Archivo del Autor: manager

Novas da semana d@s nos@s deportist@s

Novas da semana d@s nos@s deportist@s

* DIEGO PAZ SOBREIRA clasificado para o Europeo youth de triatlón este fin de semana en Madrid.

PARABÉNS A TOD@S!!!

* DIEGO PAZ SOBREIRA acada o 5º posto na Copa de Italia Junior-Youth de Triatlón celebrada en Tarquina Lido.

* BORJA GABRIEL CONDE FIGUEROA, obtén a 10 posición no campionato de España de Triatlón Cros , celebrado en «El Anillo de Extremadura» o sábado 22 de mayo.

* DIEGO PAZ SOBREIRA é convocado a Copa de Italia Junior-Youth de Triatlón. A competición terá lugar en Tarquina Lido(Italia) del 21 al 23 de Mayo.

* BORJA GABRIEL CONDE FIGUEROA . SUBCAMPIÓN GALEGO ABSOLUTO DE DUATLÓN DE ESTRADA.

* ANTONIO SOBRADO FERNANEZ. Rematou no posto 537 de 1295 inscritos os 101 KM PEREGRINOS EN 24H.CAMINO DE SANTIAGO DE INVERNO.


CAMPIONATO GALEGO DE DUATLON ESCOLAR:

ALEVÍN FEMININA: CAMPIONA: IRIA RODRIGUEZ HUERTAS

10. MARIA DEL ROSARIO GIMENEZ ANTON; 18. MUTI BARCIELA ALÉN.

O equipo ALEVÍN FEMENINO acadou o TERCEIRO POSTO

ALEVÍN MASCULINO: CAMPIÓN: HECTOR ALVAREZ VICENTE

INFANTIL FEMININO: SUBCAMPIONA: UXIA PEREZ BUGARIN

INFANTIL MASCULINO: 17. MARIO GIMENEZ ANTON

CADETE FEMININA: 11. ANA BELEN PIÑEIRO BARGIELA

CADETE MASCULINO: 6. ROI RODRIGUEZ HUERTAS

Horarios e instalacións deportivas

 

HORARIOS

Inicio de tempada: 11 de setembro de 2013

Descanso: Nadal, Entroido, Semana Santa e festivos locáis ou nacionáis.

Remate da tempada: 25 de xuño de 2014

 

Luns

Martes

Mércores

Xoves

Venres

Piscina Municipal

O Porriño

Instalacións Club Pol. A Granxa

O Porriño

Instalacións Club Pol. A Granxa

O Porriño

Piscina Municipal

O Porriño

Instalacións Tui A Macoca

Tui

Instalacións Club Pol. A Granxa

O Porriño

Piscina Municipal

O Porriño

Prebenxamín

2006 – 2007

18:30-19:45 (1)

——-

18:30–20:00

——-

18:30–20:00

(Pista tartán)

18:30–20:00

——-

Benxamín

2004 – 2005

18:30-19:45 (1)

Alevín

2002 – 2003

18:30–19:45 (1)

Infantil

2000 – 2001

18:30–20:30 (2)

16:30–17:30

16:30–17:30

Cadete

1998 – 1999

Xuvenil/Xunior/Promesa

1992 – 1997

18:30-20:30

18:30–20:30

18:30–20:30

(Pista tartán)

18:30–20:30

Senior

1991 en adiante

 

(1) Asistencia opcional: Exercicios + natación

(2) Adestramentos Río Louro ou saída ó monte + natación

 

 

UBICACIÓN DAS INSTALACIÓNS

Club Atletismo Porriño:

Google Maps

Club Atletismo Porriño
Polígono de la Granxa parcela 248 A
36475 Porriño

Piscina Municipal de O Porriño:

A piscina atópase ó carón do Pavillón Municipal dos Deportes do Porriño.

Club Atletismo Tui (Pista de tartán)

Instalacións de A Macoca, situadas na subida ó monte Aloia en Tui.

 

Horarios e Lugar de adestramentos

Luns: 18:30 – 20:30. Piscina Municipal Do Concello Do Porriño. Carreira a pé – Natación

Martes: 18:30 – 21:00: Instalacións Deportivas A Granxa(Polígono Industrial). Carreira a pé – Bicicleta – Circuitos Condición Física – Musculación.

Mércores:

16:15 – 17:30. Piscina Municipal Do Concello Do Porriño. Natación

18:30 – 21:00. Instalacións Deportivas A Granxa(Polígono Industrial). Carreira a pé – Bicicleta – Circuitos Condición Física – Musculación.

Venres:

16:15 – 17:30. Piscina Municipal Do Concello Do Porriño. Natación

18:30 – 21:00. Instalacións Deportivas A Granxa(Polígono Industrial). Carreira a pé – Bicicleta – Circuitos Condición Física – Musculación.

Xoves – Sábados – Domingos:

Os adestramentos,competicións, sesións de descanso,etc. serán individuais en función das necesidades de cada deportista.

Dia/Horarios/Lugares e Tipo de adestramento

 

Dias/Horarios/Lugar de adestramentos/Tipo de Adestramento dirixidos os grupos de deportist@s do club:

Luns: 18:30 – 20:30. Piscina Municipal Do Concello Do Porriño. Carreira a pé – Natación

Martes: 18:30 – 21:00: Instalacións Deportivas A Granxa(Polígono Industrial). Carreira a pé – Bicicleta – Circuitos Condición Física – Musculación.

Mércores:

16:15 – 17:30. Piscina Municipal Do Concello Do Porriño. Natación

18:30 – 21:00. Instalacións Deportivas A Granxa(Polígono Industrial). Carreira a pé – Bicicleta – Circuitos Condición Física – Musculación.

Venres:

16:15 – 17:30. Piscina Municipal Do Concello Do Porriño. Natación

18:30 – 21:00. Instalacións Deportivas A Granxa(Polígono Industrial). Carreira a pé – Bicicleta – Circuitos Condición Física – Musculación.

Xoves – Sábados – Domingos:

Os adestramentos,competicións, sesións de descanso,etc. serán individuais en función das necesidades de cada deportista.

Inscritos

Apelidos, Nome dd/mm/aaaa Licenza (F/M) Categoría Colexio / Club
TRONCOSO SIMOES, ESTELA 06/01/1999 F INFANTIL FEMENINO ANPA SANTA MARIÑA CEIP SERRA VINCIOS
FREIRIA RIAL, MIGUEL 30/05/1999 M INFANTIL MASCULINO ANPA SANTA MARIÑA CEIP SERRA VINCIOS
VILAS VICENTE, MARTIN 29/11/1999 M INFANTIL MASCULINO ANPA SANTA MARIÑA CEIP SERRA VINCIOS
PEREIRA FIGUEROA, JOEL 13/09/2002 M BENXAMIN MASCULINO ANPA SANTA MARIÑA CEIP SERRA VINCIOS
ALVAREZ GIRALDEZ, DAVID 07/03/2003 M BENXAMIN MASCULINO ANPA SANTA MARIÑA CEIP SERRA VINCIOS
FIGUEIRAS ALFONSO, JERIKO 30/12/2004 M PREBENXAMIN MASCULINO ANPA SANTA MARIÑA CEIP SERRA VINCIOS
SOUTO PEÑA, SERGIO 13/01/2004 M PREBENXAMIN MASCULINO ANPA SANTA MARIÑA CEIP SERRA VINCIOS
YUTRONICH PRADO, TOMAS 27/09/2005 M PREBENXAMIN MASCULINO ANPA SANTA MARIÑA CEIP SERRA VINCIOS
ALVAREZ GIRALDEZ, PAULA 09/09/2005 F PREBENXAMIN FEMENINO ANPA SANTA MARIÑA CEIP SERRA VINCIOS
COSTAS ALONSO, MARTA 15/03/2006 F PITUFO FEMENINO ANPA SANTA MARIÑA CEIP SERRA VINCIOS
FERNANDEZ OTEO, AROA 30/08/2006 F PITUFO FEMENINO ANPA SANTA MARIÑA CEIP SERRA VINCIOS
ARIAS GOMEZ, ANA 02/11/2006 F PITUFO FEMENINO ANPA SANTA MARIÑA CEIP SERRA VINCIOS
COSTAS ALONSO, MARTA 15/03/2006 F PITUFO FEMENINO ANPA SANTA MARIÑA CEIP SERRA VINCIOS
ARAUJO FERNANDEZ, SIRA 29/05/2006 F PITUFO FEMENINO ANPA SANTA MARIÑA CEIP SERRA VINCIOS
FERNANDEZ OTEO, IKER 02/11/2007 M PITUFO MASCULINO ANPA SANTA MARIÑA CEIP SERRA VINCIOS
CRUCES CERVIÑO, UXÍO 15/05/2007 M PITUFO MASCULINO ASOCIACIÓN DEPORTIVA O PICACHO
DOMINGUEZ ABRUÑEDO, LUCIA 05/09/2007 F PITUFO FEMENINO AVA (AGRUPACIÓN VIGUESA DE ATLETISMO)
IGLESIAS GUITIAN, MARTA 01/01/2007 F PITUFO FEMENINO AVA (AGRUPACIÓN VIGUESA DE ATLETISMO)
COUGIL SANTOS, NAIRA 08/05/2005 F PREBENXAMIN AVA (AGRUPACIÓN VIGUESA DE ATLETISMO)
PEREZ GUITIAN, NOA 22/07/2005 F PREBENXAMIN AVA (AGRUPACIÓN VIGUESA DE ATLETISMO)
DOMINGUEZ ABRUÑEDO, INES 15/11/2004 F PREBENXAMIN AVA (AGRUPACIÓN VIGUESA DE ATLETISMO)
GUTIERREZ ROMAN, SARA 13/05/2004 F PREBENXAMIN AVA (AGRUPACIÓN VIGUESA DE ATLETISMO)
VILLASENIN NAVARRO, LUCIA 01/01/2004 F PREBENXAMIN AVA (AGRUPACIÓN VIGUESA DE ATLETISMO)
ÁLVAREZ GÓMEZ, SANDRA 26/06/2002 sga260602 F BENXAMIN ATLETISMO TUI
GONZALEZ GONZALEZ, PAULA 12/09/2003 PGG120903 F BENXAMIN ATLETISMO TUI
PORTELA OTERO, PAULA 11/04/2003 LPO110403 F BENXAMIN ATLETISMO TUI
LEIRAS ESTEVEZ, SILVIA 02/05/2002 SLE020502 F BENXAMIN ATLETISMO TUI
ROSADA MARIÑO, MARIA 25/01/2003 MRM250103 F BENXAMIN ATLETISMO TUI
CASTRO ALFONSO, ANA 20/08/2003 ACA200803 F BENXAMIN ATLETISMO TUI
CASTRO ALFONSO, LORENA 28/10/2001 LCA220501 F ALEVIN ATLETISMO TUI
FREIRIA GUISASOLA, CLAUDIA 29/09/2001 CFG290901 F ALEVIN ATLETISMO TUI
PORTELA OTERO, INES 18/08/2001 IPO180801 F ALEVIN ATLETISMO TUI
RODRIGUEZ OROZCO, ALDARA 07/01/2000 IRA070100 F ALEVIN ATLETISMO TUI
VAZQUEZ HERMIDA, MARTIN 05/06/2001 MVH050601 M ALEVIN ATLETISMO TUI
VALVERDE PRIETO, JUAN 02/10/2001 JVP021001 M ALEVIN ATLETISMO TUI
LEIRAS ESTEVEZ, JOSE 14/08/2000 JLE140800 M ALEVIN ATLETISMO TUI
VALVERDE PRIETO, ROMAN 19/01/1998 RVP190198 M INFANTIL ATLETISMO TUI
CRUCES FERNANDEZ, DAVID 06/04/1998 DCF060498 M INFANTIL ATLETISMO TUI
FILGEUIRAS RODRIGUEZ, BRYAN 25/02/1998 BFR250298 M INFANTIL ATLETISMO TUI
PORTELA PINO, JULIA 17/10/1998 JPP171098 F INFANTIL ATLETISMO TUI
VAZQUEZ HERMIDA, PILAR 07/06/2004 PVH070604 F PREBENXAMIN ATLETISMO TUI
GOMEZ DOMINGUEZ, UXIA 25/01/2004 UGD250104 F PREBENXAMIN ATLETISMO TUI
ALVAREZ GOMEZ, DIEGO 24/05/2004 DAG240504 M PREBENXAMIN ATLETISMO TUI
PORTELA OTERO, TELMO 07/12/2006 M PITUFOS ATLETISMO TUI
CRUCES FERNÁNDEZ, LUCAS 03/02/2006 m PITUFOS ATLETISMO TUI
CRUCES FERNANDEZ, HELENA 05/03/2007 F PITUFOS ATLETISMO TUI
SUAREZ AMOEIRO, VICENTE 19/06/1997 VSA190697 M CADETE MASCULINO COLEXIO CASTRO SAN MIGUEL
MURGA DE MARTIÑO, MILAGROS 05/01/1998 MMM050198 F INFANTIL FEMININO COLEXIO CASTRO SAN MIGUEL
POSADA MONTES, BORJA 15/10/1999 BPM151099 M INFANTIL MASCULINO COLEXIO CASTRO SAN MIGUEL
TIELAS LORENZO, KIKO 16/11/2001 KTL161101 M ALEVIN MASCULINO COLEXIO CASTRO SAN MIGUEL
FERNANDEZ MORIRA, AINHOA 27/07/2001 AFM270701 F ALEVIN FEMININO COLEXIO CASTRO SAN MIGUEL
SANCHEZ SANCHEZ, CAROLINA 22/08/2001 CSS220801 F ALEVIN FEMININO COLEXIO CASTRO SAN MIGUEL
SANROMAN LORENZO, RITA 22/02/2002 RSL220202 F BENXAMIN FEMININO COLEXIO CASTRO SAN MIGUEL
SALINERO COLMEIRO, ANTONIO 21/03/2002 ASC210302 M BENXAMIN MASCULINO COLEXIO CASTRO SAN MIGUEL
SANROMAN LORENZO, HUGO 12/10/2007 HSL121007 M PITUFO MASCULINO COLEXIO CASTRO SAN MIGUEL
Arce Fernández, Lucas 23/02/2000 LAF230200 M ALEVÍN MASCULINO COLEXIO MONTERREY
Blanco Fernández, Juan José 20/09/2001 JBF200901 M ALEVÍN MASCULINO COLEXIO MONTERREY
Castiñeira Barreiro, Iván 03/10/2001 ICB031001 M ALEVÍN MASCULINO COLEXIO MONTERREY
López Martínez, Jorge 26/05/2001 JLM260501 M ALEVÍN MASCULINO COLEXIO MONTERREY
Alonso Vázquez, Paula 16/08/2001 PAV160801 F ALEVÍN FEMININO COLEXIO MONTERREY
Holguín Cerón, Leidy Yoana 04/03/2000 LHC040300 F ALEVÍN FEMININO COLEXIO MONTERREY
Piñeiro Alonso, Yago 14/09/2003 YPA140903 M BENXAMÍN MASCULINO COLEXIO MONTERREY
Vidal Márquez, Martín 10/07/2003 MVM140903 M BENXAMÍN MASCULINO COLEXIO MONTERREY
Domínguez Alonso, Antía 04/11/2003 ADA041103 F BENXAMÍN FEMININO COLEXIO MONTERREY
Salgado Fernández, Nerea 23/09/2002 NSF230902 F BENXAMÍN FEMININO COLEXIO MONTERREY
Alcántara Fernández, Miguel 28/01/2005 M PREBENXAMIN MASCULINO COLEXIO MONTERREY
Blanco Fernández, Ángel 09/11/2004 M PREBENXAMIN MASCULINO COLEXIO MONTERREY
Cruces Álvarez, Adrián 07/08/2005 M PREBENXAMIN MASCULINO COLEXIO MONTERREY
Domínguez Fernández, Pablo 01/11/2005 M PREBENXAMIN MASCULINO COLEXIO MONTERREY
Fernández Correa, Saúl 23/06/2005 M PREBENXAMIN MASCULINO COLEXIO MONTERREY
Martínez Viera, Jhael 08/11/2004 M PREBENXAMIN MASCULINO COLEXIO MONTERREY
Rodríguez García, Juan 21/04/2004 M PREBENXAMIN MASCULINO COLEXIO MONTERREY
Stalker Viera, Mateo 15/05/2005 M PREBENXAMIN MASCULINO COLEXIO MONTERREY
Arce Fernández, Sara 19/09/2004 F PREBENXAMIN FEMININO COLEXIO MONTERREY
Conde García, Rocío 19/08/2005 F PREBENXAMIN FEMININO COLEXIO MONTERREY
López Extremadura, Candela 30/03/2005 F PREBENXAMIN FEMININO COLEXIO MONTERREY
López Martínez, Iria 26/04/2005 F PREBENXAMIN FEMININO COLEXIO MONTERREY
Paz Velasco, Lucía 06/11/2005 F PREBENXAMIN FEMININO COLEXIO MONTERREY
Molina Asensio, Daniela 28/01/2007 F PITUFOS FEMENINO COLEXIO MONTERREY
Parada Bernárdez, Uxía 17/06/2007 F PITUFOS FEMENINO COLEXIO MONTERREY
Alonso Moreda, Laura 10/06/2004 F Prebenxamín COMESAÑA SPORTING CLUB
Pazos García, Antía 06/05/2003 APG060503 F Benxamín COMESAÑA SPORTING CLUB
Lago Tizón, David 12/10/2002 DLT121002 M Benxamín COMESAÑA SPORTING CLUB
Justo Seijo, Manuel 10/10/2002 MJS101002 M Benxamín COMESAÑA SPORTING CLUB
Bello Rodríguez, Carmen 06/09/2001 CBR060901 F Alevín COMESAÑA SPORTING CLUB
Iglesias Carreira, Sofia 11/04/2001 SIC110401 F Alevín COMESAÑA SPORTING CLUB
Peréz Boente, María 30/06/2000 MPB300600 F Alevín COMESAÑA SPORTING CLUB
Barros Carballo, Diego 28/08/2001 DBC280801 M Alevín COMESAÑA SPORTING CLUB
Alonso Moreda, Manuel 17/04/2001 MAM170401 M Alevín COMESAÑA SPORTING CLUB
Comesaña Coelho, Luis 23/02/2001 LCC230201 M Alevín COMESAÑA SPORTING CLUB
Lago Tizón, Alexandre 10/09/2000 ALT100900 M Alevín COMESAÑA SPORTING CLUB
Fernández Riveiro, Uxía 07/06/1999 UFR070699 F Infantil COMESAÑA SPORTING CLUB
Guerra Dablanca, Irene 29/04/1999 IGD290499 F Infantil COMESAÑA SPORTING CLUB
González González, Eva 16/05/1998 EGG160598 F Infantil COMESAÑA SPORTING CLUB
Rial Santos, Lorena 28/07/1998 LRS280798 F Infantil COMESAÑA SPORTING CLUB
Rodríguez Gomez, Laura 16/08/1999 LRG160899 F Infantil COMESAÑA SPORTING CLUB
Lago Tizón, Adrían 02/10/1997 ALT021097 M Cadete COMESAÑA SPORTING CLUB
Justo Seijo, Pablo 09/06/1996 PJS090697 M Cadete COMESAÑA SPORTING CLUB
Fernández Riveiro, Itsaso 13/09/1997 IFR130997 F Cadete COMESAÑA SPORTING CLUB
Villar Ayra, María Lidia 23/03/1996 MVA230396 F Cadete COMESAÑA SPORTING CLUB
Olivera de la Sierra, Noelia 13/11/1996 NODLS131196 F Cadete COMESAÑA SPORTING CLUB
Guerra Dablanca, Elena 13/08/1996 EGD130896 F Cadete COMESAÑA SPORTING CLUB
Adán Cardoso, Elisa 28/12/1997 EAC281297 F Cadete COMESAÑA SPORTING CLUB
Fernández Carreira, Lorena 18/06/1997 LFC180697 F Cadete COMESAÑA SPORTING CLUB
ALONSO TABOAS, GABRIEL 17/02/2003 M BENXAMÍN MASCULINO CVC VALLADARES
COMESAÑA GUISANDE, HUGO 21/03/2003 M BENXAMÍN MASCULINO CVC VALLADARES
ALONSO COSTAS, VICTOR 22/04/2003 M BENXAMÍN MASCULINO CVC VALLADARES
Penedo Vázquez, Sara 18/02/1996 F CADETE FEMININO SAN MIGUEL DE OIA
Peixeiro Garrido, Nestor 04/03/1998 M INFANTIL MASCULINO SAN MIGUEL DE OIA
Fernández González, Laura 09/01/1999 F INFANTIL FEMININO SAN MIGUEL DE OIA
González Aballe, Pablo 27/11/1999 M INFANTIL MASCULINO SAN MIGUEL DE OIA
Villar Castro, Soraya 21/08/2001 F ALEVIN FEMININO SAN MIGUEL DE OIA
Fernández Miranda, Pedro 22/02/2002 M BENXAMIN MASCULINO SAN MIGUEL DE OIA
Romero Pérez, Pablo 30/03/2002 M BENXAMIN MASCULINO SAN MIGUEL DE OIA
Fernández González, Jorge 29/06/2002 M BENXAMIN MASCULINO SAN MIGUEL DE OIA
Alonso Álvarez, César 01/01/2003 M BENXAMIN MASCULINO SAN MIGUEL DE OIA
Lazzabal Planes, Itxasne 11/06/2003 F BENXAMIN FEMININO SAN MIGUEL DE OIA
Tombilla Castro, Daniela 18/09/2005 F PREBENXAMIN FEMININO SAN MIGUEL DE OIA
González Alonso, Sol 31/10/2005 F PREBENXAMIN FEMININO SAN MIGUEL DE OIA
Romero Pérez, María **/**/2005 F PREBENXAMIN FEMININO SAN MIGUEL DE OIA
Alvarez Cacheiro, Sara 08/04/2003 SAC080403 F BENXAMIN FEMININO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Abia Alvarez, Lola 10/01/2003 LAA100103 F BENXAMIN FEMININO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Fernández Arroyo Watson, Zekarias 15/08/2003 ZFAW150803 M BENXAMIN MASCULINO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Hernández Vela, Alejandro 14/06/2002 AHV140602 M BENXAMIN MASCULINO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Rodríguez Costas, Claudia 27/11/2001 CRC271101 F ALEVIN FEMININO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Penedo Rodríguez, Carla 02/05/2001 CPR020501 F ALEVIN FEMININO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Figueroa Vazquez, Alexandra 07/01/2001 AFV070101 F ALEVIN FEMININO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Hernández Vela, Blanca 19/11/2000 BHV191100 F ALEVIN FEMININO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Román Diaz, Alex 25/11/2001 ARD251101 M ALEVIN MASCULINO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Mariño Hermida, Anxo 29/09/2001 AMH290901 M ALEVIN MASCULINO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Rodriguez Misa, Pedro 20/11/2001 PRM201101 M ALEVIN MASCULINO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Rivas Covelo, Miguel Ángel 09/06/2001 MRC090601 M ALEVIN MASCULINO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Eguren Pita, Andi 27/07/2000 AEP270700 M ALEVIN MASCULINO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Lauz Barreiro, Gastón Alejandro 12/01/2000 GLB120100 M ALEVIN MASCULINO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Carreira Vidal, Ángel 10/02/2000 ACV100200 M ALEVIN MASCULINO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Abia Alvarez, Javier 03/02/2001 JAA030201 M ALEVIN MASCULINO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Gisper y Perez, Roger 13/07/2001 RGP130701 M ALEVIN MASCULINO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Guazzone Mariño, Leonardo Geovanni 21/02/2001 LGGM210201 M ALEVIN MASCULINO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Penedo Rodríguez, Uxia 09/10/1999 UPR091099 F INFANTIL FEMININO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Pais Rodríguez, Andrea 02/12/1999 APR021299 F INFANTIL FEMININO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Mariño Hermida, Denis 19/08/1999 DMH190899 M INFANTIL MASCULINO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Rodriguez Freiría, Francisco José 16/09/1999 FRF160999 M INFANTIL MASCULINO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Eguren Pita, Manuel 12/04/1999 MEP120499 M INFANTIL MASCULINO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Gonzalez Diaz, Lorenzo 01/03/1999 LGD010399 M INFANTIL MASCULINO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Villar Corrales, José 29/12/1999 JVC291299 M INFANTIL MASCULINO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Torres Vidal, Carlos 14/05/1998 CTV140598 M INFANTIL MASCULINO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Rodríguez Estevez, Daniel 30/10/1998 DRE301098 M INFANTIL MASCULINO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Gómez Vilar, Yeray 03/07/1998 YGV030798 M INFANTIL MASCULINO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
Abia Alvarez, Juan 29/04/1999 JAA290499 M INFANTIL MASCULINO SOCIEDAD ATLETICA VAL MIÑOR
PRADO VARGAS, TOMÁS 06/11/1999 M INFANTIL MASCULINO ???
FERNANDEZ OTERO, JIMENA 29/10/2005 F PREBENXAMÍN FEMININO ???

