Inscritos

INSCRITOS 2011:

 

LISTA DEFINITIVA PARA A VI CARREIRA DAS AGÚIÑAS

Total: 975 participantes

 

Dorsal Apelidos, Nome Data N. Nome do club Sexo Categoría Licencia
334 Abal Morrazo, Emilio 16/09/1964 Independente M Veterán-C M
440 Abalde Corbal,Yerai 17/03/2001 Agrupación deportiva O Picacho M Alevín M
249 Abellán Trabazos, Yolanda 22/01/1971 S.D.A. San Miguel De Oia F Veterán-B F A9030
441 Abía Álvarez, Javier 03/02/2001 Sociedade Atletica Val Miñor M Alevín M JAA030201
671 Abía Álvarez, Juan 29/04/1999 Sociedade Atletica Val Miñor M Infantil M JAA290499
502 Abía Álvarez, Lola 10/01/2003 Sociedade Atletica Val Miñor F Benxamín F LAA100103
262 Abreu Fernández, Fernando 03/01/1967 C.A.R. Marisqueiro M Veterán-B M GA 19710
203 Acosta Ruiz, Alexia 28/09/1981 Independente F Sénior F
1 Acuña Fernández, Cándido 31/05/1971 Ceip Párroco Don Camilo M Veterán-A M
740 Acuña García, Javier 23/01/2006 Ceip Párroco Don Camilo M Pitufo M
2 Adrego Oliveira, Nuno Filipe 28/10/1975 Independente M Veterán-A M
263 Alar Prado, José Domingo 03/01/1969 S.D.A. San Miguel De Oia M Veterán-B M A8298
335 Alén Castelain, Eusebio 23/12/1965 Castrelos 20:30 M Veterán-C M
612 Alfaro Heras, Pedro 09/05/1997 A.V.A M Cadete M GA-19760
975 Alfaya Pereira, Brayan 26/08/2007 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
546 Almeida Seoane, Pablo 07/02/2003 Club Atletismo Porriño M Benxamín M
648 Almeida, Claudia 14/04/1999 Clube de Nataçao e Cultura Paredes de Coura F Infantil F
809 Alonso Alcalde, Alejandro 13/12/2005 Colexio Santo Tomás M Prebenxamín M
773 Alonso Alcalde, Clara 17/08/2004 Colexio Santo Tomás F Prebenxamín F
231 Alonso Alonso, Adriana 23/12/1994 Independente F Xuvenil F
68 Alonso Alonso, David 10/10/1984 Independente M Sénior M
69 Alonso Álvarez, David 11/08/1987 Independente M Sénior M
547 Alonso Alvarez,Sergio 25/07/2003 Independente M Benxamín M
810 Alonso Alvarez,Victor 09/11/2005 Independente M Prebenxamín M
709 Alonso Argibay, Lucía 01/06/2006 CSCR Beade F Pitufo F
811 Alonso Bahamonde, Adrián 17/09/2004 Independente M Prebenxamín M
442 Alonso Barral, Adrián 12/01/2001 CSCR Beade M Alevín M AAB120101
548 Alonso Cal, Rubén 06/04/2003 Independente M Benxamín M
204 Alonso Carrera, Lissi 01/07/1980 Independente F Sénior F
613 Alonso Cid, David 13/06/1997 Independente M Cadete M
70 Alonso Comesaña, David 06/12/1978 Independente M Sénior M
594 Alonso Costas, Ana 27/05/1997 Sociedade Atletica Val Miñor F Cadete F GA-19778
443 Alonso Costas, Pablo 07/11/2000 Colexio Antonio Palacios M Alevín M
649 Alonso de Castro, Carmen 11/01/1999 A.V.A F Infantil F CADC110199
264 Alonso Del Río, Jorge Fernando 20/10/1967 Independente M Veterán-B M
444 Alonso Docampo, Miguel 26/10/2001 Colexio Hnos. Quiroga M Alevín M
908 Alonso Fragua, Gerardo 02/05/1998 Independente M Infantil M
71 Alonso Gómez, Herminio 21/09/1986 Independente M Sénior M
774 Alonso González, Laura 30/05/2004 Club Atletismo Porriño F Prebenxamín F
445 Alonso González, Sergio 09/03/2001 Independente M Alevín M
72 Alonso Insua, Alberto 10/10/1979 Atlético Penta M Sénior M
741 Alonso Martínez, Pedro 08/07/2006 Independente M Pitufo M
986 Alonso Méndez, Alberto 09/11/1997 IES Francisco Sánchez Tui M Cadete M
971 Alonso Méndez, Breixo 18/07/2006 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
935 Alonso Méndez, Miguel 30/04/2001 Ceip Nº 2 Tui M Alevín M
336 Alonso Míguez, Jesús M. 09/08/1964 Independente M Veterán-C M
3 Alonso Misa, Evaristo 30/05/1975 C.A.R. Marisqueiro M Veterán-A M A-8904
775 Alonso Moreda, Laura 10/06/2004 Comesaña Sporting Club F Prebenxamín F
446 Alonso Moreda, Manuel 17/04/2001 Comesaña Sporting Club M Alevín M MAM170401
968 Alonso Ramilo, David 07/06/2005 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
265 Alonso Rodríguez, José Manuel 27/08/1968 Independente M Veterán-B M
933 Alonso Rodríguez, Paulo D. 14/09/2001 Ceip Nº 2 Tui M Alevín M
73 Alonso Rouco, David 21/01/1980 Independente M Sénior M
503 Alonso Soto, Alba 25/11/2003 A.V.A F Benxamín F AAS251103
447 Alonso Soto, Mario 15/11/2001 A.V.A M Alevín M MAS151101
74 Alonso Sousa, Javier 23/02/1983 Independente M Sénior M
205 Alonso Teijeira, Isa 22/07/1976 Independente F Sénior F
266 Álvarez Alonso, Roberto 15/12/1969 Independente M Veterán-B M
4 Álvarez Álvarez, Emilio 06/08/1973 Independente M Veterán-A M
912 Alvarez Alvarez, Ivan 11/08/2005 Independente M Prebenxamín M
672 Álvarez Barciela, Pablo 30/07/1999 Colexio Hnos. Quiroga M Infantil M
75 Álvarez Bas, Constantino 26/07/1976 Independente M Sénior M
409 Alvarez Cacheiro, Lucía 08/08/2000 Sociedade Atletica Val Miñor F Alevín F LAC080800
504 Alvarez Cacheiro, Sara 08/04/2003 Sociedade Atletica Val Miñor F Benxamín F SAC080403
934 Alvarez Castaño, Cibrán 29/03/2001 Ceip Nº 2 Tui M Alevín M
268 Álvarez Castro, Juan José 23/05/1969 Os Rodeiros M Veterán-B M
742 Álvarez Castro, Néstor 12/10/2006 Independente M Pitufo M
5 Álvarez Fontán, Emilio 23/02/1972 Independente M Veterán-A M
505 Álvarez Gómez, Sandra 01/01/2002 Club Atletismo Tui – Thermalia F Benxamín F
76 Álvarez González, Leopoldo 21/07/1981 Independente M Sénior M
956 Alvarez González, Nico 02/02/2004 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
410 Álvarez González, Raquel 04/09/2001 Independente F Alevín F
448 Álvarez González, Raquel 04/09/2001 Independente F Alevín F
549 Álvarez González, Rubén 25/09/2003 Independente M Benxamín M
550 Álvarez Lomba, Iago 07/01/2002 Suárez Marquier O Rosal M Benxamín M IAL070102
812 Álvarez Martín, Alberto 06/02/2004 Independente M Prebenxamín M
919 Álvarez Monzón, Nahir 30/06/1998 Independente F Infantil F
813 Álvarez Monzón, Saúl 21/12/2005 Independente M Prebenxamín M
206 Álvarez Novoa, Montse 11/02/1980 Independente F Sénior F
880 Álvarez Núñez, Daniel 07/09/2003 Independente M Benxamín M
879 Álvarez Núñez, Sofía 07/12/2005 Independente F Prebenxamín F
776 Álvarez Pérez, Iria 17/06/2004 CEIP Sobrada F Prebenxamín F
927 Álvarez Rodríguez, Iria 25/11/2000 Ceip Nº 2 Tui F Alevín F
926 Álvarez Rodríguez, Lara 24/11/2000 Ceip Nº 2 Tui F Alevín F
506 Álvarez Rojo, Eva 08/05/2003 A.V.A F Benxamín F EAR080503
449 Álvarez Rojo, Miguel 04/01/2001 A.V.A M Alevín M MAR040101
77 Álvarez Rouco, José 02/05/1981 Independente M Sénior M
743 Álvarez Sanromán, Brais 16/05/2007 Independente M Pitufo M
337 Álvarez Verísimo, Francisco Javier 01/04/1965 Independente M Veterán-C M
913 Alvarez Vicente, Adrian 29/10/2006 Independente M Pitufo M
645 Alvarez Vicente, Héctor 19/02/1998 Club Atletismo Porriño M Infantil M
814 Álves Martínez, Alejandro 26/08/2005 Colexio Antonio Palacios M Prebenxamín M
551 Álves Martínez, Andrés 26/09/2003 Colexio Antonio Palacios M Benxamín M
744 Álves Martínez, Gabriel 26/11/2008 Colexio Antonio Palacios M Pitufo M
269 Amandi Gómez, Jesús 05/04/1969 Club Atletismo Porriño M Veterán-B M
552 Ambrosio Groba, José Manuel 19/06/2003 Colexio Hnos. Quiroga M Benxamín M
78 Araújo, Rodrigo 06/04/1985 Independente M Sénior M
6 Area Santos, Xoan 13/02/1975 Club Atletismo Coruña Comarca M Veterán-A M A-9803
7 Areal Aballe, Ignacio 16/01/1974 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-A M
710 Areal Martínez, Ana 31/12/2006 CEIP Sobrada F Pitufo F
411 Areal Martínez, Sofía 09/03/2001 CEIP Sobrada F Alevín F
895 Augusto, Oceane 25/05/1999 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Infantil F
270 Bar Nuñez, Juan Antonio 28/10/1967 Atlético Penta M Veterán-B M
614 Barbosa Vázquez, Pablo 19/05/1997 Independente M Cadete M
615 Barbosa, Ricardo 26/06/1997 Clube de Nataçao e Cultura Paredes de Coura M Cadete M
507 Barciela Alén, Kiya 03/06/2002 CEIP Sobrada F Benxamín F
271 Barreira Pazos, Antonio 21/03/1968 C.A.R. Marisqueiro M Veterán-B M GA 19707
616 Barreiro Prego, Brais 23/07/1996 Comesaña Sporting Club M Cadete M BBP230796
8 Barros Alfaro, David 20/04/1975 Independente M Veterán-A M
450 Barros Carballo, Diego 28/08/2001 Comesaña Sporting Club M Alevín M DBC280801
508 Barros Martínez, Andrea 14/01/2003 Independente F Benxamín F
815 Barros Martínez, Diego 24/09/2005 Independente M Prebenxamín M
272 Barros Oya, Rafael 09/02/1967 Atletismo Pedreira M Veterán-B M A 8046
816 Barros Pazó, Aaron 21/12/2005 Independente M Prebenxamín M
595 Bartolomé Alonso, Helena 02/11/1996 Colexio Hnos. Quiroga F Cadete F
79 Bastos Dasilva, Alberto 30/12/1978 CSCR Beade M Sénior M AG-8874
80 Bastos Dasilva, José Alberto 30/12/1978 CSCR Beade M Sénior M 8874
374 Bermúdez Bilbao, Antonio 24/09/1946 Independente M Veterán-D M
966 Bermudo Méndez, Eva 29/03/2007 Ceip Nº 2 Tui F Pitufo F
673 Bernárdez Rodríguez, Martín 30/06/1998 Independente M Infantil M
553 Bernárdez Rodríguez, Uxía 04/05/2002 Independente F Benxamín F
817 Besada Alonso, Gabriel 26/04/2005 Independente M Prebenxamín M
81 Blanco Arias, Fausto 23/11/1981 Club Atletismo Tui – Thermalia M Sénior M