Inscritos

INSCRITOS 2013:

 

Dorsal Apelidos, Nome Data Nac. Sexo Nome do club Licenza Categoría
392 Acuña Álvarez, Olalla 07/12/1979 Muller Club Atletismo Porriño Popular
136 Aguín González, Heliodoro 04/04/1963 Home Independente Popular
137 Alonso Alonso, David 10/10/1984 Home Independente Popular
395 Alonso Alonso, Sonia 16/11/1978 Muller Independente Popular
138 Alonso Martínez, Nicolás 02/03/1984 Home Independente Popular
150 Alonso Misa, Evaristo 30/05/1975 Home Independente Popular
153 Álvarez Alonso, Ángel 10/06/1976 Home Club Atletismo Porriño Popular
154 Álvarez Alonso, Rubén 16/07/1978 Home Independente Popular
157 Álvarez Ávila, Carlos 16/09/1974 Home Club Atletismo Porriño Popular
158 Álvarez Silva, Rubén 01/01/1981 Home Club Atletismo Alejandro Gómez AG767234 Popular
1346 Anadi, Ahmed 06/01/1997 Home Club Atletismo Tui-Thermalia GA764303 Elite
1347 Asensio Campazas, Alberto 08/09/1979 Home ADAS Barco Proinor G-10310 Elite
1348 Bastos Dasilva, José Alberto 30/12/1978 Home Atletismo Beade AG-8874 Elite
397 Bergueiro Constenla, Beatriz 02/12/1980 Muller Club Atletismo Porriño Popular
159 Bernal Gómez, Jesús 13/10/1947 Home Independente Popular
160 Besada Alonso, Fernando 28/12/1976 Home Independente no Popular
163 Bru Vázquez,Ricardo 18/06/1981 Home Independente Popular
398 Bugallo Fuentes, Ana 30/11/1962 Muller Comesaña GA – 717115 Popular
1349 Burgos Rey, Jose Antonio 28/01/1973 Home Club Atletismo Porriño Elite
165 Burlido Borrego, Isaías 01/11/1961 Home Club Atletismo Porriño Popular
171 Cabado Castro , Xosé 27/01/1968 Home Club Atletismo Alejandro Gómez GA- 764400 Popular
176 Cabaleiro Rodriguez, David 30/11/1973 Home Independente Popular
1350 Calvete Carballa, Diego 30/07/1981 Home San Miguel de Marín AG – 764404 Elite
1351 Campo Míguez, Jesús 19/01/1982 Home Independente Elite
180 Carrera Hidalgo, José Manuel 11/06/1968 Home Corredores Festeiros Popular
188 Carro Aguado, Julián 14/06/1996 Home Independente Popular
194 Castro Conde, José Luis 30/10/1970 Home Club Atletismo Porriño Popular
1372 Cid Guede, Eva 25/09/1995 Muller Saciedad Atléica Val Miñor GA-19635 Elite
203 Conde Boullosa, Juan Simón 22/07/1977 Home Club Atletismo Alejandro Gómez Popular
204 Conde García, Xesús 19/01/1998 Home Club Atletismo Porriño Popular
1352 Costas Fandiño, Ismael 28/01/1980 Home Real Club Celta de Atletismo GA11630 Elite
399 Costas Mira, María Teresa 05/09/1969 Muller Comesaña GA – 764238 Popular
205 Cruces Fernández, David 06/04/1998 Home Club Atletismo Tui-Thermalia AG-766324 Popular
206 Dasilva Lorenzo, Álvaro 05/05/1977 Home Independente Popular
208 Duran Duran, David 06/01/1989 Home Independente Popular
408 Duran Duran, Eva 28/01/1982 Muller Independente Popular
1353 Escribano Vélez, Diego 24/01/1975 Home Club Atletismo Alejandro Gómez GA-764399 Elite
1373 Fernández Barbosa, Leticia 16/09/1992 Muller Ría de Ferrol GA-16556 Elite
1374 Fernández Carreira, Lorena 18/06/1997 Muller Comesaña GA – 19743 Elite
1354 Fernández Costa, Ricardo 27/05/1962 Home Veteranos de Samil/Manuel Tomas A8565T Elite
211 Fernández Cruz, J. Miguel 27/06/1986 Home Club Atletismo Porriño Popular
1355 Fernández González, Saúl 19/11/1987 Home Club Atletismo Porriño 35578047 Elite
220 Fernández Saavedra, David 10/08/1973 Home Club Atletismo Porriño Popular
223 Ferreiro Deaño, Alfredo 08/03/1978 Home Club Deportivo Aurum AG-10629 Popular
242 Filgueira Ponce, Fernando 13/01/1976 Home Independente Popular
250 Francés Gómez, Marcos 23/03/1967 Home Independente Popular
253 García Alonso, Fernando 23/07/1965 Home Independente Popular
256 García Fragueiro, Roberto 03/01/1981 Home Independente Popular
267 García Gil, Sergio 18/03/1982 Home Independente Popular
434 Gómez Cagide, Milagros 17/07/1963 Muller Comesaña GA – 19019 Popular
1356 Gómez Guerreiro, Guzmán 08/01/1995 Home Comesaña GA – 19729 Elite
268 González Álvarez, Manuel 28/07/1965 Home Club Atletismo Porriño GA 19023 Popular
448 González Brea, Cristina 02/01/1995 Muller Sociedad Gimnástica de Pontevedra GA-17199 Popular
269 González Coto, Manuel 20/09/1984 Home Independente Popular
1357 González Martínez, Andrés 13/07/1996 Home Comesaña GA – 19737 Elite
1358 González Martínez, José Luis 04/01/1968 Home Club Atletismo Tui-Thermalia A 8984 Elite
452 González Verde, Ariana 07/04/1983 Muller Sociedade Atlética do Trega Popular
273 Gutiérrez Araujo, Rafa 03/03/1967 Home Club Atletismo Porriño Popular
275 Iglesias Cabaleiro, Alberto 15/06/1975 Home Independente Popular
287 Iglesias de la Iglesia, Fco. Javier 09/08/1990 Home Sociedad Gimnástica de Pontevedra GA617122 Popular
296 Iglesias Otero, Juan 21/09/1970 Home Independente Popular
1359 Lago Pazo , Daniel 05/11/1983 Home Independente Elite
1360 Lago Tizón, Adrián 02/10/1997 Home Comesaña GA – 764188 Elite
299 Lamas Guisande, Javier 07/12/1963 Home Independente Popular
1361 Martín Fernández, Alexandre 03/06/1991 Home Real Club Celta de Atletismo GA-17527 Elite
1362 Martinez Ageitos, Manuel 24/08/1990 Home Club Atletismo Afflelou Narón GA – 16062 Elite
463 Martínez Campos, Eva 07/09/1973 Muller Club Atletismo Porriño Popular
300 Martínez Martínez, Alejandro 20/06/1994 Home Independente Popular
303 Martínez Pérez, José Antonio 12/07/1979 Home Independente Popular
305 Marzoa Ruíz, Miguel 17/03/1981 Home Comesaña A6739 Popular
309 Moyano Sánchez, Javier 16/02/1984 Home Independente Popular
1363 Nogueira Rodríguez, Adán 13/09/1992 Home C.C. de La Fuente Elite
464 Ozores Gutierrez, Antonia 05/06/1970 Muller Club Atletismo Porriño GA 19021 Popular
307 Pacheco Alonso, Manuel 14/02/1967 Home Independente Popular
314 Paramos Pérez, Venancio 14/02/1958 Home Club Atletismo Porriño Popular
1364 Paris Blanco, José Antonio 08/01/1972 Home Real Club Celta de Atletismo GA8405 Elite
315 Pazo Núñez, Emilio 15/05/1979 Home Club Atletismo Tui-Thermalia A8977 Popular
316 Pazos Campos , Francisco 07/12/1967 Home San Miguel de Marín ag767359 Popular
1375 Pérez Bugarín, Uxía 31/10/1997 Muller Club Atletismo Tui-Thermalia GA 764306 Elite
318 Pérez González, David 30/08/1983 Home Independente Popular
1365 Pérez Novás, César 13/09/1975 Home Club Atletismo Porriño AG766432 Elite
1366 Prieto Fervenza, Álvaro 09/02/1980 Home Club Atletismo Afflelou Narón GA-764292 Elite
322 Pulido Nieves, Ramón 11/12/1975 Home Independente Popular
469 Quintáns Fernández, Beatriz 12/09/1986 Muller Atlhetics Smooy Team Popular
324 Rafael Perez, Represas 27/10/1990 Home Independente Popular
328 Regueira Martínez, Pablo 19/12/1986 Home Club Atletismo Porriño Popular
329 Rey Estraviz, Adrián 15/09/1980 Home Club Atletismo Porriño Popular
336 Rey Luaces, Luis 16/05/1997 Home Independente Popular
1367 Rioboo Villanueva, Víctor 06/04/1980 Home Team New Balance Elite
472 Rizki, Rajaá 25/12/1993 Muller Club Atletismo Porriño 9368 Popular
340 Rodríguez Caramés, J. Manuel 19/03/1955 Home Carma Marisqueiro Popular
1376 Rodríguez Costas, Laura 14/01/1997 Muller Saciedad Atléica Val Miñor GA – 19731 Elite
1377 Rodríguez Díaz, Marta 02/08/1983 Muller Independente Elite
341 Rodríguez Folgar, César 04/05/1967 Home Independente Popular
346 Rodriguez López, Gonzalo 24/05/1972 Home Independente Popular
355 Rodriguez Loureiro, Juan Carlos 20/01/1976 Home Independente Popular
357 Rodríguez Martínez, Ricardo 20/07/1978 Home Independente Popular
358 Rodríguez Rodríguez, Manuel 08/04/1972 Home Club Atletismo Porriño Popular
1368 Rodríguez Rodríguez, Orlando 14/12/1975 Home Vila de Cangas Elite
474 Romero Domínguez, Olga 04/11/1950 Muller Comesaña GA – 19020 Popular
478 Romero Revero, Verónica 14/03/1975 Muller Atlhetics Smooy Team Popular
1369 Salgueiriño Maceira, Diego 23/10/1978 Home Club Atletismo Porriño AG766438 Elite
361 Salgueiriño Maceira, J, Manuel 08/05/1973 Home Club Atletismo Porriño Popular
483 Sanguos Espiña, María Jesús 08/01/1955 Muller Comesaña GA – 9071 Popular
376 Santos Argibay, Carlos 29/10/1962 Home Club Atletismo Porriño Popular
379 Santos Ben, Aarón 15/11/1977 Home Independente Popular
380 Sendin Raña, Pablo 08/03/1978 Home Independente Popular
485 Sobreira Castro, Irene 10/09/1966 Muller Club Atletismo Porriño Popular
381 Suárez García, Pedro Lois 10/04/1980 Home Independente Popular
487 Suarez Lage, Tania 13/07/1993 Muller Corredores Festeiros Popular
1378 Velasquez Sosa, Yuliana 03/09/1992 Muller Ría de Ferrol GA-620457 Elite
386 Verdeal Gonzalez, Basilio 28/07/1963 Home Independente Popular
1370 Vidal Fragueiro, Carlos 31/01/1997 Home Club Atletismo Porriño AG127911 Elite
1371 Vidal González, Juan Carlos 08/07/1966 Home Club Atletismo Porriño AG766443 Elite
387 Vila Porto, Javier 22/02/1990 Home Independente Popular