617 Blanco Gesteiro, Borja 23/03/1996 A.V.A M Cadete M GA-19762
451 Blanco Piñeiro, Juan Manuel 12/04/2000 Colexio Hnos. Quiroga M Alevín M
818 Blanco Piñeiro, Sergio 09/08/2005 Colexio Hnos. Quiroga M Prebenxamín M
9 Boquete Diz, Ángel 18/10/1974 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-A M
554 Bouzas Alonso, Óscar 28/09/2002 CSCR Beade M Benxamín M OBA280902
273 Bravo Álvarez, Xesús 30/09/1968 Independente M Veterán-B M
819 Bravo Pereira, César 01/06/2004 Independente M Prebenxamín M
650 Bravo Pereira, Raquel 16/11/1998 Independente F Infantil F
745 Bugarín Costas, Aarón 31/03/2007 Independente M Pitufo M
452 Bugarín Da Cunha, André 25/05/2000 Club Atletismo Porriño M Alevín M
453 Burgos Argibay, David 23/05/2000 Club Atletismo Porriño M Alevín M
916 Burgos Argibay, Noa 16/10/2005 Independente F Prebenxamín F
10 Burgos Rey, José Antonio 28/01/1973 Club Atletismo Porriño M Veterán-A M
375 Burlido Borrego, José Isaías 01/11/1961 Club Atletismo Porriño M Veterán-D M 6784
274 Cabado Castro, Xosé 27/01/1968 Club Atletismo Alejandro Gómez M Veterán-B M
674 Cabado Hermida, Antón 10/04/1998 Club Atletismo Alejandro Gómez M Infantil M
675 Cabado Hermida, Mario 14/05/1999 Club Atletismo Alejandro Gómez M Infantil M
881 Cabaleiro Fernández, Unai 21/05/2006 Independente M Pitufo M
711 Cabaleiro Freiría, Iria 19/03/2006 CSCR Beade F Pitufo F
412 Cabaleiro Freiría, Lara 11/06/2001 CSCR Beade F Alevín F LCF110601
331 Cabaleiro Hernández, Mauxi 09/12/1962 Metropolitan Vigo F Veterán-C F
712 Cabaleiro Pereiro, Marta 21/06/2006 Colexio Hnos. Quiroga F Pitufo F
596 Cabrera Alonso, Carla 27/06/1996 Sociedade Atletica Val Miñor F Cadete F GA-19677
376 Calvo Varela, Cándido 23/05/1948 Atletismo Fontes do Sar M Veterán-D M A-9709
820 Calzado Mourón, Óscar 22/07/2004 CEIP Sobrada M Prebenxamín M
82 Campo Míguez, Jesús 19/01/1982 Independente M Sénior M
454 Canosa Collazo, Alejandro 10/06/2000 Colexio Hnos. Quiroga M Alevín M
338 Cañada Casales, Rafael 04/07/1963 Club Atletismo Porriño M Veterán-C M
377 Caramès, Manuel 19/03/1955 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-D M
953 Carballo Codesido, Diego 16/12/2004 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
339 Caride Miralles, Jorge 24/04/1964 Sociedade Atletica Val Miñor M Veterán-C M A8888
83 Caride Posada, Miguel 31/12/1979 Independente M Sénior M
597 Caride Sanromán, Carla 16/07/1996 Sociedade Atletica Val Miñor F Cadete F GA-19678
275 Carnero Estévez, Fernando 24/09/1969 Club Atletismo Alejandro Gómez M Veterán-B M A8781
555 Carnero Rodríguez, Hugo 28/05/2003 Club Atletismo Alejandro Gómez M Benxamín M
676 Carnero Rodríguez, Iván 15/03/1999 Club Atletismo Alejandro Gómez M Infantil M
11 Carreira Nodar, Jorge 01/12/1974 Independente M Veterán-A M
276 Carrera Carrera, Xosé Manuel 10/09/1967 Taninos Runners Ponteareas M Veterán-B M
84 Carrera Costas, Andrés 29/08/1982 Independente M Sénior M
413 Carrera Fernández, Ruth 15/06/2001 A.V.A F Alevín F RCF150601
651 Carrera Fernández, Salomé 12/07/1998 A.V.A F Infantil F SCF120798
455 Carrera Gil, Pablo 10/04/2001 A.V.A M Alevín M PCG100401
777 Carrera González, Ángela 20/05/2005 Ceip Párroco Don Camilo F Prebenxamín F
12 Carrera Ibarzabal, Jaime 08/01/1949 Independente M Veterán-A M
277 Carrera Nogueira, Manuel 03/02/1967 Independente M Veterán-B M
414 Carrera Pérez, Judit 01/05/2000 A.V.A F Alevín F JPC010500
85 Carrera Rafael, Jaime 14/09/1981 Independente M Sénior M
86 Carrillo Claro, Rubén 04/02/1985 Independente M Sénior M
87 Casal Mariño, Ismael 10/04/1977 Taninos Runners Ponteareas M Sénior M
746 Castiñeira Puente, Brais 08/02/2006 Independente M Pitufo M
747 Castro Alcalde, Xosé 27/06/2006 Colexio Santo Tomás M Pitufo M
509 Castro Alfonso, Ana 01/01/2003 Club Atletismo Tui – Thermalia F Benxamín F
415 Castro Alfonso, Lorena 01/01/2001 Club Atletismo Tui – Thermalia F Alevín F
13 Castro Alonso, Juan Carlos 31/07/1975 Independente M Veterán-A M
598 Castro Bugarin, María 30/08/1996 Club Atletismo Porriño F Cadete F
278 Castro Conde, José Luis 30/10/1970 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-B M
279 Castro Domínguez, Rubén 18/07/1970 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-B M
88 Castro Durán, Andrés 01/02/1983 Club Atletismo Tui – Thermalia M Sénior M
280 Chaves Gil, José Manuel 30/06/1969 Independente M Veterán-B M
250 Chávez Vázquez, María Guadalupe 18/12/1970 Independente F Veterán-B F
510 Cid Castro, Ana 30/05/2002 CSCR Beade F Benxamín F ACC300502
232 Cid Guede, Eva 25/09/1995 Sociedade Atletica Val Miñor F Xuvenil F GA-19635
281 Cid Rivas, José Antonio 11/08/1967 Sociedade Atletica Val Miñor M Veterán-B M A8899
821 Cidrás Pérez, Fabian 25/01/2005 Comesaña Sporting Club M Prebenxamín M
456 Cidrás Pérez, Mateo 15/10/2001 Comesaña Sporting Club M Alevín M MCP151001
282 Cobado Castro, Xosé 27/01/1968 Club Atletismo Alejandro Gómez M Veterán-B M
283 Codon Vega, Alfonso 30/04/1967 Independente M Veterán-B M
511 Comesaña Calado, Sandra 20/01/2003 CSCR Beade F Benxamín F SCC200103
457 Comesaña Coelho, Luis 23/02/2001 Ceip Párroco Don Camilo M Alevín M
778 Comesaña de Borrello, Alba 09/02/2005 Club Atletismo Porriño F Prebenxamín F
89 Comesaña Figueroa, Carlos 16/01/1987 Independente M Sénior M
90 Comesaña Figueroa, Enrique 12/05/1978 Independente M Sénior M
458 Comesañá Pires, Adrián 01/09/2000 CSCR Beade M Alevín M ACP010900
962 Conde Alvarez, Daniela 23/02/2007 Ceip Nº 2 Tui F Pitufo F
340 Conde Álvarez, Víctor 08/04/1966 Independente M Veterán-C M
618 Conde Collarte, Martín 24/04/1997 Independente M Cadete M
14 Conde Fernández, Luis 01/08/1975 Independente M Veterán-A M
91 Conde Figueroa, Alfonso José 26/02/1987 Club Atletismo Porriño M Sénior M
194 Conde Figueroa, Borja Gabriel 03/12/1990 Club Atletismo Porriño M Promesa M
416 Conde López, Candela 08/06/2001 Club Atletismo Porriño F Alevín F
910 Corbacho Gil, Diego 06/07/1997 Independente M Cadete M
417 CorderoLedo, Silvia 16/10/2000 Independente F Alevín F
241 Correa Domínguez, Adrián 30/03/1994 CSCR Beade M Xuvenil M 8876
459 Correa Domínguez, Nicolás 30/05/2001 CSCR Beade M Alevín M NCD300501
92 Correa Gallego, Alberto 27/02/1983 Independente M Sénior M
15 Correa Márquez, Avelino 07/04/1971 Independente M Veterán-A M
619 Costa Camarero, Manuel 23/03/1996 Sociedade Atletica Val Miñor M Cadete M GA-19734
378 Costa Ferrer, Luis Manuel 11/05/1960 Sociedade Atletica Val Miñor M Veterán-D M A8897
902 Costa Machado, Diana 10/12/1997 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Cadete F
898 Costa Silva, Rui 08/10/1996 Clube Atletismo Arcos de Valdevez M Cadete M
748 Costas Álvarez Óscar 04/07/2006 Ceip Párroco Don Camilo M Pitufo M
93 Costas Álvarez, César 14/06/1976 Ceip Párroco Don Camilo M Sénior M
94 Costas González, Marcos 19/09/1979 Independente M Sénior M
652 Costas Moreira, Trinidad 09/09/1999 Ceip Párroco Don Camilo F Infantil F
370 Costas Rodríguez, Carmen 15/02/1957 Club Atletismo Alejandro Gómez F Veterán-D F A8642
251 Costas Valverde, Mª Carmen 10/08/1966 Sociedade Atletica Val Miñor F Veterán-B F A8898
779 Cougil Santos, Naira 08/05/2005 A.V.A F Prebenxamín F
95 Covelo Covelo, Rubén 01/07/1984 Atlético Penta M Sénior M
333 Covelo Iglesias, Carmen 14/08/1963 Atlético Penta F Veterán-C F
954 Coya Jaramillo, Xoán 25/04/2004 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
749 Cruces Cerviño, Uxío 15/05/2007 Agrupación deportiva O Picacho M Pitufo M
646 Cruces Fernández, David 01/01/1998 Club Atletismo Tui – Thermalia M Infantil M
223 Cuerdo Chamadoira, Andrea 02/04/1992 Club Atletismo Porriño F Xúnior F
242 Cuerdo Montero, Borja 16/11/1994 Independente M Xuvenil M
243 Cunha, Paulo 01/09/1995 Clube de Nataçao e Cultura Paredes de Coura M Xuvenil M BI:14306331
888 Dantas, Diogo 02/01/1998 Clube Atletismo Arcos de Valdevez M Infantil M
897 Dantas, Rita 05/07/1999 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Infantil F
96 Dasilva Lorenzo, Álvaro 05/09/1977 Independente M Sénior M
233 Davila Piñeiro, Lorena 06/07/1995 CSCR Beade F Xuvenil F 8878
97 De la Calle Díaz, Miguel 30/11/1978 Independente M Sénior M
909 De la Fuente Martinez, Javier 04/03/1998 Independente M Infantil M
620 De la Peña Freire, Jaime 23/06/1997 A.V.A M Cadete M GA-19763
284 Deiro Gonzalez, Jose Ramón 04/11/1970 Atlético Penta M Veterán-B M
341 Del Campo Álvarez, José Ramón 23/01/1962 Independente M Veterán-C M
460 Del la Peña Freire, Ángel 21/02/2001 A.V.A M Alevín M ADLPF210201
16 Diaz Arnau, Javier 04/01/1972 Independente M Veterán-A M
17 Díaz Fernández, Héctor 04/04/1974 Independente M Veterán-A M
332 Díaz González, Mª Soledad 08/02/1966 Sociedade Atletica Val Miñor F Veterán-C F A8889
891 Domingues Ferreira, Catarina 22/06/1998 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Infantil F
890 Domingues Ferreira, Helena 09/03/2000 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Alevín F
418 Domínguez Abruñedo, Ana 29/06/2001 A.V.A F Alevín F ADA290601
780 Domínguez Abruñedo, Inés 15/11/2004 A.V.A F Prebenxamín F
713 Domínguez Abruñedo, Lucía 05/09/2007 A.V.A F Pitufo F
419 Domínguez Abruñedo, Marina 06/02/2000 A.V.A F Alevín F MDA060200
822 Domínguez Diz, Diego 29/05/2004 CEIP Sobrada M Prebenxamín M
244 Domínguez Domínguez, Brais 02/03/1995 Club Atletismo Alejandro Gómez M Xuvenil M
823 Domínguez Fernandez, Brais 16/04/2005 Independente M Prebenxamín M
98 Domínguez Mariño, Felipe 17/06/1976 Independente M Sénior M
824 Domínguez Salgueiriño, José 22/12/2004 Colexio Hnos. Quiroga M Prebenxamín M
943 Dos Sanos Alfaya, Brais 18/12/2003 Ceip Nº 2 Tui M Benxamín M
974 Dos Santos Alfaya, Carlos 09/11/2007 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
825 Duran Alonso, Azael 06/04/2005 CSCR Beade M Prebenxamín M
512 Duran Alonso, Iliana 23/11/2002 CSCR Beade F Benxamín F IDA231102
99 Duro Novais, Iago 21/03/1981 Independente M Sénior M
461 Eguren Pita, Andrés 27/07/2000 Sociedade Atletica Val Miñor M Alevín M AEP270700
677 Eguren Pita, Manuel 12/04/1999 Sociedade Atletica Val Miñor M Infantil M MEP120499
826 Embuena Gómez, David 05/07/2005 Colexio Hnos. Quiroga M Prebenxamín M
245 Esmerode Domínguez, Damián 31/10/1995 Sociedade Atletica Val Miñor M Xuvenil M GA-19728
911 Essaadaoui, Akka 10/11/1978 Independente M Sénior M
462 Esteban Meira, Gabriel 01/01/2001 Club Atletismo Tui – Thermalia M Alevín M
965 Estevéz Alonso, Claudia 19/06/2007 Ceip Nº 2 Tui F Pitufo F
827 Estévez Alonso, Marcos 10/06/2004 Independente M Prebenxamín M
653 Estévez García, Ana Belén 22/05/1999 A.V.A F Infantil F AEG220599
654 Estévez Méndez, Laura 23/07/1999 Ceip Pazos de Reis F Infantil F LEM230799
285 Estévez Molares, Ramón 04/02/1969 Independente M Veterán-B M
513 Estévez Perez, Elisa 29/01/2002 CSCR Beade F Benxamín F EEP290102
556 Estrada Otero, Alejandro 15/02/2002 Colexio Hnos. Quiroga M Benxamín M
781 Estrada Otero, Paula 14/06/2005 Colexio Hnos. Quiroga F Prebenxamín F
18 Feijóo Vázquez, Alfonso 18/06/1973 Independente M Veterán-A M
884 Fernandes Neto, Andrea 09/01/1996 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Cadete F
885 Fernandes, Anita Filipa 24/05/1995 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Xuvenil F
100 Fernández Carrera, Marcos 17/06/1976 Club Atletismo Porriño M Sénior M
514 Fernández Abalde, Lucía 05/03/2003 CSCR Beade F Benxamín F LFA050303
828 Fernández Abalde, Raúl 17/11/2004 CSCR Beade M Prebenxamín M
286 Fernández Álvarez, Rafael 03/02/1967 Castrelos 20:30 M Veterán-B M
101 Fernández Barral, Ángel 13/10/1983 Independente M Sénior M
379 Fernández Bouzada, Alfonso 01/03/1940 Club Atletismo Veteranos Pabellón Ourense M Veterán-D M GA8529
714 Fernández Campo, Arancha 22/09/2007 Independente F Pitufo F
829 Fernández Campo, Eloy 15/12/2004 Independente M Prebenxamín M
599 Fernández Carreira, Lorena 18/06/1997 Comesaña Sporting Club F Cadete F LFC180697
923 Fernández Castelao, Jose M. 17/07/1998 Ceip Nº 2 Tui M Infantil M
342 Fernández Costa, Ricardo 27/05/1962 Veteranos de Samil M Veterán-C M A8565
214 Fernandez Costas, Mª Carmen 13/02/1973 Atlético Penta F Veterán-A F
103 Fernández Cruz, José Miguel 27/06/1986 Club Atletismo Porriño M Sénior M
960 Fernández Diz, Guillermo 04/04/2005 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
463 Fernández Domínguez, Diego 16/06/2001 CEIP Sobrada M Alevín M
830 Fernández Fernández, Álvaro 29/03/2004 Colexio Hnos. Quiroga M Prebenxamín M
750 Fernández Fernández, Andrés 17/05/2006 Colexio Hnos. Quiroga M Pitufo M
420 Fernández Fernández, Antía 19/07/2000 Club Atletismo Porriño F Alevín F
621 Fernández Fernández, Diego 02/03/1997 Club Atletismo Porriño M Cadete M
246 Fernández Fernández, Jonatan 25/05/1995 Sociedade Atletica Val Miñor M Xuvenil M GA-19777
515 Fernández García, Nerea 31/12/2002 CSCR Beade F Benxamín F NFG311202
185 Fernández González, Abraham 24/11/1992 Club Atletismo Porriño M Xúnior M
678 Fernández González, Alberto 09/05/1998 Independente M Infantil M
104 Fernández Laguna, Francisco Javier 04/04/1987 Club Atletismo Porriño M Sénior M
224 Fernández López, Araceli 29/01/1993 Sociedade Atletica Val Miñor F Xúnior F A8893
751 Fernández Lorenzo, Héctor 07/08/2006 Ceip Párroco Don Camilo M Pitufo M
955 Fernández Martínez, Iván 26/04/2004 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
234 Fernández Massó, Jenny 02/11/1994 Sociedade Atletica Val Miñor F Xuvenil F GA-19085
421 Fernández Moreira, Ainhoa 27/07/2001 Colexio Castro San Miguel F Alevín F AFM270701
287 Fernández Moreira, Esteban 30/08/1967 Independente M Veterán-B M
752 Fernández Moscoso, Mario 06/05/2008 Independente M Pitufo M
380 Fernández Otero, José 01/02/1947 Independente M Veterán-D M
381 Fernandez Pereiro, Manuel 13/06/1958 Club Atletismo Porriño M Veterán-D M
215 Fernández Pereiro, Mónica 12/05/1976 Independente F Veterán-A F
439 Fernández Pérez, José 20/05/2001 CEIP Sobrada M Alevín M
516 Fernández Pérez, María 17/06/2002 A.V.A F Benxamín F MFP170602
622 Fernández Pérez, Xosé Manuel 21/03/1997 A.V.A M Cadete M GA-19764
831 Fernández Ramírez, Antón 25/11/2004 Independente M Prebenxamín M
517 Fernández Ramírez, Flavia 14/01/2003 Independente F Benxamín F
19 Fernández Saavedra, David 10/08/1973 Club Atletismo Porriño M Veterán-A M
382 Fernández Sobrino, Javier 11/03/1958 Independente M Veterán-D M
679 Fernández-Arroyo Watson, Daniel 25/07/1999 Sociedade Atletica Val Miñor M Infantil M DFW250799
557 Fernández-Arroyo Watson, Zekarias 15/08/2003 Sociedade Atletica Val Miñor M Benxamín M ZFW150803
105 Ferrada Castro, Santiago José 13/04/1982 Club Atletismo Porriño M Sénior M
832 Ferreira Rodríguez, Lucas 18/12/2004 Independente M Prebenxamín M
343 Fidalgo Iglesias, Manuel 06/03/1962 Metropolitan Vigo M Veterán-C M
106 Figueroa Carpintero, Santiago 23/08/1978 Independente M Sénior M
680 Figueroa Comesaña, Pablo 20/03/1999 CSCR Beade M Infantil M PFC200399
107 Figueroa Domínguez, Antonio 05/08/1983 Independente M Sénior M
20 Figueroa Sanromán, Fco. Javier 18/02/1972 Sociedade Atletica Val Miñor M Veterán-A M A8900
422 Figueroa Vázquez, Alexandra 01/11/2001 Sociedade Atletica Val Miñor F Alevín F AFV011101
647 Filgueiras Rodríguez, Bryan 01/01/1998 Club Atletismo Tui – Thermalia M Infantil M
782 Fonseca Alonso, Aldara 14/08/2004 CSCR Beade F Prebenxamín F
108 Fontaiña Gómez, Iván 27/08/1985 Independente M Sénior M
195 Fontaíña Gómez, Yago 05/04/1989 Independente M Promesa M
941 Fontán Chudoba, Juan P. 10/05/2002 Ceip Nº 2 Tui M Benxamín M
715 Fontán Davila, Carlota 06/06/2008 Independente F Pitufo F
833 Fontán Davila, Marcos 27/02/2004 Independente M Prebenxamín M
834 Francisco Silva, Brais 18/06/2005 Colexio Hnos. Quiroga M Prebenxamín M
344 Freije Nogueiras, Santiago 04/12/1964 Atlético Penta M Veterán-C M
423 Freire González, Cristina 03/03/2001 A.V.A F Alevín F CFG030301
681 Freire González, Pablo 20/10/1998 A.V.A M Infantil M PFG201098
371 Freire Mosquera, María Josefa 13/10/1952 S.D.A. San Miguel De Oia F Veterán-D F A8451
464 Freiría González, Braulio 28/06/2000 Colexio Hnos. Quiroga M Alevín M
21 Freiría González, Fernando 30/05/1972 Alba M Veterán-A M
558 Freiría González, Mario 20/06/2003 Colexio Hnos. Quiroga M Benxamín M
22 Fuentes Villanueva, Fernando 10/07/1974 Independente M Veterán-A M
110 Gago Dorna, José Carlos 06/09/1977 Club Atletismo Porriño M Sénior M
345 García Alonso, Fernando 23/07/1965 Independente M Veterán-C M
111 García Barbeira, Pablo 21/08/1976 Club Atletismo Porriño M Sénior M
383 García Fernández, Antón 25/04/1946 Sociedade Atletica Val Miñor M Veterán-D M
112 García García, Óscar 20/08/1978 Independente M Sénior M
518 García González, Ana 18/02/2002 CSCR Beade F Benxamín F AGG180202
835 García Gregores, Felipe 20/03/2005 Club Atletismo Porriño M Prebenxamín M
196 García Hermida, Manrique 05/01/1991 Independente M Promesa M
288 García Lago, Marcos Manuel 02/06/1970 Independente M Veterán-B M
23 García Lago, Miguel Ángel 12/07/1973 Independente M Veterán-A M
289 García Martínez, Fernando 11/01/1970 Independente M Veterán-B M
113 García Martínez, Santiago 19/02/1980 Atlético Penta M Sénior M
682 García Oliveira, Carlos 16/03/1999 A.V.A M Infantil M CGO160399
957 García Rodríguez, Beltrán 26/06/2004 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
925 García Sampedro, Alejandro 13/09/1998 Ceip Nº 2 Tui M Infantil M
559 García Vaqueiro, Joel 03/02/2002 Colexio Castro San Miguel M Benxamín M JGV030202
290 Garrido Daponte, Alberto 28/08/1970 Independente M Veterán-B M
836 Garrido Martínez, Luis 22/01/2005 Argasa M Prebenxamín M
291 Garrido Pérez, Jorge 15/09/1968 Club Atletismo Alejandro Gómez M Veterán-B M
882 Garrote Fernández, Anxo 15/11/2005 Independente M Prebenxamín M
883 Garrote Fernández, Arón 18/12/2001 Independente M Alevín M
114 Gaspar Conde, Juan José 09/06/1982 Independente M Sénior M