Inscritos

INSCRITOS 2011:

 

LISTA DEFINITIVA PARA A VI CARREIRA DAS AGÚIÑAS

Total: 975 participantes

 

Dorsal Apelidos, Nome Data N. Nome do club Sexo Categoría Licencia
334 Abal Morrazo, Emilio 16/09/1964 Independente M Veterán-C M
440 Abalde Corbal,Yerai 17/03/2001 Agrupación deportiva O Picacho M Alevín M
249 Abellán Trabazos, Yolanda 22/01/1971 S.D.A. San Miguel De Oia F Veterán-B F A9030
441 Abía Álvarez, Javier 03/02/2001 Sociedade Atletica Val Miñor M Alevín M JAA030201
671 Abía Álvarez, Juan 29/04/1999 Sociedade Atletica Val Miñor M Infantil M JAA290499
502 Abía Álvarez, Lola 10/01/2003 Sociedade Atletica Val Miñor F Benxamín F LAA100103
262 Abreu Fernández, Fernando 03/01/1967 C.A.R. Marisqueiro M Veterán-B M GA 19710
203 Acosta Ruiz, Alexia 28/09/1981 Independente F Sénior F
1 Acuña Fernández, Cándido 31/05/1971 Ceip Párroco Don Camilo M Veterán-A M
740 Acuña García, Javier 23/01/2006 Ceip Párroco Don Camilo M Pitufo M
2 Adrego Oliveira, Nuno Filipe 28/10/1975 Independente M Veterán-A M
263 Alar Prado, José Domingo 03/01/1969 S.D.A. San Miguel De Oia M Veterán-B M A8298
335 Alén Castelain, Eusebio 23/12/1965 Castrelos 20:30 M Veterán-C M
612 Alfaro Heras, Pedro 09/05/1997 A.V.A M Cadete M GA-19760
975 Alfaya Pereira, Brayan 26/08/2007 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
546 Almeida Seoane, Pablo 07/02/2003 Club Atletismo Porriño M Benxamín M
648 Almeida, Claudia 14/04/1999 Clube de Nataçao e Cultura Paredes de Coura F Infantil F
809 Alonso Alcalde, Alejandro 13/12/2005 Colexio Santo Tomás M Prebenxamín M
773 Alonso Alcalde, Clara 17/08/2004 Colexio Santo Tomás F Prebenxamín F
231 Alonso Alonso, Adriana 23/12/1994 Independente F Xuvenil F
68 Alonso Alonso, David 10/10/1984 Independente M Sénior M
69 Alonso Álvarez, David 11/08/1987 Independente M Sénior M
547 Alonso Alvarez,Sergio 25/07/2003 Independente M Benxamín M
810 Alonso Alvarez,Victor 09/11/2005 Independente M Prebenxamín M
709 Alonso Argibay, Lucía 01/06/2006 CSCR Beade F Pitufo F
811 Alonso Bahamonde, Adrián 17/09/2004 Independente M Prebenxamín M
442 Alonso Barral, Adrián 12/01/2001 CSCR Beade M Alevín M AAB120101
548 Alonso Cal, Rubén 06/04/2003 Independente M Benxamín M
204 Alonso Carrera, Lissi 01/07/1980 Independente F Sénior F
613 Alonso Cid, David 13/06/1997 Independente M Cadete M
70 Alonso Comesaña, David 06/12/1978 Independente M Sénior M
594 Alonso Costas, Ana 27/05/1997 Sociedade Atletica Val Miñor F Cadete F GA-19778
443 Alonso Costas, Pablo 07/11/2000 Colexio Antonio Palacios M Alevín M
649 Alonso de Castro, Carmen 11/01/1999 A.V.A F Infantil F CADC110199
264 Alonso Del Río, Jorge Fernando 20/10/1967 Independente M Veterán-B M
444 Alonso Docampo, Miguel 26/10/2001 Colexio Hnos. Quiroga M Alevín M
908 Alonso Fragua, Gerardo 02/05/1998 Independente M Infantil M
71 Alonso Gómez, Herminio 21/09/1986 Independente M Sénior M
774 Alonso González, Laura 30/05/2004 Club Atletismo Porriño F Prebenxamín F
445 Alonso González, Sergio 09/03/2001 Independente M Alevín M
72 Alonso Insua, Alberto 10/10/1979 Atlético Penta M Sénior M
741 Alonso Martínez, Pedro 08/07/2006 Independente M Pitufo M
986 Alonso Méndez, Alberto 09/11/1997 IES Francisco Sánchez Tui M Cadete M
971 Alonso Méndez, Breixo 18/07/2006 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
935 Alonso Méndez, Miguel 30/04/2001 Ceip Nº 2 Tui M Alevín M
336 Alonso Míguez, Jesús M. 09/08/1964 Independente M Veterán-C M
3 Alonso Misa, Evaristo 30/05/1975 C.A.R. Marisqueiro M Veterán-A M A-8904
775 Alonso Moreda, Laura 10/06/2004 Comesaña Sporting Club F Prebenxamín F
446 Alonso Moreda, Manuel 17/04/2001 Comesaña Sporting Club M Alevín M MAM170401
968 Alonso Ramilo, David 07/06/2005 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
265 Alonso Rodríguez, José Manuel 27/08/1968 Independente M Veterán-B M
933 Alonso Rodríguez, Paulo D. 14/09/2001 Ceip Nº 2 Tui M Alevín M
73 Alonso Rouco, David 21/01/1980 Independente M Sénior M
503 Alonso Soto, Alba 25/11/2003 A.V.A F Benxamín F AAS251103
447 Alonso Soto, Mario 15/11/2001 A.V.A M Alevín M MAS151101
74 Alonso Sousa, Javier 23/02/1983 Independente M Sénior M
205 Alonso Teijeira, Isa 22/07/1976 Independente F Sénior F
266 Álvarez Alonso, Roberto 15/12/1969 Independente M Veterán-B M
4 Álvarez Álvarez, Emilio 06/08/1973 Independente M Veterán-A M
912 Alvarez Alvarez, Ivan 11/08/2005 Independente M Prebenxamín M
672 Álvarez Barciela, Pablo 30/07/1999 Colexio Hnos. Quiroga M Infantil M
75 Álvarez Bas, Constantino 26/07/1976 Independente M Sénior M
409 Alvarez Cacheiro, Lucía 08/08/2000 Sociedade Atletica Val Miñor F Alevín F LAC080800
504 Alvarez Cacheiro, Sara 08/04/2003 Sociedade Atletica Val Miñor F Benxamín F SAC080403
934 Alvarez Castaño, Cibrán 29/03/2001 Ceip Nº 2 Tui M Alevín M
268 Álvarez Castro, Juan José 23/05/1969 Os Rodeiros M Veterán-B M
742 Álvarez Castro, Néstor 12/10/2006 Independente M Pitufo M
5 Álvarez Fontán, Emilio 23/02/1972 Independente M Veterán-A M
505 Álvarez Gómez, Sandra 01/01/2002 Club Atletismo Tui – Thermalia F Benxamín F
76 Álvarez González, Leopoldo 21/07/1981 Independente M Sénior M
956 Alvarez González, Nico 02/02/2004 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
410 Álvarez González, Raquel 04/09/2001 Independente F Alevín F
448 Álvarez González, Raquel 04/09/2001 Independente F Alevín F
549 Álvarez González, Rubén 25/09/2003 Independente M Benxamín M
550 Álvarez Lomba, Iago 07/01/2002 Suárez Marquier O Rosal M Benxamín M IAL070102
812 Álvarez Martín, Alberto 06/02/2004 Independente M Prebenxamín M
919 Álvarez Monzón, Nahir 30/06/1998 Independente F Infantil F
813 Álvarez Monzón, Saúl 21/12/2005 Independente M Prebenxamín M
206 Álvarez Novoa, Montse 11/02/1980 Independente F Sénior F
880 Álvarez Núñez, Daniel 07/09/2003 Independente M Benxamín M
879 Álvarez Núñez, Sofía 07/12/2005 Independente F Prebenxamín F
776 Álvarez Pérez, Iria 17/06/2004 CEIP Sobrada F Prebenxamín F
927 Álvarez Rodríguez, Iria 25/11/2000 Ceip Nº 2 Tui F Alevín F
926 Álvarez Rodríguez, Lara 24/11/2000 Ceip Nº 2 Tui F Alevín F
506 Álvarez Rojo, Eva 08/05/2003 A.V.A F Benxamín F EAR080503
449 Álvarez Rojo, Miguel 04/01/2001 A.V.A M Alevín M MAR040101
77 Álvarez Rouco, José 02/05/1981 Independente M Sénior M
743 Álvarez Sanromán, Brais 16/05/2007 Independente M Pitufo M
337 Álvarez Verísimo, Francisco Javier 01/04/1965 Independente M Veterán-C M
913 Alvarez Vicente, Adrian 29/10/2006 Independente M Pitufo M
645 Alvarez Vicente, Héctor 19/02/1998 Club Atletismo Porriño M Infantil M
814 Álves Martínez, Alejandro 26/08/2005 Colexio Antonio Palacios M Prebenxamín M
551 Álves Martínez, Andrés 26/09/2003 Colexio Antonio Palacios M Benxamín M
744 Álves Martínez, Gabriel 26/11/2008 Colexio Antonio Palacios M Pitufo M
269 Amandi Gómez, Jesús 05/04/1969 Club Atletismo Porriño M Veterán-B M
552 Ambrosio Groba, José Manuel 19/06/2003 Colexio Hnos. Quiroga M Benxamín M
78 Araújo, Rodrigo 06/04/1985 Independente M Sénior M
6 Area Santos, Xoan 13/02/1975 Club Atletismo Coruña Comarca M Veterán-A M A-9803
7 Areal Aballe, Ignacio 16/01/1974 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-A M
710 Areal Martínez, Ana 31/12/2006 CEIP Sobrada F Pitufo F
411 Areal Martínez, Sofía 09/03/2001 CEIP Sobrada F Alevín F
895 Augusto, Oceane 25/05/1999 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Infantil F
270 Bar Nuñez, Juan Antonio 28/10/1967 Atlético Penta M Veterán-B M
614 Barbosa Vázquez, Pablo 19/05/1997 Independente M Cadete M
615 Barbosa, Ricardo 26/06/1997 Clube de Nataçao e Cultura Paredes de Coura M Cadete M
507 Barciela Alén, Kiya 03/06/2002 CEIP Sobrada F Benxamín F
271 Barreira Pazos, Antonio 21/03/1968 C.A.R. Marisqueiro M Veterán-B M GA 19707
616 Barreiro Prego, Brais 23/07/1996 Comesaña Sporting Club M Cadete M BBP230796
8 Barros Alfaro, David 20/04/1975 Independente M Veterán-A M
450 Barros Carballo, Diego 28/08/2001 Comesaña Sporting Club M Alevín M DBC280801
508 Barros Martínez, Andrea 14/01/2003 Independente F Benxamín F
815 Barros Martínez, Diego 24/09/2005 Independente M Prebenxamín M
272 Barros Oya, Rafael 09/02/1967 Atletismo Pedreira M Veterán-B M A 8046
816 Barros Pazó, Aaron 21/12/2005 Independente M Prebenxamín M
595 Bartolomé Alonso, Helena 02/11/1996 Colexio Hnos. Quiroga F Cadete F
79 Bastos Dasilva, Alberto 30/12/1978 CSCR Beade M Sénior M AG-8874
80 Bastos Dasilva, José Alberto 30/12/1978 CSCR Beade M Sénior M 8874
374 Bermúdez Bilbao, Antonio 24/09/1946 Independente M Veterán-D M
966 Bermudo Méndez, Eva 29/03/2007 Ceip Nº 2 Tui F Pitufo F
673 Bernárdez Rodríguez, Martín 30/06/1998 Independente M Infantil M
553 Bernárdez Rodríguez, Uxía 04/05/2002 Independente F Benxamín F
817 Besada Alonso, Gabriel 26/04/2005 Independente M Prebenxamín M
81 Blanco Arias, Fausto 23/11/1981 Club Atletismo Tui – Thermalia M Sénior M
617 Blanco Gesteiro, Borja 23/03/1996 A.V.A M Cadete M GA-19762
451 Blanco Piñeiro, Juan Manuel 12/04/2000 Colexio Hnos. Quiroga M Alevín M
818 Blanco Piñeiro, Sergio 09/08/2005 Colexio Hnos. Quiroga M Prebenxamín M
9 Boquete Diz, Ángel 18/10/1974 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-A M
554 Bouzas Alonso, Óscar 28/09/2002 CSCR Beade M Benxamín M OBA280902
273 Bravo Álvarez, Xesús 30/09/1968 Independente M Veterán-B M
819 Bravo Pereira, César 01/06/2004 Independente M Prebenxamín M
650 Bravo Pereira, Raquel 16/11/1998 Independente F Infantil F
745 Bugarín Costas, Aarón 31/03/2007 Independente M Pitufo M
452 Bugarín Da Cunha, André 25/05/2000 Club Atletismo Porriño M Alevín M
453 Burgos Argibay, David 23/05/2000 Club Atletismo Porriño M Alevín M
916 Burgos Argibay, Noa 16/10/2005 Independente F Prebenxamín F
10 Burgos Rey, José Antonio 28/01/1973 Club Atletismo Porriño M Veterán-A M
375 Burlido Borrego, José Isaías 01/11/1961 Club Atletismo Porriño M Veterán-D M 6784
274 Cabado Castro, Xosé 27/01/1968 Club Atletismo Alejandro Gómez M Veterán-B M
674 Cabado Hermida, Antón 10/04/1998 Club Atletismo Alejandro Gómez M Infantil M
675 Cabado Hermida, Mario 14/05/1999 Club Atletismo Alejandro Gómez M Infantil M
881 Cabaleiro Fernández, Unai 21/05/2006 Independente M Pitufo M
711 Cabaleiro Freiría, Iria 19/03/2006 CSCR Beade F Pitufo F
412 Cabaleiro Freiría, Lara 11/06/2001 CSCR Beade F Alevín F LCF110601
331 Cabaleiro Hernández, Mauxi 09/12/1962 Metropolitan Vigo F Veterán-C F
712 Cabaleiro Pereiro, Marta 21/06/2006 Colexio Hnos. Quiroga F Pitufo F
596 Cabrera Alonso, Carla 27/06/1996 Sociedade Atletica Val Miñor F Cadete F GA-19677
376 Calvo Varela, Cándido 23/05/1948 Atletismo Fontes do Sar M Veterán-D M A-9709
820 Calzado Mourón, Óscar 22/07/2004 CEIP Sobrada M Prebenxamín M
82 Campo Míguez, Jesús 19/01/1982 Independente M Sénior M
454 Canosa Collazo, Alejandro 10/06/2000 Colexio Hnos. Quiroga M Alevín M
338 Cañada Casales, Rafael 04/07/1963 Club Atletismo Porriño M Veterán-C M
377 Caramès, Manuel 19/03/1955 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-D M
953 Carballo Codesido, Diego 16/12/2004 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
339 Caride Miralles, Jorge 24/04/1964 Sociedade Atletica Val Miñor M Veterán-C M A8888
83 Caride Posada, Miguel 31/12/1979 Independente M Sénior M
597 Caride Sanromán, Carla 16/07/1996 Sociedade Atletica Val Miñor F Cadete F GA-19678
275 Carnero Estévez, Fernando 24/09/1969 Club Atletismo Alejandro Gómez M Veterán-B M A8781
555 Carnero Rodríguez, Hugo 28/05/2003 Club Atletismo Alejandro Gómez M Benxamín M
676 Carnero Rodríguez, Iván 15/03/1999 Club Atletismo Alejandro Gómez M Infantil M
11 Carreira Nodar, Jorge 01/12/1974 Independente M Veterán-A M
276 Carrera Carrera, Xosé Manuel 10/09/1967 Taninos Runners Ponteareas M Veterán-B M
84 Carrera Costas, Andrés 29/08/1982 Independente M Sénior M
413 Carrera Fernández, Ruth 15/06/2001 A.V.A F Alevín F RCF150601
651 Carrera Fernández, Salomé 12/07/1998 A.V.A F Infantil F SCF120798
455 Carrera Gil, Pablo 10/04/2001 A.V.A M Alevín M PCG100401
777 Carrera González, Ángela 20/05/2005 Ceip Párroco Don Camilo F Prebenxamín F
12 Carrera Ibarzabal, Jaime 08/01/1949 Independente M Veterán-A M
277 Carrera Nogueira, Manuel 03/02/1967 Independente M Veterán-B M
414 Carrera Pérez, Judit 01/05/2000 A.V.A F Alevín F JPC010500
85 Carrera Rafael, Jaime 14/09/1981 Independente M Sénior M
86 Carrillo Claro, Rubén 04/02/1985 Independente M Sénior M
87 Casal Mariño, Ismael 10/04/1977 Taninos Runners Ponteareas M Sénior M
746 Castiñeira Puente, Brais 08/02/2006 Independente M Pitufo M
747 Castro Alcalde, Xosé 27/06/2006 Colexio Santo Tomás M Pitufo M
509 Castro Alfonso, Ana 01/01/2003 Club Atletismo Tui – Thermalia F Benxamín F
415 Castro Alfonso, Lorena 01/01/2001 Club Atletismo Tui – Thermalia F Alevín F
13 Castro Alonso, Juan Carlos 31/07/1975 Independente M Veterán-A M
598 Castro Bugarin, María 30/08/1996 Club Atletismo Porriño F Cadete F
278 Castro Conde, José Luis 30/10/1970 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-B M
279 Castro Domínguez, Rubén 18/07/1970 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-B M
88 Castro Durán, Andrés 01/02/1983 Club Atletismo Tui – Thermalia M Sénior M
280 Chaves Gil, José Manuel 30/06/1969 Independente M Veterán-B M
250 Chávez Vázquez, María Guadalupe 18/12/1970 Independente F Veterán-B F
510 Cid Castro, Ana 30/05/2002 CSCR Beade F Benxamín F ACC300502
232 Cid Guede, Eva 25/09/1995 Sociedade Atletica Val Miñor F Xuvenil F GA-19635
281 Cid Rivas, José Antonio 11/08/1967 Sociedade Atletica Val Miñor M Veterán-B M A8899
821 Cidrás Pérez, Fabian 25/01/2005 Comesaña Sporting Club M Prebenxamín M
456 Cidrás Pérez, Mateo 15/10/2001 Comesaña Sporting Club M Alevín M MCP151001
282 Cobado Castro, Xosé 27/01/1968 Club Atletismo Alejandro Gómez M Veterán-B M
283 Codon Vega, Alfonso 30/04/1967 Independente M Veterán-B M
511 Comesaña Calado, Sandra 20/01/2003 CSCR Beade F Benxamín F SCC200103
457 Comesaña Coelho, Luis 23/02/2001 Ceip Párroco Don Camilo M Alevín M
778 Comesaña de Borrello, Alba 09/02/2005 Club Atletismo Porriño F Prebenxamín F
89 Comesaña Figueroa, Carlos 16/01/1987 Independente M Sénior M
90 Comesaña Figueroa, Enrique 12/05/1978 Independente M Sénior M
458 Comesañá Pires, Adrián 01/09/2000 CSCR Beade M Alevín M ACP010900
962 Conde Alvarez, Daniela 23/02/2007 Ceip Nº 2 Tui F Pitufo F
340 Conde Álvarez, Víctor 08/04/1966 Independente M Veterán-C M
618 Conde Collarte, Martín 24/04/1997 Independente M Cadete M
14 Conde Fernández, Luis 01/08/1975 Independente M Veterán-A M
91 Conde Figueroa, Alfonso José 26/02/1987 Club Atletismo Porriño M Sénior M
194 Conde Figueroa, Borja Gabriel 03/12/1990 Club Atletismo Porriño M Promesa M
416 Conde López, Candela 08/06/2001 Club Atletismo Porriño F Alevín F
910 Corbacho Gil, Diego 06/07/1997 Independente M Cadete M
417 CorderoLedo, Silvia 16/10/2000 Independente F Alevín F
241 Correa Domínguez, Adrián 30/03/1994 CSCR Beade M Xuvenil M 8876
459 Correa Domínguez, Nicolás 30/05/2001 CSCR Beade M Alevín M NCD300501
92 Correa Gallego, Alberto 27/02/1983 Independente M Sénior M
15 Correa Márquez, Avelino 07/04/1971 Independente M Veterán-A M
619 Costa Camarero, Manuel 23/03/1996 Sociedade Atletica Val Miñor M Cadete M GA-19734
378 Costa Ferrer, Luis Manuel 11/05/1960 Sociedade Atletica Val Miñor M Veterán-D M A8897
902 Costa Machado, Diana 10/12/1997 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Cadete F
898 Costa Silva, Rui 08/10/1996 Clube Atletismo Arcos de Valdevez M Cadete M
748 Costas Álvarez Óscar 04/07/2006 Ceip Párroco Don Camilo M Pitufo M
93 Costas Álvarez, César 14/06/1976 Ceip Párroco Don Camilo M Sénior M
94 Costas González, Marcos 19/09/1979 Independente M Sénior M
652 Costas Moreira, Trinidad 09/09/1999 Ceip Párroco Don Camilo F Infantil F
370 Costas Rodríguez, Carmen 15/02/1957 Club Atletismo Alejandro Gómez F Veterán-D F A8642
251 Costas Valverde, Mª Carmen 10/08/1966 Sociedade Atletica Val Miñor F Veterán-B F A8898
779 Cougil Santos, Naira 08/05/2005 A.V.A F Prebenxamín F
95 Covelo Covelo, Rubén 01/07/1984 Atlético Penta M Sénior M
333 Covelo Iglesias, Carmen 14/08/1963 Atlético Penta F Veterán-C F
954 Coya Jaramillo, Xoán 25/04/2004 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
749 Cruces Cerviño, Uxío 15/05/2007 Agrupación deportiva O Picacho M Pitufo M
646 Cruces Fernández, David 01/01/1998 Club Atletismo Tui – Thermalia M Infantil M
223 Cuerdo Chamadoira, Andrea 02/04/1992 Club Atletismo Porriño F Xúnior F
242 Cuerdo Montero, Borja 16/11/1994 Independente M Xuvenil M
243 Cunha, Paulo 01/09/1995 Clube de Nataçao e Cultura Paredes de Coura M Xuvenil M BI:14306331
888 Dantas, Diogo 02/01/1998 Clube Atletismo Arcos de Valdevez M Infantil M
897 Dantas, Rita 05/07/1999 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Infantil F
96 Dasilva Lorenzo, Álvaro 05/09/1977 Independente M Sénior M
233 Davila Piñeiro, Lorena 06/07/1995 CSCR Beade F Xuvenil F 8878
97 De la Calle Díaz, Miguel 30/11/1978 Independente M Sénior M
909 De la Fuente Martinez, Javier 04/03/1998 Independente M Infantil M
620 De la Peña Freire, Jaime 23/06/1997 A.V.A M Cadete M GA-19763
284 Deiro Gonzalez, Jose Ramón 04/11/1970 Atlético Penta M Veterán-B M
341 Del Campo Álvarez, José Ramón 23/01/1962 Independente M Veterán-C M
460 Del la Peña Freire, Ángel 21/02/2001 A.V.A M Alevín M ADLPF210201
16 Diaz Arnau, Javier 04/01/1972 Independente M Veterán-A M
17 Díaz Fernández, Héctor 04/04/1974 Independente M Veterán-A M
332 Díaz González, Mª Soledad 08/02/1966 Sociedade Atletica Val Miñor F Veterán-C F A8889
891 Domingues Ferreira, Catarina 22/06/1998 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Infantil F
890 Domingues Ferreira, Helena 09/03/2000 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Alevín F
418 Domínguez Abruñedo, Ana 29/06/2001 A.V.A F Alevín F ADA290601
780 Domínguez Abruñedo, Inés 15/11/2004 A.V.A F Prebenxamín F
713 Domínguez Abruñedo, Lucía 05/09/2007 A.V.A F Pitufo F
419 Domínguez Abruñedo, Marina 06/02/2000 A.V.A F Alevín F MDA060200
822 Domínguez Diz, Diego 29/05/2004 CEIP Sobrada M Prebenxamín M
244 Domínguez Domínguez, Brais 02/03/1995 Club Atletismo Alejandro Gómez M Xuvenil M
823 Domínguez Fernandez, Brais 16/04/2005 Independente M Prebenxamín M
98 Domínguez Mariño, Felipe 17/06/1976 Independente M Sénior M
824 Domínguez Salgueiriño, José 22/12/2004 Colexio Hnos. Quiroga M Prebenxamín M
943 Dos Sanos Alfaya, Brais 18/12/2003 Ceip Nº 2 Tui M Benxamín M
974 Dos Santos Alfaya, Carlos 09/11/2007 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
825 Duran Alonso, Azael 06/04/2005 CSCR Beade M Prebenxamín M
512 Duran Alonso, Iliana 23/11/2002 CSCR Beade F Benxamín F IDA231102
99 Duro Novais, Iago 21/03/1981 Independente M Sénior M
461 Eguren Pita, Andrés 27/07/2000 Sociedade Atletica Val Miñor M Alevín M AEP270700
677 Eguren Pita, Manuel 12/04/1999 Sociedade Atletica Val Miñor M Infantil M MEP120499
826 Embuena Gómez, David 05/07/2005 Colexio Hnos. Quiroga M Prebenxamín M
245 Esmerode Domínguez, Damián 31/10/1995 Sociedade Atletica Val Miñor M Xuvenil M GA-19728
911 Essaadaoui, Akka 10/11/1978 Independente M Sénior M
462 Esteban Meira, Gabriel 01/01/2001 Club Atletismo Tui – Thermalia M Alevín M
965 Estevéz Alonso, Claudia 19/06/2007 Ceip Nº 2 Tui F Pitufo F
827 Estévez Alonso, Marcos 10/06/2004 Independente M Prebenxamín M
653 Estévez García, Ana Belén 22/05/1999 A.V.A F Infantil F AEG220599
654 Estévez Méndez, Laura 23/07/1999 Ceip Pazos de Reis F Infantil F LEM230799
285 Estévez Molares, Ramón 04/02/1969 Independente M Veterán-B M
513 Estévez Perez, Elisa 29/01/2002 CSCR Beade F Benxamín F EEP290102
556 Estrada Otero, Alejandro 15/02/2002 Colexio Hnos. Quiroga M Benxamín M
781 Estrada Otero, Paula 14/06/2005 Colexio Hnos. Quiroga F Prebenxamín F
18 Feijóo Vázquez, Alfonso 18/06/1973 Independente M Veterán-A M
884 Fernandes Neto, Andrea 09/01/1996 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Cadete F
885 Fernandes, Anita Filipa 24/05/1995 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Xuvenil F
100 Fernández Carrera, Marcos 17/06/1976 Club Atletismo Porriño M Sénior M
514 Fernández Abalde, Lucía 05/03/2003 CSCR Beade F Benxamín F LFA050303
828 Fernández Abalde, Raúl 17/11/2004 CSCR Beade M Prebenxamín M
286 Fernández Álvarez, Rafael 03/02/1967 Castrelos 20:30 M Veterán-B M
101 Fernández Barral, Ángel 13/10/1983 Independente M Sénior M
379 Fernández Bouzada, Alfonso 01/03/1940 Club Atletismo Veteranos Pabellón Ourense M Veterán-D M GA8529
714 Fernández Campo, Arancha 22/09/2007 Independente F Pitufo F
829 Fernández Campo, Eloy 15/12/2004 Independente M Prebenxamín M
599 Fernández Carreira, Lorena 18/06/1997 Comesaña Sporting Club F Cadete F LFC180697
923 Fernández Castelao, Jose M. 17/07/1998 Ceip Nº 2 Tui M Infantil M
342 Fernández Costa, Ricardo 27/05/1962 Veteranos de Samil M Veterán-C M A8565
214 Fernandez Costas, Mª Carmen 13/02/1973 Atlético Penta F Veterán-A F
103 Fernández Cruz, José Miguel 27/06/1986 Club Atletismo Porriño M Sénior M
960 Fernández Diz, Guillermo 04/04/2005 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
463 Fernández Domínguez, Diego 16/06/2001 CEIP Sobrada M Alevín M
830 Fernández Fernández, Álvaro 29/03/2004 Colexio Hnos. Quiroga M Prebenxamín M
750 Fernández Fernández, Andrés 17/05/2006 Colexio Hnos. Quiroga M Pitufo M
420 Fernández Fernández, Antía 19/07/2000 Club Atletismo Porriño F Alevín F
621 Fernández Fernández, Diego 02/03/1997 Club Atletismo Porriño M Cadete M
246 Fernández Fernández, Jonatan 25/05/1995 Sociedade Atletica Val Miñor M Xuvenil M GA-19777
515 Fernández García, Nerea 31/12/2002 CSCR Beade F Benxamín F NFG311202
185 Fernández González, Abraham 24/11/1992 Club Atletismo Porriño M Xúnior M
678 Fernández González, Alberto 09/05/1998 Independente M Infantil M
104 Fernández Laguna, Francisco Javier 04/04/1987 Club Atletismo Porriño M Sénior M
224 Fernández López, Araceli 29/01/1993 Sociedade Atletica Val Miñor F Xúnior F A8893
751 Fernández Lorenzo, Héctor 07/08/2006 Ceip Párroco Don Camilo M Pitufo M
955 Fernández Martínez, Iván 26/04/2004 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
234 Fernández Massó, Jenny 02/11/1994 Sociedade Atletica Val Miñor F Xuvenil F GA-19085
421 Fernández Moreira, Ainhoa 27/07/2001 Colexio Castro San Miguel F Alevín F AFM270701
287 Fernández Moreira, Esteban 30/08/1967 Independente M Veterán-B M
752 Fernández Moscoso, Mario 06/05/2008 Independente M Pitufo M
380 Fernández Otero, José 01/02/1947 Independente M Veterán-D M
381 Fernandez Pereiro, Manuel 13/06/1958 Club Atletismo Porriño M Veterán-D M
215 Fernández Pereiro, Mónica 12/05/1976 Independente F Veterán-A F
439 Fernández Pérez, José 20/05/2001 CEIP Sobrada M Alevín M
516 Fernández Pérez, María 17/06/2002 A.V.A F Benxamín F MFP170602
622 Fernández Pérez, Xosé Manuel 21/03/1997 A.V.A M Cadete M GA-19764
831 Fernández Ramírez, Antón 25/11/2004 Independente M Prebenxamín M
517 Fernández Ramírez, Flavia 14/01/2003 Independente F Benxamín F
19 Fernández Saavedra, David 10/08/1973 Club Atletismo Porriño M Veterán-A M
382 Fernández Sobrino, Javier 11/03/1958 Independente M Veterán-D M
679 Fernández-Arroyo Watson, Daniel 25/07/1999 Sociedade Atletica Val Miñor M Infantil M DFW250799
557 Fernández-Arroyo Watson, Zekarias 15/08/2003 Sociedade Atletica Val Miñor M Benxamín M ZFW150803
105 Ferrada Castro, Santiago José 13/04/1982 Club Atletismo Porriño M Sénior M
832 Ferreira Rodríguez, Lucas 18/12/2004 Independente M Prebenxamín M
343 Fidalgo Iglesias, Manuel 06/03/1962 Metropolitan Vigo M Veterán-C M
106 Figueroa Carpintero, Santiago 23/08/1978 Independente M Sénior M
680 Figueroa Comesaña, Pablo 20/03/1999 CSCR Beade M Infantil M PFC200399
107 Figueroa Domínguez, Antonio 05/08/1983 Independente M Sénior M
20 Figueroa Sanromán, Fco. Javier 18/02/1972 Sociedade Atletica Val Miñor M Veterán-A M A8900