716 Gayoso Rey, Lara 01/01/2006 Independente F Pitufo F
115 Gil Álvarez, Deborah 13/09/1981 Atlético Penta F Sénior F
24 Gil González, Miguel Ángel 20/11/1973 Independente M Veterán-A M
292 Gil Lameiro, Horacio 01/02/1970 Real Club Celta M Veterán-B M A8330
519 Gilsanz Lorenzo, Alba 14/02/2003 Independente F Benxamín F
837 Gilsanz Lorenzo, Pedro 01/09/2005 Independente M Prebenxamín M
623 Gimenez Antón, Mario 21/10/1996 Club Atletismo Porriño M Cadete M
346 Giménez Campos, Manuel 08/03/1965 Club Atletismo Porriño M Veterán-C M
465 Giovanni Guazzone Mariño, Leonardo 21/02/2001 Sociedade Atletica Val Miñor M Alevín M LGGM210201
783 Giráldez Vázquez, Alma 29/09/2004 CEIP Sobrada F Prebenxamín F
293 Girondo Rueda, Emmanuel 20/08/1970 Independente M Veterán-B M
892 Gomes Silva, Inês 09/12/1999 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Infantil F
838 Gomes Vaz Rodríguez, Nicolás 09/06/2005 Colexio Hnos. Quiroga M Prebenxamín M
116 Gómez Álvarez, Juan 01/11/1976 Independente M Sénior M
466 Gómez Barros, Brais 19/01/2001 CSCR Beade M Alevín M BGB190101
839 Gómez Barros, Carlos 03/04/2005 CSCR Beade M Prebenxamín M
981 Gómez Domínguez, Uxía 01/01/2004 Club Atletismo Tui – Thermalia F Prebenxamín F
25 Gómez Espiñeira, Arturo 04/05/1974 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-A M
216 Gómez González, María Jesús 07/08/1973 Club Atletismo Tui – Thermalia F Veterán-A F
225 Gómez González, Noelia 21/12/1993 Independente F Xúnior F
247 Gómez Guerreiro, Guzmán 08/01/1995 Sociedade Atletica Val Miñor M Xuvenil M GA-19729
117 Gómez López, David 16/02/1980 Independente M Sénior M 844191
384 Gómez López, José Benito 11/06/1959 Veteranos Pabellon Orense M Veterán-D M GA 20393
624 Gómez Montero, Gabriel 09/10/1997 A.V.A M Cadete M GA-19766
26 Gómez Pombo, Antón 10/03/1974 Celtaatletismo M Veterán-A M A9041
683 Gómez Rodríguez, Sergio 13/09/1998 CSCR Beade M Infantil M SGR130998
625 Gómez Vilar, Brais 04/05/1997 Sociedade Atletica Val Miñor M Cadete M GA-19736
684 Gómez Vilar, Yeray 03/07/1998 Sociedade Atletica Val Miñor M Infantil M YGV030798
27 González Abril, Juan Manuel 16/02/1974 Independente M Veterán-A M
717 González Alfaya, Paula 31/07/2007 Independente F Pitufo F
840 González Alfaya, Rubén 29/08/2004 Independente M Prebenxamín M
118 González Alonso, José Antonio 25/07/1976 Club Atletismo Porriño M Sénior M
347 González Álvarez, Manuel 28/07/1965 Club Atletismo Porriño M Veterán-C M GA 19023
348 González Areal, Jesús 01/09/1963 Independente M Veterán-C M
520 González Barreiro, Noemí 27/09/2002 CEIP Sobrada F Benxamín F
841 González de Melo, Marcos 07/11/2004 Independente M Prebenxamín M
685 Gonzalez Díaz, Lorenzo 01/03/1999 Sociedade Atletica Val Miñor M Infantil M LGD010399
655 González Domínguez, Carolina 30/05/1998 Independente F Infantil F
186 González Fernández, Adrián 03/04/1992 Independente M Xúnior M
842 González Fernández, Carlos 13/05/2004 Limiactiva M Prebenxamín M
753 González Fernández, Helena 18/05/2007 Independente F Pitufo F
119 González Fernández, Jesús 10/05/1978 Independente M Sénior M
424 González Fernández, María 14/01/2001 Limiactiva F Alevín F
385 González González, José Román 15/05/1956 Independente M Veterán-D M
521 González González, Paula 01/01/2003 Club Atletismo Tui – Thermalia F Benxamín F
930 González González, Rubén 30/01/2000 Ceip Nº 2 Tui M Alevín M
120 González Groba, David 01/01/1981 Club Atletismo Porriño M Sénior M
843 González Jiménez, Miguel 17/05/2004 CEIP Sobrada M Prebenxamín M
951 González Larramendi, Pablo 29/12/2005 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
121 González Martínez, Alberto 28/03/1977 Atletismo Pedreira M Sénior M
626 González Martínez, Andrés 13/07/1996 Sociedade Atletica Val Miñor M Cadete M GA-19737
294 González Martínez, José Luis 04/01/1968 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-B M
929 González Martínez, Lucía 09/01/2000 Ceip Nº 2 Tui F Alevín F
386 González Míguez, José 12/04/1957 Independente M Veterán-D M
938 González Novoa, Brian 01/02/2001 Ceip Nº 2 Tui M Alevín M
718 González Otero, Sara 23/08/2007 Independente F Pitufo F
719 González Pérez, Aime 19/12/2006 Independente F Pitufo F
844 González Piñeiro, Mario 13/11/2004 CSCR Beade M Prebenxamín M
560 González Portilla, Hugo 12/11/2003 Colexio Hnos. Quiroga M Benxamín M
686 González Ramirez, Jesús 28/09/1999 Ceip Nº 2 Tui M Infantil M
961 González Ramos, Hugo 17/06/2005 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
217 González Rocha, Estéban 29/08/1973 Independente M Veterán-A M
218 González Rocha, Mónica 31/03/1975 Independente F Veterán-A F
980 González Solleiro, Alejandro 18/10/2006 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
720 González Sordo, Noemi 03/01/2006 Independente F Pitufo F
721 González Sordo, Noemí 03/01/2006 Independente F Pitufo F
522 González Vázquez, Alba Isabel 07/01/2002 A.V.A F Benxamín F AGV070102
784 Gonzalo Mirón, Claudia 01/03/2004 CEIP Sobrada F Prebenxamín F
187 Gopar Carballo, Daniel 28/05/1993 CSCR Beade M Xúnior M
845 Gordillo Rodríguez, Álvaro 09/07/2005 Colexio Hnos. Quiroga M Prebenxamín M
122 Gregores Muñoz, Daniel 01/02/1979 Independente M Sénior M
252 Guede Cid, Rosa Mª 14/07/1969 Sociedade Atletica Val Miñor F Veterán-B F A8901
28 Guede González, Juan Luis 30/12/1975 Independente M Veterán-A M
295 Guimaré González, Daniel 24/01/1968 Club Atletismo Porriño M Veterán-B M A8674
523 Guisande Nieto, María 06/01/2002 CSCR Beade F Benxamín F MGN060102
524 Guisande Vieito, Carla 11/12/2003 Club Atletismo Porriño F Benxamín F
467 Guisande Vieito, Nicolás 29/05/2001 Independente M Alevín M
296 Gutiérrez Iglesias, Matías 30/09/1967 Independente M Veterán-B M
687 Gutierrez Román, Martín 04/04/1998 A.V.A M Infantil M MGR040498
785 Gutierrez Román, Sara 13/05/2004 A.V.A F Prebenxamín F
123 Hernández Álvarez, Diego 26/01/1978 Independente M Sénior M
688 Hernández Pérez, Emilio 27/04/1999 Colexio Castro San Miguel M Infantil M EHP270499
561 Hernández Vela, Alejandro 14/06/2002 Sociedade Atletica Val Miñor M Benxamín M AHV140602
425 Hernández Vela, Blanca 19/11/2000 Sociedade Atletica Val Miñor F Alevín F BHV191100
253 Huertas Otero, Mª Begoña 02/05/1969 Club Atletismo Porriño F Veterán-B F
124 Huertas Otero, Rubén 26/04/1979 C.A.R. Marisqueiro M Sénior M
846 Iglesias Campos, Haritz 26/04/2004 Independente M Prebenxamín M
754 Iglesias Campos, Iván 19/04/2007 Independente M Pitufo M
525 Iglesias Chávez, Nayeli 09/08/2002 Independente F Benxamín F
689 Iglesias Chávez, Xoan Eusebio 25/09/1998 Independente M Infantil M
722 Iglesias Guitián, Marta 01/01/2007 A.V.A F Pitufo F
297 Iglesias Maillo, José Antonio 24/04/1969 Independente M Veterán-B M
29 Iglesias Moreira, Cristóbal 17/12/1971 Independente M Veterán-A M
125 Iglesias Veiga, Luis Alejandro 19/10/1982 Independente M Sénior M
959 Ilina, Cristiano Artur 28/11/2004 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
298 Jandra González, Jesús 10/03/1969 A Bouza Sprint M Veterán-B M
970 Jimenez Diz, Roque 26/01/2008 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
950 Jiménez Diz, Santiago 11/12/2005 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
349 Jiménez García, Luis 22/04/1964 Independente M Veterán-C M
847 Jiménez Rivera, Diego 16/06/2004 Independente M Prebenxamín M
723 Jimenez Valle, Macarena 01/01/2006 A.V.A F Pitufo F
562 Jiménez Valle, Vicente 01/01/2003 A.V.A M Benxamín M
426 Juncal Otero, Ana 05/11/2000 A.V.A F Alevín F AJO051100
627 Juncal Otero, Pedro 23/07/1997 A.V.A M Cadete M GA-19768
563 Justo Seijo, Manuel 10/10/2002 Comesaña Sporting Club M Benxamín M MJS101002
628 Justo Seijo, Pablo 09/06/1997 Comesaña Sporting Club M Cadete M PJS090697
848 Ladero Gomez, Andres 23/12/2004 Independente M Prebenxamín M
564 Ladero Gomez, Guillermo 11/04/2003 Independente M Benxamín M
526 Ladero Gomez, Lucia 11/04/2003 Independente F Benxamín F
565 Ladero Gomez, Lucia 11/04/2003 Independente F Benxamín F
372 Lago Doldan, Consuelo 23/02/1956 Club Atletismo Alejandro Gómez F Veterán-D F A8640
30 Lago Graña, Roberto 05/06/1973 Athletics Adventure M Veterán-A M
906 Lago Martinez, Alejandro 02/01/1998 Independente M Infantil M
126 Lago Monroy, Ismael 28/01/1985 Club Atletismo Porriño M Sénior M A8547
936 Lago Paz, Diego 30/10/2001 Ceip Nº 2 Tui M Alevín M
972 Lago Paz, Marcos 05/10/2006 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
849 Lago Piñeiro, Dawit 23/04/2004 A.V.A M Prebenxamín M
629 Lago Tizón, Adrían 02/10/1997 Comesaña Sporting Club M Cadete M ALT021097
468 Lago Tizón, Alexandre 10/09/2000 Comesaña Sporting Club M Alevín M ALT100900
566 Lago Tizón, David 12/10/2002 Comesaña Sporting Club M Benxamín M DLT121002
350 Lamas Guisande, Javier 07/12/1963 Independente M Veterán-C M
469 Lamas Lorenzo, Álex 15/01/2000 Independente M Alevín M
567 Lamas Lorenzo, Pablo 23/11/2002 Independente M Benxamín M