422 Figueroa Vázquez, Alexandra 01/11/2001 Sociedade Atletica Val Miñor F Alevín F AFV011101
647 Filgueiras Rodríguez, Bryan 01/01/1998 Club Atletismo Tui – Thermalia M Infantil M
782 Fonseca Alonso, Aldara 14/08/2004 CSCR Beade F Prebenxamín F
108 Fontaiña Gómez, Iván 27/08/1985 Independente M Sénior M
195 Fontaíña Gómez, Yago 05/04/1989 Independente M Promesa M
941 Fontán Chudoba, Juan P. 10/05/2002 Ceip Nº 2 Tui M Benxamín M
715 Fontán Davila, Carlota 06/06/2008 Independente F Pitufo F
833 Fontán Davila, Marcos 27/02/2004 Independente M Prebenxamín M
834 Francisco Silva, Brais 18/06/2005 Colexio Hnos. Quiroga M Prebenxamín M
344 Freije Nogueiras, Santiago 04/12/1964 Atlético Penta M Veterán-C M
423 Freire González, Cristina 03/03/2001 A.V.A F Alevín F CFG030301
681 Freire González, Pablo 20/10/1998 A.V.A M Infantil M PFG201098
371 Freire Mosquera, María Josefa 13/10/1952 S.D.A. San Miguel De Oia F Veterán-D F A8451
464 Freiría González, Braulio 28/06/2000 Colexio Hnos. Quiroga M Alevín M
21 Freiría González, Fernando 30/05/1972 Alba M Veterán-A M
558 Freiría González, Mario 20/06/2003 Colexio Hnos. Quiroga M Benxamín M
22 Fuentes Villanueva, Fernando 10/07/1974 Independente M Veterán-A M
110 Gago Dorna, José Carlos 06/09/1977 Club Atletismo Porriño M Sénior M
345 García Alonso, Fernando 23/07/1965 Independente M Veterán-C M
111 García Barbeira, Pablo 21/08/1976 Club Atletismo Porriño M Sénior M
383 García Fernández, Antón 25/04/1946 Sociedade Atletica Val Miñor M Veterán-D M
112 García García, Óscar 20/08/1978 Independente M Sénior M
518 García González, Ana 18/02/2002 CSCR Beade F Benxamín F AGG180202
835 García Gregores, Felipe 20/03/2005 Club Atletismo Porriño M Prebenxamín M
196 García Hermida, Manrique 05/01/1991 Independente M Promesa M
288 García Lago, Marcos Manuel 02/06/1970 Independente M Veterán-B M
23 García Lago, Miguel Ángel 12/07/1973 Independente M Veterán-A M
289 García Martínez, Fernando 11/01/1970 Independente M Veterán-B M
113 García Martínez, Santiago 19/02/1980 Atlético Penta M Sénior M
682 García Oliveira, Carlos 16/03/1999 A.V.A M Infantil M CGO160399
957 García Rodríguez, Beltrán 26/06/2004 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
925 García Sampedro, Alejandro 13/09/1998 Ceip Nº 2 Tui M Infantil M
559 García Vaqueiro, Joel 03/02/2002 Colexio Castro San Miguel M Benxamín M JGV030202
290 Garrido Daponte, Alberto 28/08/1970 Independente M Veterán-B M
836 Garrido Martínez, Luis 22/01/2005 Argasa M Prebenxamín M
291 Garrido Pérez, Jorge 15/09/1968 Club Atletismo Alejandro Gómez M Veterán-B M
882 Garrote Fernández, Anxo 15/11/2005 Independente M Prebenxamín M
883 Garrote Fernández, Arón 18/12/2001 Independente M Alevín M
114 Gaspar Conde, Juan José 09/06/1982 Independente M Sénior M
716 Gayoso Rey, Lara 01/01/2006 Independente F Pitufo F
115 Gil Álvarez, Deborah 13/09/1981 Atlético Penta F Sénior F
24 Gil González, Miguel Ángel 20/11/1973 Independente M Veterán-A M
292 Gil Lameiro, Horacio 01/02/1970 Real Club Celta M Veterán-B M A8330
519 Gilsanz Lorenzo, Alba 14/02/2003 Independente F Benxamín F
837 Gilsanz Lorenzo, Pedro 01/09/2005 Independente M Prebenxamín M
623 Gimenez Antón, Mario 21/10/1996 Club Atletismo Porriño M Cadete M
346 Giménez Campos, Manuel 08/03/1965 Club Atletismo Porriño M Veterán-C M
465 Giovanni Guazzone Mariño, Leonardo 21/02/2001 Sociedade Atletica Val Miñor M Alevín M LGGM210201
783 Giráldez Vázquez, Alma 29/09/2004 CEIP Sobrada F Prebenxamín F
293 Girondo Rueda, Emmanuel 20/08/1970 Independente M Veterán-B M
892 Gomes Silva, Inês 09/12/1999 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Infantil F
838 Gomes Vaz Rodríguez, Nicolás 09/06/2005 Colexio Hnos. Quiroga M Prebenxamín M
116 Gómez Álvarez, Juan 01/11/1976 Independente M Sénior M
466 Gómez Barros, Brais 19/01/2001 CSCR Beade M Alevín M BGB190101
839 Gómez Barros, Carlos 03/04/2005 CSCR Beade M Prebenxamín M
981 Gómez Domínguez, Uxía 01/01/2004 Club Atletismo Tui – Thermalia F Prebenxamín F
25 Gómez Espiñeira, Arturo 04/05/1974 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-A M
216 Gómez González, María Jesús 07/08/1973 Club Atletismo Tui – Thermalia F Veterán-A F
225 Gómez González, Noelia 21/12/1993 Independente F Xúnior F
247 Gómez Guerreiro, Guzmán 08/01/1995 Sociedade Atletica Val Miñor M Xuvenil M GA-19729
117 Gómez López, David 16/02/1980 Independente M Sénior M 844191
384 Gómez López, José Benito 11/06/1959 Veteranos Pabellon Orense M Veterán-D M GA 20393
624 Gómez Montero, Gabriel 09/10/1997 A.V.A M Cadete M GA-19766
26 Gómez Pombo, Antón 10/03/1974 Celtaatletismo M Veterán-A M A9041
683 Gómez Rodríguez, Sergio 13/09/1998 CSCR Beade M Infantil M SGR130998
625 Gómez Vilar, Brais 04/05/1997 Sociedade Atletica Val Miñor M Cadete M GA-19736
684 Gómez Vilar, Yeray 03/07/1998 Sociedade Atletica Val Miñor M Infantil M YGV030798
27 González Abril, Juan Manuel 16/02/1974 Independente M Veterán-A M
717 González Alfaya, Paula 31/07/2007 Independente F Pitufo F
840 González Alfaya, Rubén 29/08/2004 Independente M Prebenxamín M
118 González Alonso, José Antonio 25/07/1976 Club Atletismo Porriño M Sénior M
347 González Álvarez, Manuel 28/07/1965 Club Atletismo Porriño M Veterán-C M GA 19023
348 González Areal, Jesús 01/09/1963 Independente M Veterán-C M
520 González Barreiro, Noemí 27/09/2002 CEIP Sobrada F Benxamín F
841 González de Melo, Marcos 07/11/2004 Independente M Prebenxamín M
685 Gonzalez Díaz, Lorenzo 01/03/1999 Sociedade Atletica Val Miñor M Infantil M LGD010399
655 González Domínguez, Carolina 30/05/1998 Independente F Infantil F
186 González Fernández, Adrián 03/04/1992 Independente M Xúnior M
842 González Fernández, Carlos 13/05/2004 Limiactiva M Prebenxamín M
753 González Fernández, Helena 18/05/2007 Independente F Pitufo F
119 González Fernández, Jesús 10/05/1978 Independente M Sénior M
424 González Fernández, María 14/01/2001 Limiactiva F Alevín F
385 González González, José Román 15/05/1956 Independente M Veterán-D M
521 González González, Paula 01/01/2003 Club Atletismo Tui – Thermalia F Benxamín F
930 González González, Rubén 30/01/2000 Ceip Nº 2 Tui M Alevín M
120 González Groba, David 01/01/1981 Club Atletismo Porriño M Sénior M
843 González Jiménez, Miguel 17/05/2004 CEIP Sobrada M Prebenxamín M
951 González Larramendi, Pablo 29/12/2005 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
121 González Martínez, Alberto 28/03/1977 Atletismo Pedreira M Sénior M
626 González Martínez, Andrés 13/07/1996 Sociedade Atletica Val Miñor M Cadete M GA-19737
294 González Martínez, José Luis 04/01/1968 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-B M
929 González Martínez, Lucía 09/01/2000 Ceip Nº 2 Tui F Alevín F
386 González Míguez, José 12/04/1957 Independente M Veterán-D M
938 González Novoa, Brian 01/02/2001 Ceip Nº 2 Tui M Alevín M
718 González Otero, Sara 23/08/2007 Independente F Pitufo F
719 González Pérez, Aime 19/12/2006 Independente F Pitufo F
844 González Piñeiro, Mario 13/11/2004 CSCR Beade M Prebenxamín M
560 González Portilla, Hugo 12/11/2003 Colexio Hnos. Quiroga M Benxamín M
686 González Ramirez, Jesús 28/09/1999 Ceip Nº 2 Tui M Infantil M
961 González Ramos, Hugo 17/06/2005 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
217 González Rocha, Estéban 29/08/1973 Independente M Veterán-A M
218 González Rocha, Mónica 31/03/1975 Independente F Veterán-A F
980 González Solleiro, Alejandro 18/10/2006 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
720 González Sordo, Noemi 03/01/2006 Independente F Pitufo F
721 González Sordo, Noemí 03/01/2006 Independente F Pitufo F
522 González Vázquez, Alba Isabel 07/01/2002 A.V.A F Benxamín F AGV070102
784 Gonzalo Mirón, Claudia 01/03/2004 CEIP Sobrada F Prebenxamín F
187 Gopar Carballo, Daniel 28/05/1993 CSCR Beade M Xúnior M
845 Gordillo Rodríguez, Álvaro 09/07/2005 Colexio Hnos. Quiroga M Prebenxamín M
122 Gregores Muñoz, Daniel 01/02/1979 Independente M Sénior M
252 Guede Cid, Rosa Mª 14/07/1969 Sociedade Atletica Val Miñor F Veterán-B F A8901
28 Guede González, Juan Luis 30/12/1975 Independente M Veterán-A M
295 Guimaré González, Daniel 24/01/1968 Club Atletismo Porriño M Veterán-B M A8674
523 Guisande Nieto, María 06/01/2002 CSCR Beade F Benxamín F MGN060102
524 Guisande Vieito, Carla 11/12/2003 Club Atletismo Porriño F Benxamín F
467 Guisande Vieito, Nicolás 29/05/2001 Independente M Alevín M
296 Gutiérrez Iglesias, Matías 30/09/1967 Independente M Veterán-B M
687 Gutierrez Román, Martín 04/04/1998 A.V.A M Infantil M MGR040498
785 Gutierrez Román, Sara 13/05/2004 A.V.A F Prebenxamín F
123 Hernández Álvarez, Diego 26/01/1978 Independente M Sénior M
688 Hernández Pérez, Emilio 27/04/1999 Colexio Castro San Miguel M Infantil M EHP270499
561 Hernández Vela, Alejandro 14/06/2002 Sociedade Atletica Val Miñor M Benxamín M AHV140602
425 Hernández Vela, Blanca 19/11/2000 Sociedade Atletica Val Miñor F Alevín F BHV191100
253 Huertas Otero, Mª Begoña 02/05/1969 Club Atletismo Porriño F Veterán-B F
124 Huertas Otero, Rubén 26/04/1979 C.A.R. Marisqueiro M Sénior M
846 Iglesias Campos, Haritz 26/04/2004 Independente M Prebenxamín M
754 Iglesias Campos, Iván 19/04/2007 Independente M Pitufo M
525 Iglesias Chávez, Nayeli 09/08/2002 Independente F Benxamín F
689 Iglesias Chávez, Xoan Eusebio 25/09/1998 Independente M Infantil M
722 Iglesias Guitián, Marta 01/01/2007 A.V.A F Pitufo F
297 Iglesias Maillo, José Antonio 24/04/1969 Independente M Veterán-B M
29 Iglesias Moreira, Cristóbal 17/12/1971 Independente M Veterán-A M
125 Iglesias Veiga, Luis Alejandro 19/10/1982 Independente M Sénior M
959 Ilina, Cristiano Artur 28/11/2004 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
298 Jandra González, Jesús 10/03/1969 A Bouza Sprint M Veterán-B M
970 Jimenez Diz, Roque 26/01/2008 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
950 Jiménez Diz, Santiago 11/12/2005 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
349 Jiménez García, Luis 22/04/1964 Independente M Veterán-C M
847 Jiménez Rivera, Diego 16/06/2004 Independente M Prebenxamín M
723 Jimenez Valle, Macarena 01/01/2006 A.V.A F Pitufo F
562 Jiménez Valle, Vicente 01/01/2003 A.V.A M Benxamín M
426 Juncal Otero, Ana 05/11/2000 A.V.A F Alevín F AJO051100
627 Juncal Otero, Pedro 23/07/1997 A.V.A M Cadete M GA-19768
563 Justo Seijo, Manuel 10/10/2002 Comesaña Sporting Club M Benxamín M MJS101002
628 Justo Seijo, Pablo 09/06/1997 Comesaña Sporting Club M Cadete M PJS090697
848 Ladero Gomez, Andres 23/12/2004 Independente M Prebenxamín M
564 Ladero Gomez, Guillermo 11/04/2003 Independente M Benxamín M
526 Ladero Gomez, Lucia 11/04/2003 Independente F Benxamín F
565 Ladero Gomez, Lucia 11/04/2003 Independente F Benxamín F
372 Lago Doldan, Consuelo 23/02/1956 Club Atletismo Alejandro Gómez F Veterán-D F A8640
30 Lago Graña, Roberto 05/06/1973 Athletics Adventure M Veterán-A M
906 Lago Martinez, Alejandro 02/01/1998 Independente M Infantil M
126 Lago Monroy, Ismael 28/01/1985 Club Atletismo Porriño M Sénior M A8547
936 Lago Paz, Diego 30/10/2001 Ceip Nº 2 Tui M Alevín M
972 Lago Paz, Marcos 05/10/2006 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
849 Lago Piñeiro, Dawit 23/04/2004 A.V.A M Prebenxamín M
629 Lago Tizón, Adrían 02/10/1997 Comesaña Sporting Club M Cadete M ALT021097
468 Lago Tizón, Alexandre 10/09/2000 Comesaña Sporting Club M Alevín M ALT100900
566 Lago Tizón, David 12/10/2002 Comesaña Sporting Club M Benxamín M DLT121002
350 Lamas Guisande, Javier 07/12/1963 Independente M Veterán-C M
469 Lamas Lorenzo, Álex 15/01/2000 Independente M Alevín M
567 Lamas Lorenzo, Pablo 23/11/2002 Independente M Benxamín M
31 Lamas Muíños, Xan 14/12/1974 Independente M Veterán-A M
896 Laranjeira Gameiro, Paula 22/05/1997 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Cadete F
470 Lauz Barreiro, Gastón Alejandro 12/01/2000 Sociedade Atletica Val Miñor M Alevín M GLB120100
755 Laza Durán, Sergio 17/01/2006 Colexio Hnos. Quiroga M Pitufo M
127 Ledo Amoedo, Alberto 24/08/1981 Independente M Sénior M
471 Leiras Estévez, José 01/01/2000 Club Atletismo Tui – Thermalia M Alevín M
527 Leiras Estévez, Silvia 01/01/2002 Club Atletismo Tui – Thermalia F Benxamín F
958 Lemos Alonso, Elías 25/03/2004 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
472 Leonardo Guazzone, Mariño 21/02/2001 Independente M Alevín M
528 Lima Alonso, Sara 14/10/2002 CSCR Beade F Benxamín F SLA141002
900 Lima Delgado, Virginia 12/04/1993 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Xúnior F
786 Lomba Álvarez, Carla 11/03/2005 Ceip Párroco Don Camilo F Prebenxamín F
889 Lopes, Elisio 14/02/1979 Clube Atletismo Arcos de Valdevez M Sénior M
427 López Abalde, Gabriela 15/07/2001 CSCR Beade F Alevín F GLA150701
32 Lopez Alonso, Manuel 06/07/1971 Club Atletismo Porriño M Veterán-A M
33 López Álvarez, José Luis 15/02/1974 Club Atletismo Alejandro Gómez M Veterán-A M
34 López Domínguez, Javier 28/08/1975 Comesaña Sporting Club M Veterán-A M A7779
299 López Fernández, Antonio 27/11/1969 Independente M Veterán-B M
473 López Fernández, Iago 05/06/2001 Club Atletismo Porriño M Alevín M
568 López Fernández, Pablo 08/10/2003 Club Atletismo Porriño M Benxamín M
351 López Gómez, José Antonio 21/09/1963 Independente M Veterán-C M
850 López López De Ayala, Alejandro 12/02/2004 Independente M Prebenxamín M
352 López Rey, Gerardo 17/01/1965 Club Atletismo Alejandro Gómez M Veterán-C M A8700
197 López Riveiro, Fernando 07/05/1990 Independente M Promesa M
300 López Rodríguez, Santiago 24/07/1968 Club Atletismo Porriño M Veterán-B M
569 Lopez Sousa, Yago 09/05/2002 Club Atletismo Porriño M Benxamín M
128 López Vasconcellos, Victor Manuel 24/11/1985 Independente M Sénior M
756 Lorenzo Abraldes, Gonzalo 04/09/2007 Independente M Pitufo M
851 Lorenzo Abraldes, Óscar 03/12/2004 Independente M Prebenxamín M
129 Lorenzo Giménez, Alberto 01/06/1980 Independente M Sénior M
570 Lorenzo Pena, Sergio 08/05/2003 Club Atletismo Porriño M Benxamín M
474 Lorenzo Pereiro, Borja 10/05/2001 Club Atletismo Porriño M Alevín M
35 Lorenzo Sepúlveda, Sergio 03/02/1973 Independente M Veterán-A M
724 Losada Ledo, Sara 29/09/2008 Independente F Pitufo F
36 Losada Sampayo, Alberto 31/03/1976 Independente M Veterán-A M
787 Luis Fernández, Laura 23/01/2004 CEIP Sobrada F Prebenxamín F
571 Luis Fernández, Óscar 13/08/2002 CEIP Sobrada M Benxamín M
656 Macedo García, Susana 24/08/1999 Ceip Pazos de Reis F Infantil F SMG240899
130 Maceira Gradín, Joaquín 31/10/1985 Independente M Sénior M
353 Macho Vargas, César 22/05/1962 Independente M Veterán-C M
131 Mallo Alonso, David 06/12/1976 Independente M Sénior M
894 Marinho Armada, Márcia 04/07/1995 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Xuvenil F
690 Mariño Domínguez, Aarón 12/06/1998 Independente M Infantil M
475 Mariño Domínguez, Adrián 04/09/2001 Independente M Alevín M
476 Mariño Hermida, Anxo 29/09/2001 Sociedade Atletica Val Miñor M Alevín M AMH290901
691 Mariño Hermida, Denís 19/08/1999 Sociedade Atletica Val Miñor M Infantil M DMH190899
630 Mariño Hermida, Lois 03/04/1997 Sociedade Atletica Val Miñor M Cadete M GA-19735
354 Mariño Méndez, José Luis 24/05/1963 Sociedade Atletica Val Miñor M Veterán-C M A8902
893 Marques Dias, Juliana 04/05/1997 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Cadete F
301 Márquez Pérez, Benjamín 15/10/1968 Independente M Veterán-B M
235 Marquez Rodriguez, Sara 22/05/1994 Sociedade Atletica Val Miñor F Xuvenil F GA-19687
725 Martiínez Martínez, Lola 04/05/2007 Independente F Pitufo F
852 Martiínez Martínez, Pedro 19/08/2005 Independente M Prebenxamín M
600 Martín Barciela, Sheila 21/04/1996 Colexio Hnos. Quiroga F Cadete F
952 Martín Crende, Lucas 03/11/2005 Ceip Nº 2 Tui M Prebenxamín M
254 Martín Fernández, Rosa 21/12/1969 Independente F Veterán-B F
37 Martín Herrador, Federico 15/03/1976 Independente M Veterán-A M
853 Martín Pedrares, Daniel 14/12/2004 Independente M Prebenxamín M
757 Martín Pedrares, Rodrigo 14/12/2008 Independente M Pitufo M
758 Martín-Casal Fernández, Carlos 07/04/2007 Independente M Pitufo M
657 Martín-Casal Fernández, Elisa 03/02/1999 Independente F Infantil F
428 Martín-Casal Fernández, Irene 24/07/2001 Independente F Alevín F
631 Martín-Casal Fernández, Rafael 20/10/1997 Independente M Cadete M
198 Martínez Ageitos,Manuel 24/08/1990 Sociedad Gimnástica de Pontevedra M Promesa M GA-16062
658 Martínez Barja, Aida 10/11/1999 Limiactiva F Infantil F
132 Martinez Durán, Eduardo 10/09/1981 Independente M Sénior M
854 Martínez Fernández, Hugo 25/05/2004 Colexio Hnos. Quiroga M Prebenxamín M
302 Martínez Fernández, Manuel 19/05/1970 Club Atletismo Porriño M Veterán-B M
387 Martínez García, Alfonso 04/06/1946 Independente M Veterán-D M
917 Martinez Gomez, Manuel 01/05/2008 Independente M Pitufo M
632 Martinez Gonzalez, Fernando 03/02/1997 Sociedade Atletica Val Miñor M Cadete M GA-19733
572 Martínez Iglesias, Lois 10/09/2003 A.V.A M Benxamín M LMI100903
788 Martínez Jiménez, Paula 21/12/2004 Colexio Hnos. Quiroga F Prebenxamín F
477 Martínez Nogueira, Yago 18/02/2001 Club Atletismo Porriño M Alevín M
947 Martínez Pedrido, Cloe 09/03/2004 Ceip Nº 2 Tui F Prebenxamín F
573 Martínez Pérez, Lucas 02/03/2003 Colexio Castro San Miguel M Benxamín M LMP020303
601 Martínez Pérez, Naír 13/04/1996 Colexio Hnos. Quiroga F Cadete F
574 Martínez Posada, Lois 11/11/2003 CSCR Beade M Benxamín M LMP111103
529 Martínez Posada, Uxía 25/02/2002 CSCR Beade F Benxamín F UMP250202
575 Martínez Rodríguez, Joel 07/07/2002 CEIP Sobrada M Benxamín M
659 Martínez Rodríguez, Natalia 10/07/1998 CSCR Beade F Infantil F NMR100798
727 Martínez Romero, Andrea 30/05/2006 Independente F Pitufo F
789 Martínez Romero, Claudia 09/02/2004 Independente F Prebenxamín F
134 Martínez Ucha, Benjamín 29/06/1984 Independente M Sénior M
255 Massó Alvarez, Patricia Isabel 09/05/1969 Sociedade Atletica Val Miñor F Veterán-B F A8346
530 Mazoy García, Laura 30/01/2002 Independente F Benxamín F
855 Mazoy García, Nicolas 31/05/2004 Independente M Prebenxamín M
660 Mendes, Eduarda 04/09/1998 Clube de Nataçao e Cultura Paredes de Coura F Infantil F BI:15484828
602 Mendez Costas, Laura 24/07/1997 Sociedade Atletica Val Miñor F Cadete F GA-19732
949 Méndez González, Lucía 02/07/2005 Ceip Nº 2 Tui F Prebenxamín F
931 Méndez Soto, Ignacio 06/05/2001 Ceip Nº 2 Tui M Alevín M
790 Mhimdate, Hiba 14/10/2005 Independente F Prebenxamín F
531 Mhimdate, Wisal 04/08/2002 Independente F Benxamín F
791 Míguez González, Mónica 05/07/2004 CEIP Sobrada F Prebenxamín F
576 Míguez Portela, Adrián 25/05/2002 Independente M Benxamín M
303 Milego Fernández, Juan José 19/03/1968 Independente M Veterán-B M
304 Millán Otero, Francisco 06/12/1970 Atlético Penta M Veterán-B M
792 Mira Juarez, Laura María 25/10/2004 Club Atletismo Porriño F Prebenxamín F
479 Misa Costas, Iñaki 21/02/2001 Ceip Párroco Don Camilo M Alevín M
248 Misa García, Aron 18/08/1994 Independente M Xuvenil M GA-19745
207 Molares García, Yésica 15/05/1988 Independente F Sénior F
135 Montaña Carrasco, Rubén 09/11/1979 Independente M Sénior M
388 Montenegro Fernández, Paulino 03/08/1959 Independente M Veterán-D M
136 Morán González, Enrique 09/05/1979 Club Atletismo Porriño M Sénior M
887 Moreira Esteves, Diana 02/06/1999 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Infantil F
137 Mouriño Fortes, Víctor Manuel 06/08/1977 Club Atletismo Porriño M Sénior M
856 Muñoz Magdalena, Diego 26/01/2005 Club Atletismo Porriño M Prebenxamín M
577 Muñoz Magdalena, Pablo 16/04/2002 Club Atletismo Porriño M Benxamín M
305 Muñoz Rodríguez, Miguel Ángel 22/02/1971 Club Atletismo Porriño M Veterán-B M
661 Murga De Martiño, Milagros 05/01/1998 Colexio Castro San Miguel F Infantil F MMDM050198
907 Navarro Perez, Jorge 01/02/1998 Independente M Infantil M
138 Negreira Barcia, Daniel 19/03/1982 Independente M Sénior M
532 Nieto Domínguez, María 05/09/2002 CSCR Beade F Benxamín F MND050902
306 Nieto Fernández, Miguel Angel 25/11/1970 CSCR Beade M Veterán-B M 8872
922 Nogueira Fandiño, Xaime 10/10/1999 Ceip Nº 2 Tui M Infantil M
139 Nogueira, Miguel 12/06/1978 Clube de Nataçao e Cultura Paredes de Coura M Sénior M BI:10203886
480 Novás Domínguez, Angela 13/06/2000 Independente F Alevín F
633 Novás Domínguez, José Luis 01/02/1997 Independente M Cadete M
921 Novás Zarauza, Hernán 15/04/2006 Independente M Pitufo M
140 Novo Regueira, Miguel 20/09/1976 Club Atletismo Porriño M Sénior M
208 Novoa Fernández, Paula 14/08/1976 Club Atletismo Porriño F Sénior F
38 Novoa Rodríguez, Miguel Ángel 18/02/1973 Club Atletismo Porriño M Veterán-A M
728 Novoa Teijeiro, Alba 01/01/2007 A.V.A F Pitufo F
481 Novoa Teijeiro, Germán José 28/02/2001 A.V.A M Alevín M GNT280201
355 Núñez Díaz, Miguel 05/04/1965 Independente M Veterán-C M
307 Núñez Guzmán, Fran 09/08/1969 Independente M Veterán-B M
308 Núñez Guzmán, Francisco 09/08/1969 Independente M Veterán-B M
759 Núñez Martinez, Miguel 14/11/2006 Independente M Pitufo M
924 Núñez Pardo, Cristian 18/03/1999 Ceip Nº 2 Tui M Infantil M
964 Olalla Pérez, Jessica 18/12/2006 Ceip Nº 2 Tui F Pitufo F
226 Oliveira, Carla 15/09/1993 Clube de Nataçao e Cultura Paredes de Coura F Xúnior F BI:14501826
482 Oliveira, Filipe 07/07/2001 Clube de Nataçao e Cultura Paredes de Coura M Alevín M
356 Orea Rubido, Luis 16/12/1965 Independente M Veterán-C M
199 Otero Ambro, Daniel 03/04/1989 Independente M Promesa M
634 Otero Amoedo, Alexandre 31/01/1997 Club Atletismo Porriño M Cadete M
483 Otero Amoedo, Cosme Xosé 11/12/2000 Club Atletismo Porriño M Alevín M
309 Otero Amoedo, Servando 17/02/1969 Club Atletismo Porriño M Veterán-B M
793 Otero Estévez, Irene 14/07/2004 A Bouza Sprint F Prebenxamín F
141 Otero Fernández, Eloy 07/11/1979 Independente M Sénior M
188 Otero Fernández, Javier 05/09/1993 Club Atletismo Porriño M Xúnior M
39 Otero Fernández, Óscar 09/05/1974 Independente M Veterán-A M
40 Otero Quintana, Ricardo 10/01/1972 C.A.R. Marisqueiro M Veterán-A M A-6809
142 Otero Ramírez, Alejandro 31/12/1984 A Bouza Sprint M Sénior M
310 Otero Ramírez, José Antonio 03/01/1969 A Bouza Sprint M Veterán-B M
219 Otero Ramírez, María 27/11/1974 A Bouza Sprint F Veterán-A F
311 Otero Salgueiro, Kandy 16/10/1969 Bitxenio Runner Team M Veterán-B M
760 Otero Suárez, Hugo 08/11/2006 Independente M Pitufo M
692 Otero, Pablo 11/05/1998 CSCR Beade M Infantil M
256 Ozores Gutierres, Antonia 05/06/1970 Club Atletismo Porriño F Veterán-B F
143 Pache Hermida, Marcos 30/01/1984 Independente M Sénior M
662 Pais Rodriguez, Andrea 02/12/1999 Sociedade Atletica Val Miñor F Infantil F APR021299
41 Pallin Alar, Manuel 11/07/1974 Independente M Veterán-A M
761 Paramos Alonso, Joaquín 01/06/2006 Independente M Pitufo M
389 Paramos Perez, Venancio 14/02/1958 Club Atletismo Porriño M Veterán-D M
533 Parga Comesaña, Uxía 17/06/2003 CSCR Beade F Benxamín F
42 Parga Dasilva, Álvaro 08/03/1974 CSCR Beade M Veterán-A M 8873
144 Parra García, Eduardo 13/07/1979 Independente M Sénior M
857 Pascual Cabaleiro, Samuel 06/06/2005 Independente M Prebenxamín M
578 Pascual Cabaleiro, Saúl 30/09/2003 Independente M Benxamín M
145 Pascual Castro, José 01/06/1977 Independente M Sénior M
762 Patiño Pérez, Antón 09/08/2007 Independente M Pitufo M
794 Patiño Pérez, Aroa 05/03/2004 Independente F Prebenxamín F
312 Patiño Revuelta, Ignacio 28/04/1970 Independente M Veterán-B M
390 Paz Antón, Daniel 06/07/1951 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-D M
146 Pazo Núñez, Emilio 15/05/1979 Club Atletismo Tui – Thermalia M Sénior M A8977
579 Pazo Posada, Joel 07/09/2002 Colexio Castro San Miguel M Benxamín M JPP070902
534 Pazos García, Antía 06/05/2003 Comesaña Sporting Club F Benxamín F APG060503
313 Peixoto Andrés, Augusto 06/08/1970 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-B M