31 Lamas Muíños, Xan 14/12/1974 Independente M Veterán-A M
896 Laranjeira Gameiro, Paula 22/05/1997 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Cadete F
470 Lauz Barreiro, Gastón Alejandro 12/01/2000 Sociedade Atletica Val Miñor M Alevín M GLB120100
755 Laza Durán, Sergio 17/01/2006 Colexio Hnos. Quiroga M Pitufo M
127 Ledo Amoedo, Alberto 24/08/1981 Independente M Sénior M
471 Leiras Estévez, José 01/01/2000 Club Atletismo Tui – Thermalia M Alevín M
527 Leiras Estévez, Silvia 01/01/2002 Club Atletismo Tui – Thermalia F Benxamín F
958 Lemos Alonso, Elías 25/03/2004 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
472 Leonardo Guazzone, Mariño 21/02/2001 Independente M Alevín M
528 Lima Alonso, Sara 14/10/2002 CSCR Beade F Benxamín F SLA141002
900 Lima Delgado, Virginia 12/04/1993 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Xúnior F
786 Lomba Álvarez, Carla 11/03/2005 Ceip Párroco Don Camilo F Prebenxamín F
889 Lopes, Elisio 14/02/1979 Clube Atletismo Arcos de Valdevez M Sénior M
427 López Abalde, Gabriela 15/07/2001 CSCR Beade F Alevín F GLA150701
32 Lopez Alonso, Manuel 06/07/1971 Club Atletismo Porriño M Veterán-A M
33 López Álvarez, José Luis 15/02/1974 Club Atletismo Alejandro Gómez M Veterán-A M
34 López Domínguez, Javier 28/08/1975 Comesaña Sporting Club M Veterán-A M A7779
299 López Fernández, Antonio 27/11/1969 Independente M Veterán-B M
473 López Fernández, Iago 05/06/2001 Club Atletismo Porriño M Alevín M
568 López Fernández, Pablo 08/10/2003 Club Atletismo Porriño M Benxamín M
351 López Gómez, José Antonio 21/09/1963 Independente M Veterán-C M
850 López López De Ayala, Alejandro 12/02/2004 Independente M Prebenxamín M
352 López Rey, Gerardo 17/01/1965 Club Atletismo Alejandro Gómez M Veterán-C M A8700
197 López Riveiro, Fernando 07/05/1990 Independente M Promesa M
300 López Rodríguez, Santiago 24/07/1968 Club Atletismo Porriño M Veterán-B M
569 Lopez Sousa, Yago 09/05/2002 Club Atletismo Porriño M Benxamín M
128 López Vasconcellos, Victor Manuel 24/11/1985 Independente M Sénior M
756 Lorenzo Abraldes, Gonzalo 04/09/2007 Independente M Pitufo M
851 Lorenzo Abraldes, Óscar 03/12/2004 Independente M Prebenxamín M
129 Lorenzo Giménez, Alberto 01/06/1980 Independente M Sénior M
570 Lorenzo Pena, Sergio 08/05/2003 Club Atletismo Porriño M Benxamín M
474 Lorenzo Pereiro, Borja 10/05/2001 Club Atletismo Porriño M Alevín M
35 Lorenzo Sepúlveda, Sergio 03/02/1973 Independente M Veterán-A M
724 Losada Ledo, Sara 29/09/2008 Independente F Pitufo F
36 Losada Sampayo, Alberto 31/03/1976 Independente M Veterán-A M
787 Luis Fernández, Laura 23/01/2004 CEIP Sobrada F Prebenxamín F
571 Luis Fernández, Óscar 13/08/2002 CEIP Sobrada M Benxamín M
656 Macedo García, Susana 24/08/1999 Ceip Pazos de Reis F Infantil F SMG240899
130 Maceira Gradín, Joaquín 31/10/1985 Independente M Sénior M
353 Macho Vargas, César 22/05/1962 Independente M Veterán-C M
131 Mallo Alonso, David 06/12/1976 Independente M Sénior M
894 Marinho Armada, Márcia 04/07/1995 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Xuvenil F
690 Mariño Domínguez, Aarón 12/06/1998 Independente M Infantil M
475 Mariño Domínguez, Adrián 04/09/2001 Independente M Alevín M
476 Mariño Hermida, Anxo 29/09/2001 Sociedade Atletica Val Miñor M Alevín M AMH290901
691 Mariño Hermida, Denís 19/08/1999 Sociedade Atletica Val Miñor M Infantil M DMH190899
630 Mariño Hermida, Lois 03/04/1997 Sociedade Atletica Val Miñor M Cadete M GA-19735
354 Mariño Méndez, José Luis 24/05/1963 Sociedade Atletica Val Miñor M Veterán-C M A8902
893 Marques Dias, Juliana 04/05/1997 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Cadete F
301 Márquez Pérez, Benjamín 15/10/1968 Independente M Veterán-B M
235 Marquez Rodriguez, Sara 22/05/1994 Sociedade Atletica Val Miñor F Xuvenil F GA-19687
725 Martiínez Martínez, Lola 04/05/2007 Independente F Pitufo F
852 Martiínez Martínez, Pedro 19/08/2005 Independente M Prebenxamín M
600 Martín Barciela, Sheila 21/04/1996 Colexio Hnos. Quiroga F Cadete F
952 Martín Crende, Lucas 03/11/2005 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
254 Martín Fernández, Rosa 21/12/1969 Independente F Veterán-B F
37 Martín Herrador, Federico 15/03/1976 Independente M Veterán-A M
853 Martín Pedrares, Daniel 14/12/2004 Independente M Prebenxamín M
757 Martín Pedrares, Rodrigo 14/12/2008 Independente M Pitufo M
758 Martín-Casal Fernández, Carlos 07/04/2007 Independente M Pitufo M
657 Martín-Casal Fernández, Elisa 03/02/1999 Independente F Infantil F
428 Martín-Casal Fernández, Irene 24/07/2001 Independente F Alevín F
631 Martín-Casal Fernández, Rafael 20/10/1997 Independente M Cadete M
198 Martínez Ageitos,Manuel 24/08/1990 Sociedad Gimnástica de Pontevedra M Promesa M GA-16062
658 Martínez Barja, Aida 10/11/1999 Limiactiva F Infantil F
132 Martinez Durán, Eduardo 10/09/1981 Independente M Sénior M
854 Martínez Fernández, Hugo 25/05/2004 Colexio Hnos. Quiroga M Prebenxamín M
302 Martínez Fernández, Manuel 19/05/1970 Club Atletismo Porriño M Veterán-B M
387 Martínez García, Alfonso 04/06/1946 Independente M Veterán-D M
917 Martinez Gomez, Manuel 01/05/2008 Independente M Pitufo M
632 Martinez Gonzalez, Fernando 03/02/1997 Sociedade Atletica Val Miñor M Cadete M GA-19733
572 Martínez Iglesias, Lois 10/09/2003 A.V.A M Benxamín M LMI100903
788 Martínez Jiménez, Paula 21/12/2004 Colexio Hnos. Quiroga F Prebenxamín F
477 Martínez Nogueira, Yago 18/02/2001 Club Atletismo Porriño M Alevín M
947 Martínez Pedrido, Cloe 09/03/2004 Ceip Nº 2 Tui F Prebenxamín F
573 Martínez Pérez, Lucas 02/03/2003 Colexio Castro San Miguel M Benxamín M LMP020303
601 Martínez Pérez, Naír 13/04/1996 Colexio Hnos. Quiroga F Cadete F
574 Martínez Posada, Lois 11/11/2003 CSCR Beade M Benxamín M LMP111103
529 Martínez Posada, Uxía 25/02/2002 CSCR Beade F Benxamín F UMP250202
575 Martínez Rodríguez, Joel 07/07/2002 CEIP Sobrada M Benxamín M
659 Martínez Rodríguez, Natalia 10/07/1998 CSCR Beade F Infantil F NMR100798
727 Martínez Romero, Andrea 30/05/2006 Independente F Pitufo F
789 Martínez Romero, Claudia 09/02/2004 Independente F Prebenxamín F
134 Martínez Ucha, Benjamín 29/06/1984 Independente M Sénior M
255 Massó Alvarez, Patricia Isabel 09/05/1969 Sociedade Atletica Val Miñor F Veterán-B F A8346
530 Mazoy García, Laura 30/01/2002 Independente F Benxamín F
855 Mazoy García, Nicolas 31/05/2004 Independente M Prebenxamín M
660 Mendes, Eduarda 04/09/1998 Clube de Nataçao e Cultura Paredes de Coura F Infantil F BI:15484828
602 Mendez Costas, Laura 24/07/1997 Sociedade Atletica Val Miñor F Cadete F GA-19732
949 Méndez González, Lucía 02/07/2005 Ceip Nº 2 Tui F Prebenxamín F
931 Méndez Soto, Ignacio 06/05/2001 Ceip Nº 2 Tui M Alevín M
790 Mhimdate, Hiba 14/10/2005 Independente F Prebenxamín F
531 Mhimdate, Wisal 04/08/2002 Independente F Benxamín F
791 Míguez González, Mónica 05/07/2004 CEIP Sobrada F Prebenxamín F
576 Míguez Portela, Adrián 25/05/2002 Independente M Benxamín M
303 Milego Fernández, Juan José 19/03/1968 Independente M Veterán-B M
304 Millán Otero, Francisco 06/12/1970 Atlético Penta M Veterán-B M
792 Mira Juarez, Laura María 25/10/2004 Club Atletismo Porriño F Prebenxamín F
479 Misa Costas, Iñaki 21/02/2001 Ceip Párroco Don Camilo M Alevín M
248 Misa García, Aron 18/08/1994 Independente M Xuvenil M GA-19745
207 Molares García, Yésica 15/05/1988 Independente F Sénior F
135 Montaña Carrasco, Rubén 09/11/1979 Independente M Sénior M
388 Montenegro Fernández, Paulino 03/08/1959 Independente M Veterán-D M
136 Morán González, Enrique 09/05/1979 Club Atletismo Porriño M Sénior M
887 Moreira Esteves, Diana 02/06/1999 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Infantil F
137 Mouriño Fortes, Víctor Manuel 06/08/1977 Club Atletismo Porriño M Sénior M
856 Muñoz Magdalena, Diego 26/01/2005 Club Atletismo Porriño M Prebenxamín M
577 Muñoz Magdalena, Pablo 16/04/2002 Club Atletismo Porriño M Benxamín M
305 Muñoz Rodríguez, Miguel Ángel 22/02/1971 Club Atletismo Porriño M Veterán-B M
661 Murga De Martiño, Milagros 05/01/1998 Colexio Castro San Miguel F Infantil F MMDM050198
907 Navarro Perez, Jorge 01/02/1998 Independente M Infantil M
138 Negreira Barcia, Daniel 19/03/1982 Independente M Sénior M
532 Nieto Domínguez, María 05/09/2002 CSCR Beade F Benxamín F MND050902
306 Nieto Fernández, Miguel Angel 25/11/1970 CSCR Beade M Veterán-B M 8872
922 Nogueira Fandiño, Xaime 10/10/1999 Ceip Nº 2 Tui M Infantil M
139 Nogueira, Miguel 12/06/1978 Clube de Nataçao e Cultura Paredes de Coura M Sénior M BI:10203886
480 Novás Domínguez, Angela 13/06/2000 Independente F Alevín F
633 Novás Domínguez, José Luis 01/02/1997 Independente M Cadete M
921 Novás Zarauza, Hernán 15/04/2006 Independente M Pitufo M
140 Novo Regueira, Miguel 20/09/1976 Club Atletismo Porriño M Sénior M
208 Novoa Fernández, Paula 14/08/1976 Club Atletismo Porriño F Sénior F
38 Novoa Rodríguez, Miguel Ángel 18/02/1973 Club Atletismo Porriño M Veterán-A M
728 Novoa Teijeiro, Alba 01/01/2007 A.V.A F Pitufo F
481 Novoa Teijeiro, Germán José 28/02/2001 A.V.A M Alevín M GNT280201
355 Núñez Díaz, Miguel 05/04/1965 Independente M Veterán-C M
307 Núñez Guzmán, Fran 09/08/1969 Independente M Veterán-B M
308 Núñez Guzmán, Francisco 09/08/1969 Independente M Veterán-B M
759 Núñez Martinez, Miguel 14/11/2006 Independente M Pitufo M
924 Núñez Pardo, Cristian 18/03/1999 Ceip Nº 2 Tui M Infantil M
964 Olalla Pérez, Jessica 18/12/2006 Ceip Nº 2 Tui F Pitufo F
226 Oliveira, Carla 15/09/1993 Clube de Nataçao e Cultura Paredes de Coura F Xúnior F BI:14501826
482 Oliveira, Filipe 07/07/2001 Clube de Nataçao e Cultura Paredes de Coura M Alevín M
356 Orea Rubido, Luis 16/12/1965 Independente M Veterán-C M
199 Otero Ambro, Daniel 03/04/1989 Independente M Promesa M
634 Otero Amoedo, Alexandre 31/01/1997 Club Atletismo Porriño M Cadete M
483 Otero Amoedo, Cosme Xosé 11/12/2000 Club Atletismo Porriño M Alevín M
309 Otero Amoedo, Servando 17/02/1969 Club Atletismo Porriño M Veterán-B M
793 Otero Estévez, Irene 14/07/2004 A Bouza Sprint F Prebenxamín F
141 Otero Fernández, Eloy 07/11/1979 Independente M Sénior M
188 Otero Fernández, Javier 05/09/1993 Club Atletismo Porriño M Xúnior M
39 Otero Fernández, Óscar 09/05/1974 Independente M Veterán-A M
40 Otero Quintana, Ricardo 10/01/1972 C.A.R. Marisqueiro M Veterán-A M A-6809
142 Otero Ramírez, Alejandro 31/12/1984 A Bouza Sprint M Sénior M
310 Otero Ramírez, José Antonio 03/01/1969 A Bouza Sprint M Veterán-B M
219 Otero Ramírez, María 27/11/1974 A Bouza Sprint F Veterán-A F
311 Otero Salgueiro, Kandy 16/10/1969 Bitxenio Runner Team M Veterán-B M
760 Otero Suárez, Hugo 08/11/2006 Independente M Pitufo M
692 Otero, Pablo 11/05/1998 CSCR Beade M Infantil M
256 Ozores Gutierres, Antonia 05/06/1970 Club Atletismo Porriño F Veterán-B F
143 Pache Hermida, Marcos 30/01/1984 Independente M Sénior M
662 Pais Rodriguez, Andrea 02/12/1999 Sociedade Atletica Val Miñor F Infantil F APR021299
41 Pallin Alar, Manuel 11/07/1974 Independente M Veterán-A M
761 Paramos Alonso, Joaquín 01/06/2006 Independente M Pitufo M
389 Paramos Perez, Venancio 14/02/1958 Club Atletismo Porriño M Veterán-D M
533 Parga Comesaña, Uxía 17/06/2003 CSCR Beade F Benxamín F
42 Parga Dasilva, Álvaro 08/03/1974 CSCR Beade M Veterán-A M 8873
144 Parra García, Eduardo 13/07/1979 Independente M Sénior M
857 Pascual Cabaleiro, Samuel 06/06/2005 Independente M Prebenxamín M
578 Pascual Cabaleiro, Saúl 30/09/2003 Independente M Benxamín M
145 Pascual Castro, José 01/06/1977 Independente M Sénior M
762 Patiño Pérez, Antón 09/08/2007 Independente M Pitufo M
794 Patiño Pérez, Aroa 05/03/2004 Independente F Prebenxamín F
312 Patiño Revuelta, Ignacio 28/04/1970 Independente M Veterán-B M
390 Paz Antón, Daniel 06/07/1951 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-D M
146 Pazo Núñez, Emilio 15/05/1979 Club Atletismo Tui – Thermalia M Sénior M A8977
579 Pazo Posada, Joel 07/09/2002 Colexio Castro San Miguel M Benxamín M JPP070902
534 Pazos García, Antía 06/05/2003 Comesaña Sporting Club F Benxamín F APG060503
313 Peixoto Andrés, Augusto 06/08/1970 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-B M
147 Peixoto Andrés, Francisco José 01/12/1977 Club Atletismo Tui – Thermalia M Sénior M
948 Peixoto López, Carla 19/08/2005 Ceip Nº 2 Tui F Prebenxamín F
148 Pena Lomba, Alberto 05/03/1977 Club Atletismo Alejandro Gómez M Sénior M A8626
535 Pena Vivente, Elsa 01/09/2003 Club Atletismo Alejandro Gómez F Benxamín F
429 Penedo Rodríguez, Carla 02/05/2001 Sociedade Atletica Val Miñor F Alevín F CPR020501
663 Penedo Rodríguez, Uxía 09/10/1999 Sociedade Atletica Val Miñor F Infantil F UPR091099
580 Penelas Vieito, Manuel 26/05/2003 Independente M Benxamín M
484 Pereira Benade, Álex 07/08/2000 CEIP Sobrada M Alevín M
858 Pereira Benade, Mikel 14/02/2004 CEIP Sobrada M Prebenxamín M
149 Pereira Cordeiro, Pablo 04/01/1987 Independente M Sénior M
942 Pereira López, Iago 19/01/2003 Ceip Nº 2 Tui M Benxamín M
946 Pereira Pereira, Clara 26/10/2004 Ceip Nº 2 Tui F Prebenxamín F
603 Pereira Pinilla, Elisa 21/02/1996 Independente F Cadete F
729 Pereira Suárez, Vanesa 26/08/2006 Independente F Pitufo F
604 Pereiro Fernández, Erea 12/04/1997 Club Atletismo Porriño F Cadete F
150 Pereiro González, Alberto 14/05/1977 Independente M Sénior M
357 Pereiro Lueiro, Alberto 13/02/1966 Club Atletismo Porriño M Veterán-C M
536 Pereiro Rodríguez, Lucía 16/01/2002 Colexio Hnos. Quiroga F Benxamín F
227 Peres, Vanesa 12/08/1993 Clube de Nataçao e Cultura Paredes de Coura F Xúnior F BI:14362396
151 Pérez Amoedo, Rubén 20/02/1979 Independente M Sénior M
581 Pérez Boente, Iván 06/10/2003 Colexio Hnos. Quiroga M Benxamín M
605 Perez Bugarin, Uxía 31/10/1997 Club Atletismo Porriño F Cadete F
486 Pérez Cougil, Anxo Breogán 18/05/2000 A.V.A M Alevín M APC180500
152 Pérez Diz, Juan Pablo 22/10/1977 C.A.R. Marisqueiro M Sénior M
763 Pérez Domínguez, Izán 27/06/2008 Independente M Pitufo M
860 perez dominguez,brais 16/04/2005 Independente M Prebenxamín M
430 Pérez Fernández, Andrea 29/09/2000 Mar de Vigo F Alevín F
209 Pérez Fernández, Nuria 24/10/1985 Comesaña Sporting Club F Sénior F
764 Pérez Fernández, Rubén 18/08/2007 Independente M Pitufo M
635 Pérez Fernánndez, Daniel 29/05/1997 Independente M Cadete M
765 Pérez Fernánndez, Rubén 18/08/2007 Independente M Pitufo M
766 Pérez Filgueiras, Lois 14/04/2006 Independente M Pitufo M
693 Pérez García, Javier 14/07/1999 Colexio Castro San Miguel M Infantil M JPG140799
391 Pérez González, Manuel 06/03/1961 Comesaña Sporting Club M Veterán-D M
153 Pérez González, Óscar 04/02/1981 Independente M Sénior M
795 Pérez Guitián, Noa 22/07/2005 A.V.A F Prebenxamín F
154 Pérez Iglesias, Alberto 30/03/1983 Independente M Sénior M
43 Pérez Iglesias, José Manuel 21/09/1975 Independente M Veterán-A M
392 Perez Lago, Pablo 02/03/1960 Club Atletismo Porriño M Veterán-D M
861 Pérez López, Óscar Mauro 15/01/2005 Independente M Prebenxamín M
664 Pérez Lovaco, María 04/10/1998 Independente F Infantil F
582 Pérez Lovaco, Pablo 18/04/2002 Independente M Benxamín M
730 Pérez Maceira, Lucía 20/07/2006 Colexio Hnos. Quiroga F Pitufo F
694 Pérez Martínez, Brais 07/11/1998 Independente M Infantil M
583 Pérez Martínez, Pablo 14/07/2003 Independente M Benxamín M
314 Pérez Neiva, Enrique Javier 14/07/1969 Independente M Veterán-B M
44 Pérez Novás, César 13/09/1975 Independente M Veterán-A M
155 Pérez Pérez, Andrés Manuel 01/11/1983 Independente M Sénior M
220 Pérez Pérez, Bego 08/08/1972 Independente F Veterán-A F
431 Pérez Pichel, Miriam 03/01/2000 Independente F Alevín F
393 Pérez Rego, Rafael 05/11/1958 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-D M
731 Pérez Rodríguez, Paula 05/03/2006 C.A.R. Marisqueiro F Pitufo F
210 Pérez Rodríguez, Sara 22/08/1987 Atletismo Femenino Celta F Sénior F GA-15964
767 Pérez Sousa, Xabier 03/03/2007 Independente M Pitufo M
394 Pérez Vázquez, José Manuel 15/01/1958 Athletics Adventure M Veterán-D M A-8151
796 Pérez Vázquez, Ruth 01/01/2004 A.V.A F Prebenxamín F
156 Pérez Vilanoba, Alberto 13/02/1982 Independente M Sénior M
963 Pérez Villaverde, Azara 08/01/2006 Ceip Nº 2 Tui F Pitufo F
945 Pérez Villaverde, Lucía 18/04/2004 Ceip Nº 2 Tui F Prebenxamín F
584 Pichel Gomes, Ángel 30/12/2002 Independente M Benxamín M
585 Pichel Gomes, David 30/12/2002 Independente M Benxamín M
665 Pichel Rey, Iovana 29/08/1998 Colexio Santo Tomás F Infantil F
666 Pinar Guiadanes, Andrea 08/06/1998 CSCR Beade F Infantil F APG080698
636 Pino Karide, Yelko 30/11/1996 Independente M Cadete M
45 Pino Martínez, Eduardo 05/03/1972 Taninos Runners Ponteareas M Veterán-A M
899 Pinto Gomes, Tânia 16/06/1995 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Xuvenil F
157 Pintos Rodríguez, Rubén Darío 16/04/1981 Serviocio M Sénior M
257 Piñeiro Castro, Dolores 25/02/1971 Castrelos 20:30 F Veterán-B F
46 Piñeiro Ferreira, Roberto Carlos 20/08/1971 Independente M Veterán-A M
732 Piñeiro Gonzalez Laura 25/08/2007 CSCR Beade F Pitufo F
863 Piñeiro Grandín, Girma 01/09/2004 CEIP Sobrada M Prebenxamín M
864 Piñeiro Grandín, Tylae 02/09/2004 CEIP Sobrada M Prebenxamín M
944 Piñeiro Lorenzo, Anxo 18/08/2003 Ceip Nº 2 Tui M Benxamín M
865 Piñeiro Vázquez, Segio 25/06/2004 CEIP Sobrada M Prebenxamín M
315 Pires, Luis Manuel 15/06/1969 Independente M Veterán-B M
928 Pita García, María 23/10/2001 Ceip Nº 2 Tui F Alevín F
586 Plaza Abal, Diego 07/03/2003 Independente M Benxamín M
189 Pons Ramos, Miguel 09/07/1992 Club Atletismo Tui – Thermalia M Xúnior M A9063
866 Portela Moreira, Alejandro 02/10/2004 Independente M Prebenxamín M
432 Portela Otero, Inés 01/01/2001 Club Atletismo Tui – Thermalia F Alevín F
537 Portela Otero, Lucía 01/01/2003 Club Atletismo Tui – Thermalia F Benxamín F