147 Peixoto Andrés, Francisco José 01/12/1977 Club Atletismo Tui – Thermalia M Sénior M
948 Peixoto López, Carla 19/08/2005 Ceip Nº 2 Tui F Prebenxamín F
148 Pena Lomba, Alberto 05/03/1977 Club Atletismo Alejandro Gómez M Sénior M A8626
535 Pena Vivente, Elsa 01/09/2003 Club Atletismo Alejandro Gómez F Benxamín F
429 Penedo Rodríguez, Carla 02/05/2001 Sociedade Atletica Val Miñor F Alevín F CPR020501
663 Penedo Rodríguez, Uxía 09/10/1999 Sociedade Atletica Val Miñor F Infantil F UPR091099
580 Penelas Vieito, Manuel 26/05/2003 Independente M Benxamín M
484 Pereira Benade, Álex 07/08/2000 CEIP Sobrada M Alevín M
858 Pereira Benade, Mikel 14/02/2004 CEIP Sobrada M Prebenxamín M
149 Pereira Cordeiro, Pablo 04/01/1987 Independente M Sénior M
942 Pereira López, Iago 19/01/2003 Ceip Nº 2 Tui M Benxamín M
946 Pereira Pereira, Clara 26/10/2004 Ceip Nº 2 Tui F Prebenxamín F
603 Pereira Pinilla, Elisa 21/02/1996 Independente F Cadete F
729 Pereira Suárez, Vanesa 26/08/2006 Independente F Pitufo F
604 Pereiro Fernández, Erea 12/04/1997 Club Atletismo Porriño F Cadete F
150 Pereiro González, Alberto 14/05/1977 Independente M Sénior M
357 Pereiro Lueiro, Alberto 13/02/1966 Club Atletismo Porriño M Veterán-C M
536 Pereiro Rodríguez, Lucía 16/01/2002 Colexio Hnos. Quiroga F Benxamín F
227 Peres, Vanesa 12/08/1993 Clube de Nataçao e Cultura Paredes de Coura F Xúnior F BI:14362396
151 Pérez Amoedo, Rubén 20/02/1979 Independente M Sénior M
581 Pérez Boente, Iván 06/10/2003 Colexio Hnos. Quiroga M Benxamín M
605 Perez Bugarin, Uxía 31/10/1997 Club Atletismo Porriño F Cadete F
486 Pérez Cougil, Anxo Breogán 18/05/2000 A.V.A M Alevín M APC180500
152 Pérez Diz, Juan Pablo 22/10/1977 C.A.R. Marisqueiro M Sénior M
763 Pérez Domínguez, Izán 27/06/2008 Independente M Pitufo M
860 perez dominguez,brais 16/04/2005 Independente M Prebenxamín M
430 Pérez Fernández, Andrea 29/09/2000 Mar de Vigo F Alevín F
209 Pérez Fernández, Nuria 24/10/1985 Comesaña Sporting Club F Sénior F
764 Pérez Fernández, Rubén 18/08/2007 Independente M Pitufo M
635 Pérez Fernánndez, Daniel 29/05/1997 Independente M Cadete M
765 Pérez Fernánndez, Rubén 18/08/2007 Independente M Pitufo M
766 Pérez Filgueiras, Lois 14/04/2006 Independente M Pitufo M
693 Pérez García, Javier 14/07/1999 Colexio Castro San Miguel M Infantil M JPG140799
391 Pérez González, Manuel 06/03/1961 Comesaña Sporting Club M Veterán-D M
153 Pérez González, Óscar 04/02/1981 Independente M Sénior M
795 Pérez Guitián, Noa 22/07/2005 A.V.A F Prebenxamín F
154 Pérez Iglesias, Alberto 30/03/1983 Independente M Sénior M
43 Pérez Iglesias, José Manuel 21/09/1975 Independente M Veterán-A M
392 Perez Lago, Pablo 02/03/1960 Club Atletismo Porriño M Veterán-D M
861 Pérez López, Óscar Mauro 15/01/2005 Independente M Prebenxamín M
664 Pérez Lovaco, María 04/10/1998 Independente F Infantil F
582 Pérez Lovaco, Pablo 18/04/2002 Independente M Benxamín M
730 Pérez Maceira, Lucía 20/07/2006 Colexio Hnos. Quiroga F Pitufo F
694 Pérez Martínez, Brais 07/11/1998 Independente M Infantil M
583 Pérez Martínez, Pablo 14/07/2003 Independente M Benxamín M
314 Pérez Neiva, Enrique Javier 14/07/1969 Independente M Veterán-B M
44 Pérez Novás, César 13/09/1975 Independente M Veterán-A M
155 Pérez Pérez, Andrés Manuel 01/11/1983 Independente M Sénior M
220 Pérez Pérez, Bego 08/08/1972 Independente F Veterán-A F
431 Pérez Pichel, Miriam 03/01/2000 Independente F Alevín F
393 Pérez Rego, Rafael 05/11/1958 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-D M
731 Pérez Rodríguez, Paula 05/03/2006 C.A.R. Marisqueiro F Pitufo F
210 Pérez Rodríguez, Sara 22/08/1987 Atletismo Femenino Celta F Sénior F GA-15964
767 Pérez Sousa, Xabier 03/03/2007 Independente M Pitufo M
394 Pérez Vázquez, José Manuel 15/01/1958 Athletics Adventure M Veterán-D M A-8151
796 Pérez Vázquez, Ruth 01/01/2004 A.V.A F Prebenxamín F
156 Pérez Vilanoba, Alberto 13/02/1982 Independente M Sénior M
963 Pérez Villaverde, Azara 08/01/2006 Ceip Nº 2 Tui F Pitufo F
945 Pérez Villaverde, Lucía 18/04/2004 Ceip Nº 2 Tui F Prebenxamín F
584 Pichel Gomes, Ángel 30/12/2002 Independente M Benxamín M
585 Pichel Gomes, David 30/12/2002 Independente M Benxamín M
665 Pichel Rey, Iovana 29/08/1998 Colexio Santo Tomás F Infantil F
666 Pinar Guiadanes, Andrea 08/06/1998 CSCR Beade F Infantil F APG080698
636 Pino Karide, Yelko 30/11/1996 Independente M Cadete M
45 Pino Martínez, Eduardo 05/03/1972 Taninos Runners Ponteareas M Veterán-A M
899 Pinto Gomes, Tânia 16/06/1995 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Xuvenil F
157 Pintos Rodríguez, Rubén Darío 16/04/1981 Serviocio M Sénior M
257 Piñeiro Castro, Dolores 25/02/1971 Castrelos 20:30 F Veterán-B F
46 Piñeiro Ferreira, Roberto Carlos 20/08/1971 Independente M Veterán-A M
732 Piñeiro Gonzalez Laura 25/08/2007 CSCR Beade F Pitufo F
863 Piñeiro Grandín, Girma 01/09/2004 CEIP Sobrada M Prebenxamín M
864 Piñeiro Grandín, Tylae 02/09/2004 CEIP Sobrada M Prebenxamín M
944 Piñeiro Lorenzo, Anxo 18/08/2003 Ceip Nº 2 Tui M Benxamín M
865 Piñeiro Vázquez, Segio 25/06/2004 CEIP Sobrada M Prebenxamín M
315 Pires, Luis Manuel 15/06/1969 Independente M Veterán-B M
928 Pita García, María 23/10/2001 Ceip Nº 2 Tui F Alevín F
586 Plaza Abal, Diego 07/03/2003 Independente M Benxamín M
189 Pons Ramos, Miguel 09/07/1992 Club Atletismo Tui – Thermalia M Xúnior M A9063
866 Portela Moreira, Alejandro 02/10/2004 Independente M Prebenxamín M
432 Portela Otero, Inés 01/01/2001 Club Atletismo Tui – Thermalia F Alevín F
537 Portela Otero, Lucía 01/01/2003 Club Atletismo Tui – Thermalia F Benxamín F
969 Portela Otero, Telmo 07/12/2006 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
644 Portela Pino, Julia 01/01/1998 Club Atletismo Tui – Thermalia F Infantil F
487 Porto Fernández, Iván 31/08/2000 Independente M Alevín M
316 Porto Rodríguez, Alfonso 28/10/1967 Independente M Veterán-B M
695 Posada Montes, Borja 15/10/1999 Colexio Castro San Miguel M Infantil M BPM151099
932 Prieto Sánchez, Adrián 19/05/2001 Ceip Nº 2 Tui M Alevín M
940 Prieto Sánchez, Jorge 28/07/2002 Ceip Nº 2 Tui M Benxamín M
733 Prieto Sánchez, Mónica 18/07/2007 Independente F Pitufo F
967 Prieto Sánchez, Mónica 18/07/2007 Ceip Nº 2 Tui F Pitufo F
317 Prieto Vega, Pedro 25/10/1967 Independente M Veterán-B M
158 Puime Rodríguez, Iván 02/01/1983 Club Atletismo Porriño M Sénior M
867 Pumar González, Joel 24/12/2004 Colexio Hnos. Quiroga M Prebenxamín M
433 Queimaño Vilaboy, Eva 02/05/2000 A.V.A F Alevín F EQV020500
47 Quintanilla Marful, Álvaro 23/11/1973 Independente M Veterán-A M
708 Quintas Carreira, Ivan Alexandre 16/01/1999 Comesaña Sporting Club M Infantil M IQC160199
488 Quinteiro Cotelo, Pedro 12/12/2000 Colexio Santo Tomás M Alevín M
318 Quiñones Míguez, Juan Antonio 07/05/1969 Serviocio M Veterán-B M
637 Rábade Fernández, Fernando 01/02/1997 A.V.A M Cadete M GA-19772
797 Rajó Valle, Aldara 15/06/2004 A.V.A F Prebenxamín F
939 Ramilo Alonso, Sabela 02/05/2002 Ceip Nº 2 Tui F Benxamín F
159 Ramilo Lorenzo, Manuel Ángel 27/07/1977 Independente M Sénior M
868 Rdríguez Falque, David 17/06/2004 CSCR Beade M Prebenxamín M
358 Reboreda Graña, Amador 17/01/1965 Club Atletismo Porriño M Veterán-C M
395 Rey Gey, Ramón 09/01/1957 Tran Tran M Veterán-D M
696 Rey Ortiz, Pedro P. 12/10/1998 Independente M Infantil M
697 Rey Rodríguez, Alberto 04/07/1998 Independente M Infantil M
698 Rey Rodríguez, Alberto 04/07/1998 Independente M Infantil M
489 Rey Rodríguez, Andrés 23/06/2001 Independente M Alevín M
396 Rey Vera, Emilio 20/07/1958 Independente M Veterán-D M
397 Rey Vera, Pedro P. 16/01/1961 Independente M Veterán-D M
398 Rey Vera, Pedro Pablo 16/01/1961 Independente M Veterán-D M
160 Reza Montenegro, Marcial 18/09/1976 Independente M Sénior M
236 Rial Santos, Tania 04/11/1994 Comesaña Sporting Club F Xuvenil F A-8579
434 Rico Souto, Sofía 15/07/2001 CEIP Sobrada F Alevín F
798 Ricón Viana, Andrea 15/01/2005 Ceip Pazos de Reis F Prebenxamín F
491 Rivas Álvarez, Álvaro 23/03/2001 A.V.A M Alevín M ARA230301
538 Rivas Álvarez, Lucía 29/08/2003 A.V.A F Benxamín F LRA290803
492 Rivas Covelo, Miguel Angel 09/06/2001 Sociedade Atletica Val Miñor M Alevín M MRC090601
973 Riveiro González, Jesús 13/03/2007 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
400 Riveiro Rodríguez, Arlindo 06/06/1960 Castrelos 20:30 M Veterán-D M
401 Rivera Couñago, Félix 01/12/1956 Atlético Penta M Veterán-D M
699 Rivera Oya, Adrián 01/12/1999 Colexio Castro San Miguel M Infantil M ARO011299
228 Rizki, Raja 25/12/1993 Club Atletismo Porriño F Xúnior F
606 Rizki, Widad 16/09/1996 Club Atletismo Porriño F Cadete F
869 Rodal Giraldez, Saúl 28/10/2004 Ceip Pazos de Reis M Prebenxamín M
734 Rodal Giráldez, Xana 20/01/2008 Independente F Pitufo F
903 Rodrigues Barros, Cristiana 19/12/1996 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Cadete F
161 Rodrigues Cerqueira, Afonso Joao Pedro 05/12/1980 Club Atletismo Porriño M Sénior M
200 Rodrigues Costa, Guillermo 26/11/1990 Independente M Promesa M
162 Rodrigues Oliveira, Jose Antonio 20/08/1981 Atlético Penta M Sénior M
359 Rodrigues, Joaquim 02/05/1963 Independente M Veterán-C M
587 Rodríguez Abad, Xoel 10/08/2002 Comesaña Sporting Club M Benxamín M XRA100802
700 Rodríguez Alonso, Tomás 17/12/1998 CSCR Beade M Infantil M TRA171298
258 Rodríguez Alonso, Mª Paz 21/08/1968 Castrelos 20:30 F Veterán-B F
261 Rodriguez Alvarez, Isabel 25/08/1967 Atlético Penta F Veterán-B F
799 Rodríguez Bugarín, Jimena 01/01/2005 Club Atletismo Tui – Thermalia F Prebenxamín F
735 Rodríguez Bugarín, Julia 01/01/2008 Club Atletismo Tui – Thermalia F Pitufo F
435 Rodriguez Costas, Claudia 27/11/2001 Sociedade Atletica Val Miñor F Alevín F CRC271101
607 Rodriguez Costas, Laura 14/01/1997 Sociedade Atletica Val Miñor F Cadete F GA-19731
190 Rodriguez Costas, Santiago 26/11/1993 Sociedade Atletica Val Miñor M Xúnior M A8894
701 Rodríguez Couso, André 02/08/1999 Colexio Castro San Miguel M Infantil M ARC020899
48 Rodríguez De Oliveira, Juan Antonio 14/07/1973 Independente M Veterán-A M
588 Rodríguez Del Carmen, Ángel 08/07/2002 Club Atletismo Porriño M Benxamín M
589 Rodriguez Dominguez, Aaron 12/10/2003 Independente M Benxamín M
163 Rodríguez Domínguez, José 23/03/1979 Club Atletismo Porriño M Sénior M
983 Rodríguez Dos Santos, Aroa 02/01/2000 Club Atletismo Tomiño F Alevín F
984 Rodríguez Dos Santos, Ezequiel 01/01/1998 Club Atletismo Tomiño M Infantil M
702 Rodriguez Estevez, Daniel 30/10/1998 Sociedade Atletica Val Miñor M Infantil M DRE301098
319 Rodríguez Folgar, César 04/05/1967 Independente M Veterán-B M
703 Rodriguez Freiría, Francisco José 16/09/1999 Sociedade Atletica Val Miñor M Infantil M FRF160999
608 Rodriguez Freiría, Sandra 15/04/1996 Sociedade Atletica Val Miñor F Cadete F GA-19679
237 Rodriguez Freiría, Victoria 22/07/1994 Sociedade Atletica Val Miñor F Xuvenil F GA-19084
164 Rodríguez García, José Bernardo 05/10/1983 Independente M Sénior M
49 Rodriguez Gomez, Alberto 02/12/1974 Independente M Veterán-A M
191 Rodríguez Gómez, Samuel 12/11/1992 Comesaña Sporting Club M Xúnior M GA-16595
360 Rodríguez González Jesús 10/10/1963 Castrelos 20:30 M Veterán-C M
918 Rodriguez Gonzalez, Juan Jose 06/06/1964 Independente M Veterán-C M
320 Rodríguez González, Julia 01/01/1967 Independente F Veterán-B F
165 Rodríguez González, Sandro 22/08/1977 Club Atletismo Porriño M Sénior M
768 Rodríguez Gutiérrez, Hugo 10/05/2007 Independente M Pitufo M
667 Rodriguez Huertas, Iria 15/01/1999 Club Atletismo Porriño F Infantil F
668 Rodríguez Huertas, Iria 15/01/1999 Club Atletismo Porriño F Infantil F
800 Rodriguez Huertas, Uxía 02/05/2005 Club Atletismo Porriño F Prebenxamín F
166 Rodríguez Lage, Julio 05/06/1980 Independente M Sénior M
50 Rodríguez López, Gonzalo 24/05/1972 Independente M Veterán-A M
361 Rodriguez Lopez, José Antonio 26/01/1963 Club Atletismo Porriño M Veterán-C M