969 Portela Otero, Telmo 07/12/2006 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
644 Portela Pino, Julia 01/01/1998 Club Atletismo Tui – Thermalia F Infantil F
487 Porto Fernández, Iván 31/08/2000 Independente M Alevín M
316 Porto Rodríguez, Alfonso 28/10/1967 Independente M Veterán-B M
695 Posada Montes, Borja 15/10/1999 Colexio Castro San Miguel M Infantil M BPM151099
932 Prieto Sánchez, Adrián 19/05/2001 Ceip Nº 2 Tui M Alevín M
940 Prieto Sánchez, Jorge 28/07/2002 Ceip Nº 2 Tui M Benxamín M
733 Prieto Sánchez, Mónica 18/07/2007 Independente F Pitufo F
967 Prieto Sánchez, Mónica 18/07/2007 Ceip Nº 2 Tui F Pitufo F
317 Prieto Vega, Pedro 25/10/1967 Independente M Veterán-B M
158 Puime Rodríguez, Iván 02/01/1983 Club Atletismo Porriño M Sénior M
867 Pumar González, Joel 24/12/2004 Colexio Hnos. Quiroga M Prebenxamín M
433 Queimaño Vilaboy, Eva 02/05/2000 A.V.A F Alevín F EQV020500
47 Quintanilla Marful, Álvaro 23/11/1973 Independente M Veterán-A M
708 Quintas Carreira, Ivan Alexandre 16/01/1999 Comesaña Sporting Club M Infantil M IQC160199
488 Quinteiro Cotelo, Pedro 12/12/2000 Colexio Santo Tomás M Alevín M
318 Quiñones Míguez, Juan Antonio 07/05/1969 Serviocio M Veterán-B M
637 Rábade Fernández, Fernando 01/02/1997 A.V.A M Cadete M GA-19772
797 Rajó Valle, Aldara 15/06/2004 A.V.A F Prebenxamín F
939 Ramilo Alonso, Sabela 02/05/2002 Ceip Nº 2 Tui F Benxamín F
159 Ramilo Lorenzo, Manuel Ángel 27/07/1977 Independente M Sénior M
868 Rdríguez Falque, David 17/06/2004 CSCR Beade M Prebenxamín M
358 Reboreda Graña, Amador 17/01/1965 Club Atletismo Porriño M Veterán-C M
395 Rey Gey, Ramón 09/01/1957 Tran Tran M Veterán-D M
696 Rey Ortiz, Pedro P. 12/10/1998 Independente M Infantil M
697 Rey Rodríguez, Alberto 04/07/1998 Independente M Infantil M
698 Rey Rodríguez, Alberto 04/07/1998 Independente M Infantil M
489 Rey Rodríguez, Andrés 23/06/2001 Independente M Alevín M
396 Rey Vera, Emilio 20/07/1958 Independente M Veterán-D M
397 Rey Vera, Pedro P. 16/01/1961 Independente M Veterán-D M
398 Rey Vera, Pedro Pablo 16/01/1961 Independente M Veterán-D M
160 Reza Montenegro, Marcial 18/09/1976 Independente M Sénior M
236 Rial Santos, Tania 04/11/1994 Comesaña Sporting Club F Xuvenil F A-8579
434 Rico Souto, Sofía 15/07/2001 CEIP Sobrada F Alevín F
798 Ricón Viana, Andrea 15/01/2005 Ceip Pazos de Reis F Prebenxamín F
491 Rivas Álvarez, Álvaro 23/03/2001 A.V.A M Alevín M ARA230301
538 Rivas Álvarez, Lucía 29/08/2003 A.V.A F Benxamín F LRA290803
492 Rivas Covelo, Miguel Angel 09/06/2001 Sociedade Atletica Val Miñor M Alevín M MRC090601
973 Riveiro González, Jesús 13/03/2007 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
400 Riveiro Rodríguez, Arlindo 06/06/1960 Castrelos 20:30 M Veterán-D M
401 Rivera Couñago, Félix 01/12/1956 Atlético Penta M Veterán-D M
699 Rivera Oya, Adrián 01/12/1999 Colexio Castro San Miguel M Infantil M ARO011299
228 Rizki, Raja 25/12/1993 Club Atletismo Porriño F Xúnior F
606 Rizki, Widad 16/09/1996 Club Atletismo Porriño F Cadete F
869 Rodal Giraldez, Saúl 28/10/2004 Ceip Pazos de Reis M Prebenxamín M
734 Rodal Giráldez, Xana 20/01/2008 Independente F Pitufo F
903 Rodrigues Barros, Cristiana 19/12/1996 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Cadete F
161 Rodrigues Cerqueira, Afonso Joao Pedro 05/12/1980 Club Atletismo Porriño M Sénior M
200 Rodrigues Costa, Guillermo 26/11/1990 Independente M Promesa M
162 Rodrigues Oliveira, Jose Antonio 20/08/1981 Atlético Penta M Sénior M
359 Rodrigues, Joaquim 02/05/1963 Independente M Veterán-C M
587 Rodríguez Abad, Xoel 10/08/2002 Comesaña Sporting Club M Benxamín M XRA100802
700 Rodríguez Alonso, Tomás 17/12/1998 CSCR Beade M Infantil M TRA171298
258 Rodríguez Alonso, Mª Paz 21/08/1968 Castrelos 20:30 F Veterán-B F
261 Rodriguez Alvarez, Isabel 25/08/1967 Atlético Penta F Veterán-B F
799 Rodríguez Bugarín, Jimena 01/01/2005 Club Atletismo Tui – Thermalia F Prebenxamín F
735 Rodríguez Bugarín, Julia 01/01/2008 Club Atletismo Tui – Thermalia F Pitufo F
435 Rodriguez Costas, Claudia 27/11/2001 Sociedade Atletica Val Miñor F Alevín F CRC271101
607 Rodriguez Costas, Laura 14/01/1997 Sociedade Atletica Val Miñor F Cadete F GA-19731
190 Rodriguez Costas, Santiago 26/11/1993 Sociedade Atletica Val Miñor M Xúnior M A8894
701 Rodríguez Couso, André 02/08/1999 Colexio Castro San Miguel M Infantil M ARC020899
48 Rodríguez De Oliveira, Juan Antonio 14/07/1973 Independente M Veterán-A M
588 Rodríguez Del Carmen, Ángel 08/07/2002 Club Atletismo Porriño M Benxamín M
589 Rodriguez Dominguez, Aaron 12/10/2003 Independente M Benxamín M
163 Rodríguez Domínguez, José 23/03/1979 Club Atletismo Porriño M Sénior M
983 Rodríguez Dos Santos, Aroa 02/01/2000 Club Atletismo Tomiño F Alevín F
984 Rodríguez Dos Santos, Ezequiel 01/01/1998 Club Atletismo Tomiño M Infantil M
702 Rodriguez Estevez, Daniel 30/10/1998 Sociedade Atletica Val Miñor M Infantil M DRE301098
319 Rodríguez Folgar, César 04/05/1967 Independente M Veterán-B M
703 Rodriguez Freiría, Francisco José 16/09/1999 Sociedade Atletica Val Miñor M Infantil M FRF160999
608 Rodriguez Freiría, Sandra 15/04/1996 Sociedade Atletica Val Miñor F Cadete F GA-19679
237 Rodriguez Freiría, Victoria 22/07/1994 Sociedade Atletica Val Miñor F Xuvenil F GA-19084
164 Rodríguez García, José Bernardo 05/10/1983 Independente M Sénior M
49 Rodriguez Gomez, Alberto 02/12/1974 Independente M Veterán-A M
191 Rodríguez Gómez, Samuel 12/11/1992 Comesaña Sporting Club M Xúnior M GA-16595
360 Rodríguez González Jesús 10/10/1963 Castrelos 20:30 M Veterán-C M
918 Rodriguez Gonzalez, Juan Jose 06/06/1964 Independente M Veterán-C M
320 Rodríguez González, Julia 01/01/1967 Independente F Veterán-B F
165 Rodríguez González, Sandro 22/08/1977 Club Atletismo Porriño M Sénior M
768 Rodríguez Gutiérrez, Hugo 10/05/2007 Independente M Pitufo M
667 Rodriguez Huertas, Iria 15/01/1999 Club Atletismo Porriño F Infantil F
668 Rodríguez Huertas, Iria 15/01/1999 Club Atletismo Porriño F Infantil F
800 Rodriguez Huertas, Uxía 02/05/2005 Club Atletismo Porriño F Prebenxamín F
166 Rodríguez Lage, Julio 05/06/1980 Independente M Sénior M
50 Rodríguez López, Gonzalo 24/05/1972 Independente M Veterán-A M
361 Rodriguez Lopez, José Antonio 26/01/1963 Club Atletismo Porriño M Veterán-C M
192 Rodríguez Márquez, Francisco 30/06/1993 Independente M Xúnior M
167 Rodríguez Márquez, Tito 07/05/1978 Independente M Sénior M
51 RodrÍguez MartÍnez, Benito 21/03/1976 Independente M Veterán-A M
238 Rodriguez Martinez, Rocío 15/05/1994 Sociedade Atletica Val Miñor F Xuvenil F GA-19083
493 Rodriguez Misa, Pedro 20/11/2001 Sociedade Atletica Val Miñor M Alevín M PRM201101
52 Rodríguez Montalbán, Damián 19/04/1975 Independente M Veterán-A M
982 Rodríguez Orozco, Aldara 01/01/2000 Club Atletismo Tui – Thermalia F Alevín F
168 Rodríguez Otero, Óscar 29/01/1981 Independente M Sénior M
937 Rodríguez Pelaez, Aarón 02/07/2000 Ceip Nº 2 Tui M Alevín M
494 Rodriguez Plaza, Alvaro 15/12/2001 Sociedade Atletica Val Miñor M Alevín M ARP151201
801 Rodríguez Pousa, Estela 08/09/2005 Independente F Prebenxamín F
769 Rodríguez Puente, Edgar 08/01/2007 Independente M Pitufo M
193 Rodríguez Ramilo, Borja 23/04/1992 Independente M Xúnior M
978 Rodríguez Rocha, Oscar 14/04/2007 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
539 Rodríguez Rodríguez, Ana 14/11/2002 CSCR Beade F Benxamín F ARR141102
870 Rodríguez Rodríguez, Diego 07/01/2004 Club Atletismo Porriño M Prebenxamín M
362 Rodríguez Rodríguez, José Manuel 08/10/1962 Independente M Veterán-C M
402 Rodríguez Rodríguez, Rafael 26/10/1953 Sociedade Atletica Val Miñor M Veterán-D M A9028
169 Rodríguez Vázquez, Emilio 19/02/1977 Independente M Sénior M
170 Rodríguez Vila, Rubén 11/06/1983 Independente M Sénior M
495 Roig Rial, Diego 06/12/2001 CSCR Beade M Alevín M DRR061201
171 Rollano Vilaboa, David 15/06/1976 Óscar Pereiro M Sénior M 13920887
496 Román Díaz, Alex 25/11/2001 Sociedade Atletica Val Miñor M Alevín M ARD251101
172 Romero Rial, Pedro 24/09/1978 Club Atletismo Alejandro Gómez M Sénior M
540 Rosada Mariño, María 01/01/2003 Club Atletismo Tui – Thermalia F Benxamín F
403 Rúa Santos, Carlos 14/08/1957 Club Atletismo Alejandro Gómez M Veterán-D M A8634
211 Rubinos Abelleira, Maika 28/07/1978 Independente F Sénior F
609 Rubio Ledo, Teresa 11/09/1996 Colexio Hnos. Quiroga F Cadete F
404 Sa, Joaquim 07/04/1948 Clube de Nataçao e Cultura Paredes de Coura M Veterán-D M
321 Sa, Luis 06/11/1970 Clube de Nataçao e Cultura Paredes de Coura M Veterán-B M
201 Sabucedo Collazo, Daniel Xesús 03/10/1989 Independente M Promesa M
405 Sabucedo Pereiras, Jesús 05/01/1959 Independente M Veterán-D M
985 Salgado Tejido, Juan Carlos 20/10/1972 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-A M
871 Salgueiriño Álvarez, Álex 22/12/2004 Independente M Prebenxamín M