192 Rodríguez Márquez, Francisco 30/06/1993 Independente M Xúnior M
167 Rodríguez Márquez, Tito 07/05/1978 Independente M Sénior M
51 RodrÍguez MartÍnez, Benito 21/03/1976 Independente M Veterán-A M
238 Rodriguez Martinez, Rocío 15/05/1994 Sociedade Atletica Val Miñor F Xuvenil F GA-19083
493 Rodriguez Misa, Pedro 20/11/2001 Sociedade Atletica Val Miñor M Alevín M PRM201101
52 Rodríguez Montalbán, Damián 19/04/1975 Independente M Veterán-A M
982 Rodríguez Orozco, Aldara 01/01/2000 Club Atletismo Tui – Thermalia F Alevín F
168 Rodríguez Otero, Óscar 29/01/1981 Independente M Sénior M
937 Rodríguez Pelaez, Aarón 02/07/2000 Ceip Nº 2 Tui M Alevín M
494 Rodriguez Plaza, Alvaro 15/12/2001 Sociedade Atletica Val Miñor M Alevín M ARP151201
801 Rodríguez Pousa, Estela 08/09/2005 Independente F Prebenxamín F
769 Rodríguez Puente, Edgar 08/01/2007 Independente M Pitufo M
193 Rodríguez Ramilo, Borja 23/04/1992 Independente M Xúnior M
978 Rodríguez Rocha, Oscar 14/04/2007 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
539 Rodríguez Rodríguez, Ana 14/11/2002 CSCR Beade F Benxamín F ARR141102
870 Rodríguez Rodríguez, Diego 07/01/2004 Club Atletismo Porriño M Prebenxamín M
362 Rodríguez Rodríguez, José Manuel 08/10/1962 Independente M Veterán-C M
402 Rodríguez Rodríguez, Rafael 26/10/1953 Sociedade Atletica Val Miñor M Veterán-D M A9028
169 Rodríguez Vázquez, Emilio 19/02/1977 Independente M Sénior M
170 Rodríguez Vila, Rubén 11/06/1983 Independente M Sénior M
495 Roig Rial, Diego 06/12/2001 CSCR Beade M Alevín M DRR061201
171 Rollano Vilaboa, David 15/06/1976 Óscar Pereiro M Sénior M 13920887
496 Román Díaz, Alex 25/11/2001 Sociedade Atletica Val Miñor M Alevín M ARD251101
172 Romero Rial, Pedro 24/09/1978 Club Atletismo Alejandro Gómez M Sénior M
540 Rosada Mariño, María 01/01/2003 Club Atletismo Tui – Thermalia F Benxamín F
403 Rúa Santos, Carlos 14/08/1957 Club Atletismo Alejandro Gómez M Veterán-D M A8634
211 Rubinos Abelleira, Maika 28/07/1978 Independente F Sénior F
609 Rubio Ledo, Teresa 11/09/1996 Colexio Hnos. Quiroga F Cadete F
404 Sa, Joaquim 07/04/1948 Clube de Nataçao e Cultura Paredes de Coura M Veterán-D M
321 Sa, Luis 06/11/1970 Clube de Nataçao e Cultura Paredes de Coura M Veterán-B M
201 Sabucedo Collazo, Daniel Xesús 03/10/1989 Independente M Promesa M
405 Sabucedo Pereiras, Jesús 05/01/1959 Independente M Veterán-D M
985 Salgado Tejido, Juan Carlos 20/10/1972 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-A M
871 Salgueiriño Álvarez, Álex 22/12/2004 Independente M Prebenxamín M
173 Salgueiriño Maceira, Diego 23/10/1978 Independente M Sénior M
53 Salgueiriño Maceira, José Manuel 08/05/1973 Club Atletismo Porriño M Veterán-A M
872 Salinas Mascuñana, Hugo 17/07/2004 Independente M Prebenxamín M
736 Salinas Mascuñana, Paula 06/03/2007 Independente F Pitufo F
590 Salinero Colmeiro, Antonio 21/03/2002 Colexio Castro San Miguel M Benxamín M ASC210302
979 Sánchez Carneiro, Lucas 05/07/2007 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
174 Sánchez González, Francisco Javier 16/08/1981 Independente M Sénior M
436 Sánchez Sánchez, Carolina 22/08/2001 Colexio Castro San Miguel F Alevín F CSS220801
770 Sanromán Lorenzo, Hugo 12/10/2007 Colexio Castro San Miguel M Pitufo M HSL121007
541 Sanromán Lorenzo, Rita 22/02/2002 Colexio Castro San Miguel F Benxamín F RSL220202
873 Santiago Cerqueira, Adrián 26/11/2005 Club Atletismo Porriño M Prebenxamín M
802 Santiago Portilla, Noelia 17/07/2005 Ceip Párroco Don Camilo F Prebenxamín F
497 Santiago Portilla, Óscar 06/03/2001 Ceip Párroco Don Camilo M Alevín M
638 Santorio Vila, David 18/07/1997 CSCR Beade M Cadete M DSV180797
639 Santorio Vila, Guillermo 18/07/1997 CSCR Beade M Cadete M GSV180797
322 Santos Fernández, Gonzalo 06/05/1968 Independente M Veterán-B M
704 Santos González, Alberto 05/06/1998 Independente M Infantil M
591 Santos González, Daniel 12/02/2002 Independente M Benxamín M
669 Santos González, María 26/09/1999 Independente F Infantil F
542 Santos González, Nuria 20/06/2002 Independente F Benxamín F
363 Santos Marcilla, Pedro María 13/08/1962 Independente M Veterán-C M
771 Sayado Prado, Saúl 16/06/2007 Ceip Párroco Don Camilo M Pitufo M
406 Seguin Cid, Severino 22/10/1959 Independente M Veterán-D M
54 Serantes Martínez, Rubén 08/01/1976 Independente M Veterán-A M
886 Silva Conceição, Bruno 17/07/1995 Clube Atletismo Arcos de Valdevez M Xuvenil M
221 Silva Fernández, Montserrat 15/02/1972 Independente F Veterán-A F
498 Silva Lorenzo, Adrián 31/12/2000 Colexio Hnos. Quiroga M Alevín M
543 Silva Oliveira, Eárine Rafaela 30/04/2003 Independente F Benxamín F
803 Silveira Vieira, Gabriela 25/12/2005 Ceip Párroco Don Camilo F Prebenxamín F
55 Simó Cardalda, Gonzalo 10/12/1971 Independente M Veterán-A M
56 Sío Fernández, Rubén 21/02/1973 Independente M Veterán-A M
610 Sío Sever, Miriam 13/02/1996 Club Atletismo Porriño F Cadete F
611 Soares, Adriana 22/06/1997 Clube de Nataçao e Cultura Paredes de Coura F Cadete F BI:14756919
323 Sobrado Fernández, Antonio 13/06/1968 Comesaña Sporting Club M Veterán-B M GA19700
324 Soler Sobrino, Victor José 23/08/1969 Independente M Veterán-B M
976 Solla Franco, Pablo 05/07/2006 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
874 Solla Ponce, Anxo 16/12/2005 Ceip Pazos de Reis M Prebenxamín M
57 Sotelo París, Juan Carlos 14/07/1975 Independente M Veterán-A M
804 Sotelo Solla, Claudia 01/01/2005 A.V.A F Prebenxamín F
592 Sotelo Solla, Óscar 30/10/2003 A.V.A M Benxamín M OSS301003
914 Soto Crespo, Diego 15/05/2003 Independente M Benxamín M
915 Soto Crespo, Fabio 27/08/2007 Independente M Pitufo M
705 Sousa Barreiro, Héctor 11/10/1998 A.V.A M Infantil M HSB111098
58 Sousa Ramírez, Marco Antonio 23/02/1972 Club Atletismo Porriño M Veterán-A M
670 Sousa Senra, Tania 10/03/1998 Club Atletismo Porriño F Infantil F
901 Souto Rodrigues, Cláudia 06/01/1995 Clube Atletismo Arcos de Valdevez F Xuvenil F
737 Souto Rodríguez, Candela 21/04/2008 Independente F Pitufo F
875 Souto Rodríguez, Iago 04/03/2004 Independente M Prebenxamín M
640 Suarez Amoeiro, Vicente 19/06/1997 Colexio Castro San Miguel M Cadete M VSA190697
175 Suárez García, Pedro Lois 10/04/1980 Independente M Sénior M
738 Suárez Godoy, Cármen 15/05/2006 Independente F Pitufo F
59 Suarez Gullón, Gustavo 27/02/1976 Independente M Veterán-A M
805 Suárez Llanos Areses, María 25/08/2004 Ceip Pazos de Reis F Prebenxamín F
593 Suárez Martínez, Hugo 11/03/2003 Independente M Benxamín M
772 Suárez Martínez, Saúl 24/01/2006 Independente M Pitufo M
60 Suárez Pérez, José Manuel 26/09/1975 Independente M Veterán-A M
176 Suarez Saavedra, Pablo 03/12/1980 Club Atletismo Porriño M Sénior M
364 Taboada González, Ramiro 10/08/1962 Independente M Veterán-C M
61 Teixeira, Jose Afonso 07/07/1974 Atlético Penta M Veterán-A M
437 Termenón Rivas, Uxía 24/06/2001 CSCR Beade F Alevín F UTR240601
499 Tielas Lorenzo, Kiko 16/11/2001 Colexio Castro San Miguel M Alevín M KTL161101
325 Tielas Tato, Francisco 28/12/1969 Independente M Veterán-B M
876 Tomé Ferreira, Hugo 20/11/2005 Ceip Párroco Don Camilo M Prebenxamín M
326 Torres Quelle, Rafael 04/04/1967 Sociedade Atletica Val Miñor M Veterán-B M A8892
706 Torres Vidal, Carlos 14/05/1998 Sociedade Atletica Val Miñor M Infantil M CTV140598
500 Toucedo Barceno, Javier 14/06/2000 A.V.A M Alevín M JTB140600
177 Toucedo Estévez, Antonio 20/03/1981 Independente M Sénior M
62 Touris Noya, Juan Luis 08/04/1976 Independente M Veterán-A M
641 Trillo Martínez, José 28/08/1997 Colexio Hnos. Quiroga M Cadete M
178 Troncoso Duarte, José Luis 07/02/1977 Independente M Sénior M
179 Ubeira Pérez, José Antonio 15/03/1980 Independente M Sénior M
180 Ucha Rodríguez, José Antonio 01/09/1976 Independente M Sénior M
438 Valle Martínez, Berta 05/11/2001 Comesaña Sporting Club F Alevín F BVM051101
877 Valle Martínez, Pedro 06/03/2004 Comesaña Sporting Club M Prebenxamín M PVM060304
63 Valverde Carballo, José Macabeos 18/11/1972 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-A M
327 Valverde Villar, Martín 09/07/1967 Sociedade Atletica Val Miñor M Veterán-B M A9027
259 Vaquero Sousa, Julia 18/09/1970 Independente F Veterán-B F
407 Varela Barrera, José Antonio 25/10/1958 Independente M Veterán-D M
212 Varela Costas, Diana 22/12/1982 Club Atletismo Alejandro Gómez F Sénior F A8606
239 Varela Estevez, Laura 16/10/1995 Sociedade Atletica Val Miñor F Xuvenil F GA-19636
328 Varela Fernández, José Luís 02/11/1969 Independente M Veterán-B M
365 Varela Sanchez, Gonzalo 09/06/1964 Atlético Penta M Veterán-C M
373 Vasconcellos Balboa, Carmen 25/05/1947 S.D.A. San Miguel De Oia F Veterán-D F A8445
905 Vazquez Alonso, Xandro 02/01/1997 Independente M Cadete M
329 Vázquez Ameijeiras, Jenaro 12/06/1968 Independente M Veterán-B M
366 Vázquez Cid, José Ramón 24/07/1965 Sociedade Atletica Val Miñor M Veterán-C M A8895
806 Vázquez Comesaña, Raquel 08/03/2004 CSCR Beade F Prebenxamín F
260 Vázquez Fernández, Dolores 22/05/1967 S.D.A. San Miguel De Oia F Veterán-B F A8444
367 Vazquez Fernandez, Xose Lois 06/08/1966 Atlético Penta M Veterán-C M
330 Vázquez González, Jose Antonio 13/06/1968 CSCR Beade M Veterán-B M 8871
501 Vázquez Hermida, Martín 01/01/2001 Club Atletismo Tui – Thermalia M Alevín M
807 Vázquez Hermida, Pilar 01/01/2004 Club Atletismo Tui – Thermalia F Prebenxamín F
544 Vázquez Rodríguez, Ainhoa 13/02/2003 CSCR Beade F Benxamín F AVR130202
181 Vázquez Vilar, Carlos 06/11/1976 Club Atletismo Porriño M Sénior M
977 Velázquez Refoxos, Alvaro 09/03/2007 Ceip Nº 2 Tui M Pitufo M
878 Veloso Rodríguez-Girones, Miguel 06/04/2004 Independente M Prebenxamín M
904 Veloso, João 01/01/2000 Clube Atletismo Arcos de Valdevez M Alevín M
368 Verdeal González, Basilio 28/07/1963 Independente M Veterán-C M
213 Vicente Franco, Sofía 30/07/1976 Club Atletismo Alejandro Gómez F Sénior F A8928
545 Vicente Vaquero, Xulia 18/06/2003 Independente F Benxamín F
64 Vidal Criado, Marcos 03/10/1972 Club Atletismo Tui – Thermalia M Veterán-A M
642 Vidal Fragueiro, Carlos 31/01/1997 Club Atletismo Porriño M Cadete M
369 Vidal González, Juan Carlos 08/07/1966 Club Atletismo Porriño M Veterán-C M
182 Vieito Amor, David 17/05/1976 Independente M Sénior M
65 Vieito Amor, Román 05/03/1974 Independente M Veterán-A M
66 Vila Abreu, José David 20/03/1975 Club Atletismo Porriño M Veterán-A M
643 Vila Barros, Damián 03/10/1996 Independente M Cadete M
240 Vila Domegán, Ana 04/04/1995 Sociedade Atletica Val Miñor F Xuvenil F GA-19730
920 Vila Fernández, Patricia 06/04/1998 Independente F Infantil F
202 Vila Porto, Javier 22/02/1990 Independente M Promesa M
229 Vilar Estévez, Rebeca 20/03/1993 Independente F Xúnior F
408 Vilar Fernández, José Carlos 21/02/1954 Independente M Veterán-D M
222 Vilar Palma, Ana Paula 13/03/1975 Sociedade Atletica Val Miñor F Veterán-A F A8896
707 Villar Corrales, José 29/12/1999 Sociedade Atletica Val Miñor M Infantil M JVC291299
808 Villasenin Navarro, Lucía 01/01/2004 A.V.A F Prebenxamín F
739 Vosberg Castro, Lisa 17/07/2006 C.A.R. Marisqueiro F Pitufo F
67 Vosberg, Michael 19/11/1971 C.A.R. Marisqueiro M Veterán-A M GA-19708
183 Yañez Do Nascimento, Santiago 22/01/1982 Independente M Sénior M
230 Zahidi, Samia 09/05/1992 Club Atletismo Porriño F Xúnior F
184 Zúñiga Rodríguez, Saúl 19/07/1983 Independente M Sénior M

RESULTADOS 2011

RESULTADOS 2011:

Clasificacion Absoluta Individual 2011

Clasificacion Absoluta Por Categoriasl 2011

Clasificación Alevín Feminino 2011

Clasificación Alevín Masculino 2011

Clasificación Benxamín Feminino 2011

Clasificación Benxamín Masculino 2011

Clasificación Cadete Feminino 2011

Clasificación Cadete Masculino 2011

Clasificación Infantil Feminino 2011

Clasificación Infantil Masculino 2011

Clasificación Pitufo Feminino 2011

Clasificación Pitufo Masculino 2011

Clasificación Prebenxamín Feminino 2011

Clasificación Prebenxamín Masculino 2011