173 Salgueiriño Maceira, Diego 23/10/1978 Independente M Sénior M
53 Salgueiriño Maceira, José Manuel 08/05/1973 Club Atletismo Porriño M Veterán-A M
872 Salinas Mascuñana, Hugo 17/07/2004 Independente M Prebenxamín M
736 Salinas Mascuñana, Paula 06/03/2007 Independente F Pitufo F
590 Salinero Colmeiro, Antonio 21/03/2002 Colexio Castro San Miguel M Benxamín M ASC210302
979 Sánchez Carneiro, Lucas 05/07/2007 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
174 Sánchez González, Francisco Javier 16/08/1981 Independente M Sénior M
436 Sánchez Sánchez, Carolina 22/08/2001 Colexio Castro San Miguel F Alevín F CSS220801
770 Sanromán Lorenzo, Hugo 12/10/2007 Colexio Castro San Miguel M Pitufo M HSL121007
541 Sanromán Lorenzo, Rita 22/02/2002 Colexio Castro San Miguel F Benxamín F RSL220202
873 Santiago Cerqueira, Adrián 26/11/2005 Club Atletismo Porriño M Prebenxamín M
802 Santiago Portilla, Noelia 17/07/2005 Ceip Párroco Don Camilo F Prebenxamín F
497 Santiago Portilla, Óscar 06/03/2001 Ceip Párroco Don Camilo M Alevín M
638 Santorio Vila, David 18/07/1997 CSCR Beade M Cadete M DSV180797
639 Santorio Vila, Guillermo 18/07/1997 CSCR Beade M Cadete M GSV180797
322 Santos Fernández, Gonzalo 06/05/1968 Independente M Veterán-B M
704 Santos González, Alberto 05/06/1998 Independente M Infantil M
591 Santos González, Daniel 12/02/2002 Independente M Benxamín M
669 Santos González, María 26/09/1999 Independente F Infantil F
542 Santos González, Nuria 20/06/2002 Independente F Benxamín F
363 Santos Marcilla, Pedro María 13/08/1962 Independente M Veterán-C M
771 Sayado Prado, Saúl 16/06/2007 Ceip Párroco Don Camilo M Pitufo M
406 Seguin Cid, Severino 22/10/1959 Independente M Veterán-D M
54 Serantes Martínez, Rubén 08/01/1976 Independente M Veterán-A M
886 Silva Conceição, Bruno 17/07/1995 Clube Atletismo Arcos de Valdevez M Xuvenil M
221 Silva Fernández, Montserrat 15/02/1972 Independente F Veterán-A F
498 Silva Lorenzo, Adrián 31/12/2000 Colexio Hnos. Quiroga M Alevín M
543 Silva Oliveira, Eárine Rafaela 30/04/2003 Independente F Benxamín F
803 Silveira Vieira, Gabriela 25/12/2005 Ceip Párroco Don Camilo F Prebenxamín F
55 Simó Cardalda, Gonzalo 10/12/1971 Independente M Veterán-A M
56 Sío Fernández, Rubén 21/02/1973 Independente M Veterán-A M
610 Sío Sever, Miriam 13/02/1996 Club Atletismo Porriño F Cadete F
611 Soares, Adriana 22/06/1997 Clube de Nataçao e Cultura Paredes de Coura F Cadete F BI:14756919
323 Sobrado Fernández, Antonio 13/06/1968 Comesaña Sporting Club M Veterán-B M GA19700
324 Soler Sobrino, Victor José 23/08/1969 Independente M Veterán-B M
976 Solla Franco, Pablo 05/07/2006 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
874 Solla Ponce, Anxo 16/12/2005 Ceip Pazos de Reis M Prebenxamín M
57 Sotelo París, Juan Carlos 14/07/1975 Independente M Veterán-A M
804 Sotelo Solla, Claudia 01/01/2005 A.V.A F Prebenxamín F
592 Sotelo Solla, Óscar 30/10/2003 A.V.A M Benxamín M OSS301003
914 Soto Crespo, Diego 15/05/2003 Independente M Benxamín M
915 Soto Crespo, Fabio 27/08/2007 Independente M Pitufo M
705 Sousa Barreiro, Héctor 11/10/1998 A.V.A M Infantil M HSB111098
58 Sousa Ramírez, Marco Antonio 23/02/1972 Club Atletismo Porriño M Veterán-A M
670 Sousa Senra, Tania 10/03/1998 Club Atletismo Porriño F Infantil F
901 Souto Rodrigues, Cláudia 06/01/1995 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Xuvenil F
737 Souto Rodríguez, Candela 21/04/2008 Independente F Pitufo F
875 Souto Rodríguez, Iago 04/03/2004 Independente M Prebenxamín M
640 Suarez Amoeiro, Vicente 19/06/1997 Colexio Castro San Miguel M Cadete M VSA190697
175 Suárez García, Pedro Lois 10/04/1980 Independente M Sénior M
738 Suárez Godoy, Cármen 15/05/2006 Independente F Pitufo F
59 Suarez Gullón, Gustavo 27/02/1976 Independente M Veterán-A M
805 Suárez Llanos Areses, María 25/08/2004 Ceip Pazos de Reis F Prebenxamín F
593 Suárez Martínez, Hugo 11/03/2003 Independente M Benxamín M
772 Suárez Martínez, Saúl 24/01/2006 Independente M Pitufo M
60 Suárez Pérez, José Manuel 26/09/1975 Independente M Veterán-A M
176 Suarez Saavedra, Pablo 03/12/1980 Club Atletismo Porriño M Sénior M
364 Taboada González, Ramiro 10/08/1962 Independente M Veterán-C M
61 Teixeira, Jose Afonso 07/07/1974 Atlético Penta M Veterán-A M
437 Termenón Rivas, Uxía 24/06/2001 CSCR Beade F Alevín F UTR240601
499 Tielas Lorenzo, Kiko 16/11/2001 Colexio Castro San Miguel M Alevín M KTL161101
325 Tielas Tato, Francisco 28/12/1969 Independente M Veterán-B M
876 Tomé Ferreira, Hugo 20/11/2005 Ceip Párroco Don Camilo M Prebenxamín M
326 Torres Quelle, Rafael 04/04/1967 Sociedade Atletica Val Miñor M Veterán-B M A8892
706 Torres Vidal, Carlos 14/05/1998 Sociedade Atletica Val Miñor M Infantil M CTV140598
500 Toucedo Barceno, Javier 14/06/2000 A.V.A M Alevín M JTB140600
177 Toucedo Estévez, Antonio 20/03/1981 Independente M Sénior M
62 Touris Noya, Juan Luis 08/04/1976 Independente M Veterán-A M
641 Trillo Martínez, José 28/08/1997 Colexio Hnos. Quiroga M Cadete M
178 Troncoso Duarte, José Luis 07/02/1977 Independente M Sénior M
179 Ubeira Pérez, José Antonio 15/03/1980 Independente M Sénior M
180 Ucha Rodríguez, José Antonio 01/09/1976 Independente M Sénior M
438 Valle Martínez, Berta 05/11/2001 Comesaña Sporting Club F Alevín F BVM051101
877 Valle Martínez, Pedro 06/03/2004 Comesaña Sporting Club M Prebenxamín M PVM060304
63 Valverde Carballo, José Macabeos 18/11/1972 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-A M
327 Valverde Villar, Martín 09/07/1967 Sociedade Atletica Val Miñor M Veterán-B M A9027
259 Vaquero Sousa, Julia 18/09/1970 Independente F Veterán-B F
407 Varela Barrera, José Antonio 25/10/1958 Independente M Veterán-D M
212 Varela Costas, Diana 22/12/1982 Club Atletismo Alejandro Gómez F Sénior F A8606
239 Varela Estevez, Laura 16/10/1995 Sociedade Atletica Val Miñor F Xuvenil F GA-19636
328 Varela Fernández, José Luís 02/11/1969 Independente M Veterán-B M
365 Varela Sanchez, Gonzalo 09/06/1964 Atlético Penta M Veterán-C M
373 Vasconcellos Balboa, Carmen 25/05/1947 S.D.A. San Miguel De Oia F Veterán-D F A8445
905 Vazquez Alonso, Xandro 02/01/1997 Independente M Cadete M
329 Vázquez Ameijeiras, Jenaro 12/06/1968 Independente M Veterán-B M
366 Vázquez Cid, José Ramón 24/07/1965 Sociedade Atletica Val Miñor M Veterán-C M A8895
806 Vázquez Comesaña, Raquel 08/03/2004 CSCR Beade F Prebenxamín F
260 Vázquez Fernández, Dolores 22/05/1967 S.D.A. San Miguel De Oia F Veterán-B F A8444
367 Vazquez Fernandez, Xose Lois 06/08/1966 Atlético Penta M Veterán-C M
330 Vázquez González, Jose Antonio 13/06/1968 CSCR Beade M Veterán-B M 8871
501 Vázquez Hermida, Martín 01/01/2001 Club Atletismo Tui – Thermalia M Alevín M
807 Vázquez Hermida, Pilar 01/01/2004 Club Atletismo Tui – Thermalia F Prebenxamín F
544 Vázquez Rodríguez, Ainhoa 13/02/2003 CSCR Beade F Benxamín F AVR130202
181 Vázquez Vilar, Carlos 06/11/1976 Club Atletismo Porriño M Sénior M
977 Velázquez Refoxos, Alvaro 09/03/2007 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
878 Veloso Rodríguez-Girones, Miguel 06/04/2004 Independente M Prebenxamín M
904 Veloso, João 01/01/2000 Clube Atletismo Arcos de Valdevez M Alevín M
368 Verdeal González, Basilio 28/07/1963 Independente M Veterán-C M
213 Vicente Franco, Sofía 30/07/1976 Club Atletismo Alejandro Gómez F Sénior F A8928
545 Vicente Vaquero, Xulia 18/06/2003 Independente F Benxamín F
64 Vidal Criado, Marcos 03/10/1972 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-A M
642 Vidal Fragueiro, Carlos 31/01/1997 Club Atletismo Porriño M Cadete M
369 Vidal González, Juan Carlos 08/07/1966 Club Atletismo Porriño M Veterán-C M
182 Vieito Amor, David 17/05/1976 Independente M Sénior M
65 Vieito Amor, Román 05/03/1974 Independente M Veterán-A M
66 Vila Abreu, José David 20/03/1975 Club Atletismo Porriño M Veterán-A M
643 Vila Barros, Damián 03/10/1996 Independente M Cadete M
240 Vila Domegán, Ana 04/04/1995 Sociedade Atletica Val Miñor F Xuvenil F GA-19730
920 Vila Fernández, Patricia 06/04/1998 Independente F Infantil F
202 Vila Porto, Javier 22/02/1990 Independente M Promesa M
229 Vilar Estévez, Rebeca 20/03/1993 Independente F Xúnior F
408 Vilar Fernández, José Carlos 21/02/1954 Independente M Veterán-D M
222 Vilar Palma, Ana Paula 13/03/1975 Sociedade Atletica Val Miñor F Veterán-A F A8896
707 Villar Corrales, José 29/12/1999 Sociedade Atletica Val Miñor M Infantil M JVC291299
808 Villasenin Navarro, Lucía 01/01/2004 A.V.A F Prebenxamín F
739 Vosberg Castro, Lisa 17/07/2006 C.A.R. Marisqueiro F Pitufo F
67 Vosberg, Michael 19/11/1971 C.A.R. Marisqueiro M Veterán-A M GA-19708
183 Yañez Do Nascimento, Santiago 22/01/1982 Independente M Sénior M
230 Zahidi, Samia 09/05/1992 Club Atletismo Porriño F Xúnior F
184 Zúñiga Rodríguez, Saúl 19/07/1983 Independente M Sénior M

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *